Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Профілактичні огляди працівників (check up програми)

 

Проведення профілактичних оглядів Ваших працівників у клініці МЕДІКОМ — це:

Вигоди роботодавця

Проводячи огляд співробітників у найкращій поліклініці в Україні, Ви отримуєте високу якість медичної діагностики і сервісу для Ваших співробітників за мінімум часу, здоровий і працездатний персонал, високий імідж Вашої соціальної відповідальності як роботодавця.

Якість оглядів

Ми робимо огляди не «для галочки». Найсучасніше обладнання та кваліфікований персонал із досвідом проведення як масових, так і індивідуальних профілактичних оглядів для VIP-клієнтів знає, як об'єднати всі отримані дані, відповідаючи на головні запитання наших пацієнтів — «Чи я здоровий (здорова)? », «Що робити далі?»

Огляди проводяться у новій поліклініці на Оболоні протягом 2 днів, по 2-3 години на кожного пацієнта. Ми надаємо координатора проекту медогляду, який легко вирішує питання організації якісного обслуговування Ваших співробітників.

Орієнтація на клієнта

Наша клініка готова скласти план профілактичного огляду індивідуально для кожного клієнта, виходячи з віку, статі, наявних медичних даних, із метою оптимізувати витрати підприємства. При цьому рівень обстеження незмінно високий.

Ми готові взяти на себе відповідальність стосовно лікування (якщо знадобиться) або подальшої діагностики пацієнтів, які пройшли огляд у нашій клініці, й надати знижку 15 %.

Перейти до розділу "Профілактичні огляди — програми Check-up"

 

Листи-подяки від посольства Японії, Samsung Україна, Toyota Україна, фітнес-клубу " 5 Елемент" щодо проведення профілактичних оглядів працівників:

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі
Оболонь №2
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі