Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Лікування вульгарних вугрів (акне)

 

Переваги лікування акне в клініці Медіком:

Ми працюємо за принципами доказової медицини. На відміну від салонів краси, цією проблемою в нашій клініці лікарі займаються, попередньо вивчивши причини захворювання. Лікування акне відбувається під керівництвом лікарів-фізіотерапевтів, які мають стаж роботи понад 15 років.

Ми застосовуємо комплексний підхід — медикаментозне лікування та фізіопроцедури. Лікування акне в клініці Медіком передбачає:

  1. Точну діагностику захворювання та виявлення його причин;
  2. Консультацію лікаря-дерматолога з призначенням індивідуальної схеми лікування, що включає препарати для зовнішнього і внутрішнього застосування. У важких випадках можливе призначення ретиноїдів (успішний досвід роботи лікаря з похідними вітаміну А — понад 10 років)
  3. Консультацію лікаря-фізіотерапевта, що має сертифікат із фізіотерапевтичної косметології, з призначенням лікувальних процедур.
  4. Лазеротерапію — лікування променями лазера, має протизапальний, протинабряковий ефект, стимулює місцевий імунітет шкіри, позитивно впливає на синтез колагену й еластину. Курс передбачає 7-15 процедур, щодня або кілька разів на тиждень.
  5. Ультразвукове введення лікувальних препаратів (фонофорез) застосовується в комплексній терапії акне, поєднаних із демодекозом, а також при гнійних ураженнях, спричинених мікробною флорою.
  6. Електротерапію — лікувальний електрофорез лікарських препаратів (препарати призначають в індивідуальному порядку).

Комплексне, медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування дає змогу добитися добрих результатів у подоланні цієї непростої патології.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55