Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Графік роботи

на Новорічні та Різдвяні свята

25 грудня

пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д 8:00 - 20:00

вул. Анрі Барбюса, 37/1 8:00 - 20:00

31 грудня

пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д 8:00 - 18:00

вул. Анрі Барбюса, 37/1 8:00 - 18:00

01 січня

пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д 8:00 - 17:00

вул. Анрі Барбюса, 37/1 8:00 - 16:00

2-5 січня відділення працюють в звичайному режимі

06 січня

пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д 8:00 - 18:00

вул. Анрі Барбюса, 37/1 8:00 - 18:00

Графік робіт

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Слухові апарати Beltone

 
Слухові апарати Beltone - в клініці Медіком, фото

Клініка Медіком пропонує високоякісні слухові апарати BELTONE виробництва Данії — світового лідера з випуску якісних слухових апаратів.

 

Переваги підбору і придбання слухового апарату в клініці МЕДІКОМ (Київ):

 

1. Добирає і налаштовує досвідчений лікар, що пройшов тренінги в Німеччині, Італії, Данії

2. Діагностика слуху на обладнанні данської компанії Otometrics

3. Випробувальний термін носіння — 10 днів

4. Гарантійний сервіс: 1 рік

 

Перелік слухових апаратів з описом і ціною вказані нижче.

 

 

 

Beltone MICRO-INVISA (NEW!)

VIP клас

від 51 000 грн

Beltone MICRO-INVISA - принципово нова і оригінальна серія внутрішньовушних слухових апаратів — «невидимі-в-каналі».Індивідуальний корпус виготовляється на 3D-принтері. Апарат є практично невидимою універсальною цифровою системою поліпшення слуху.
 

Beltone PROMISE (NEW!)

VIP клас

від 38 000 грн

Beltone PROMISE — повна лінійка слухових апаратів від Белтон, 2013 року випуску. Новий мікропроцесор забезпечує комунікацію слухових апаратів між собою завдяки WI-FI 2,4 ГГц технології, моделюючи природний бінауральний слух. Унікальне в галузі корпусне рішення «мікрофон-у-вусі» відкриває нові можливості для користувача.
 

Beltone TRUE (NEW!)

VIP / Premium клас

від 18 000 грн

Beltone TRUE — справжній прорив у вирішенні найскладніших слухових проблем. Перевагами цієї серії є: оснащеність WI-FI 2,4 ГГц — найкращою в галузі технологією бездротового зв'язку, передові технології спрямованості та чіткість мовлення, захисне нанопокриття всіх деталей, можливість лікування суб'єктивного шуму у вухах.
 

Beltone DIRECT LINE (NEW!)

WI-FI аксесуари

від 9 700 грн

Унікальна технологія бездротового зв'язку з медійними пристроями на частоті 2,4 Ггц відкриває новий ступінь свободи і комфорту в спілкуванні з навколишнім світом. Beltone DIRECT LINE не потребує додаткових посередників (індукційної петлі) для зв'язку з медійними джерелами. Сумісність з IPhone або Android відкриває унікальну можливість дистанційного керування слуховими апаратами Beltone через мобільний телефон.
 

Beltone ORIGIN (NEW!)

ТОP клас

від 8 200 грн

Beltone ORIGIN поєднує в собі найсучасніші цифрові технології з простотою у використанні, надійністю і привабливою ціною. Він створений з єдиною метою — зробити якісний слух доступним для кожного. Можливість відкритого протезування та виготовлення внутрішньовушних моделей — це те, завдяки чому ця серія є оптимальним рішенням при помірно виражених порушеннях слуху.
 

Beltone FORCE

Premium клас

від 13 700 грн

9-канальний цифровий надпотужний СА дає можливість пацієнтам із глибокою втратою слуху відчути справді реальний світ звуків. Водночас пристрій є чудовим засобом комунікації.
 

Beltone IDENTITY

Premium клас

від 25 500 грн

Серія 9-канальних цифрових слухових апаратів об'єднує всі найсучасніші технології компресії, шумозаглушення, спрямованості та усунення зворотного зв'язку, з акцентом на поліпшення розбірливості мови в будь-яких складних ситуаціях. Модель «ресивер-у-вусі», наймініатюрніша в галузі, забезпечує чудовий косметичний ефект.
 

Beltone СHANGE

ТОP клас

від 11 100 грн 

Основними перевагами серії Beltone CHANGE є легке і гнучке комп'ютерне налаштування, наявність найменшої та доступної за ціною моделі «ресивер-у-вусі», 6-канальна конфігурація, можливість відкритого протезування, економічність використання батарейки, яка зросла на 40%.
 

Beltone TURN

Econom клас

від 4 950 грн.

Beltone TURN - серія 6-канальних тримерних цифрових апаратів з можливістю виготовлення внутрішньовушних моделей. Вигідне рішення для людей, які потребують високої розбірливості мовлення за доступною ціною.

 

Beltone TURN 95

Econom клас

від 7 200 грн 

Beltone TURN — серія 6-канальних тримерних цифрових апаратів із можливістю виготовлення внутрішньовушних моделей. Вигідне рішення для людей, які потребують високої розбірливості мовлення за доступну ціну. 
 

Beltone CONCERTO

від 5 100 грн 

Beltone Concerto — серія кишенькових цифрових тримерних апаратів у потужній та надпотужній версіях, із можливістю використання кістяних телефонів. 
Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі