Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Лікування вітиліго

 

Переваги лікування вітиліго у клініці Медіком:

Ми працюємо за принципами доказової медицини. На відміну від салонів краси, даною проблемою в нашій клініці лікарі займаються, попередньо вивчивши причини захворювання. Лікування вітиліго проходить під керівництвом лікарів-фізіотерапевтів, які мають стаж роботи понад 25 років. Ми застосовуємо комплексний підхід — медикаментозне лікування та фізіопроцедури.

Лікування вітиліго у клініці Медіком передбачає такі етапи:

  • консультація лікаря-дерматолога з проведенням точної діагностики
  • для виявлення пускових механізмів —призначення повноцінного обстеження у фахівців клініки (за необхідності)
  • розробка лікарем-дерматологом індивідуальної схеми лікування препаратами, які стимулюють проліферацію меланоцитів, що дозволяє стимулювати вироблення шкірного пігменту
  • консультація лікаря фізіотерапевта з призначенням методик фізіотерапевтичного лікування. Як правило, це включає лазерну терапію з використанням червоного та інфрачервоного лазерів (15-20 сеансів по 20-30 хвилин 2-3 рази на тиждень). Лазерна фототерапія — це опромінення депігментованих ділянок променем лазера, що посилює ефект від фотосенсибілізуючихх препаратів і допомагає добитися відновлення пігментації шкіри.
  • за необхідності призначається лікарський електрофорез купиру — препарату, який містить іони міді. Це дає змогу поповнити дефіцит цього мікроелемента в організмі (10-20 сеансів по 20 хвилин, 2-3 рази на тиждень).

Терапевтичний ефект у лікуванні цього складного і впертого захворювання можливий шляхом чіткого виконання рекомендацій лікуючого лікаря і проходження комбінованої фотохіміотерапії, що дозволяє досягти потрібного результату.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55