Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Вакцинація проти раку шийки матки

 
Вакцинація проти раку шийки матки - в клініці Медіком, фото

Вакцинація проти вірусу, що викликає рак шийки матки (вірус папіломи людини) — найефективніший спосіб захисту від раку шийки матки в дівчат і жінок, які живуть статевим життям або планують його розпочати. Зараз вакцина зареєстрована в 95 країнах.

 

Яка ефективність вакцинації?

Щеплення допомагає запобігти раку шийки матки у восьми випадках із 10 ймовірних. До складу вакцини входить унікальна інноваційна речовина, яка забезпечує захист від раку шийки матки на 7,3 року.

 

Кому показано?

Вакцинація показана всім жінкам, крім тих, у кого вірус вже призвів до важкої дисплазії і раку шийки матки. Тобто вакцинація показана всім жінкам, незалежно від віку, незалежно від того, чи живе жінка статевим життям, також вакцинація показана тим, які вже заразилися вірусом.

 

Як проходить вакцинація проти раку шийки матки і які дослідження потрібно пройти перед щепленням?

Перед вакцинацією необхідно пройти огляд гінеколога (кольпоскопію і цитологічне дослідження) для того, щоб виключити дисплазію і рак шийки матки.

Процес вакцинації — це три уколи препаратом Церварикс /Cervarix (Велика Британія): перший укол, другий укол за місяць і третій — за 6 місяців.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Жіноча консультація Медіком і Стоматологія

вул. Борщагівська, 129/131 (Індустріальний міст)

На мапі