Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Аудіометрія в Києві

 

Порушення слуху в дорослому віці можуть бути як вродженими, так і набутими. Стрімкий ритм сучасного життя, нераціональний розподіл робочих навантажень і відпочинку, надмірне захоплення комп'ютерною технікою, часте відвідування гучних заходів і несприятливі виробничі умови часто викликають розлади в роботі слухових органів. Однак перш ніж встановити остаточний діагноз і призначити лікування, фахівці клініки МЕДІКОМ призначають діагностику органів слуху за допомогою методу аудіометрії.

Технічні тонкощі проведення аудіометрії

Аудіометрія слуху - це діагностична процедура, основним завданням якої є перевірка рівня гостроти слуху. Специфіка дослідження полягає у визначенні індивідуальної чутливості тестованої людини до звукових хвиль з різними показниками частотності. Проведення аудіометричних досліджень в медичному центрі МЕДІКОМ входить в компетенцію лікаря-сурдолога.

Кабінет аудиометрии клініки пропонує проведення різних видів досліджень слуху, кожен з яких має свої показання. Найбільш популярними видами діагностики є:

 

  • Мовна діагностика. Зазвичай проводиться для оцінки ефективності вибору слухових апаратів і передбачає використання єдиного набору слів при тестуванні;
  • Тональні дослідження. Дозволяють визначити мінімальний рівень чутності і граничний поріг слухового дискомфорту;
  • Комп'ютерна діагностика. Відрізняється максимальною об'єктивністю і не вимагає безпосередньої участі тестованої людини.

 

Аудіометричні дослідження проводяться після фіксації спеціальних електродів, підключених до комп'ютера, на голові тестованого. Після підготовки до діагностики звукові сигнали різної частотності подаються до слухових органів. У процесі дослідження комп'ютер реєструє реакцію мозку на кожен подразник за допомогою електродів. Результатом діагностики є аудіограма - графік, який відображає допустимий поріг чутності. Подібний висновок складається окремо для кожного вуха.

Показання до проведення аудіометрії

Комп'ютерна аудіометрія є цілком безпечною і безболісною процедурою, для проведення якої не існує кардинальних протипоказань. Відвідування даної процедури доцільно при виникненні запальних процесів і функціональних порушень в роботі слухових органів, серед яких:

 

  • гостра або хронічна форма приглухуватості;
  • Отосклероз;
  • Отит.

 

Лікар-сурдолог також призначає зробити аудіометрію в процесі вибору найбільш підходящої моделі слухового апарату, а також з метою оцінки ефективності використовуваних методів лікування.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі
Оболонь №2
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі