Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Відгуки

 

Залишено відгуків на сайті: 1526

 

Відгуки
про клініку МЕДІКОМ

Были на вакцинации 18.05.2018 г.Осмотр проводила Стрюкова Евгения Сергеевна-прекрасный специалист,все очень грамотно объяснила,нашла подход к ребенку.Отметили уверенность врача в своих рекомендациях и словах,специалист с большой буквы.Огромное спасибо за внимание!!!

Кириченко Ніна Володимирівна

Дитячий лікар-невролог вищої категорії

За рекомендаціями їхали в Київ саме до Ніни Володимирівни. Дякуємо за професійний підхід і людяність! Надіємось на одужання.

Запорожець Тетяна Юріївна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук

Врач от Бога. Образованная. Ответственная. Говорит правду. Умница. Дети не боятся, взрослые верят. Интеллигент и красавица.

Муравська Олександра Миколаївна

Лікар-невропатолог вищої категорії, кандидат медичних наук

Очень внимательный и квалифицированный доктор. Рекомендую!

Відгуки
про клініку МЕДІКОМ

Дивитися рукописний відгук

Я , Кулагин А.А. проживающий в г. Луганске, обратился в клинику Медиком по поводу...

Відгуки
про клініку МЕДІКОМ

Дивитися рукописний відгук

Хочу отметить высочайший проффессионализм мед.сесрты...

Закордонець Валентина Петрівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії

Є лікарі з якими приємно вести бесіду. Які можуть заспокоїти, вислухати, дати пораду і знайти рішення. Так от це про Валентину Петрівну.
В малого зявились незрозумілі висипи 8 місяців. Були в багатьох клініках, в т.ч. державних від місцевих до обласних. Там нас привітали з діагнозом атопічний дерматит, потім псоріаз. Радості були повні штанці.
Вирішили сходити на прийом до нормального лікаря і не прогадали. На прописали курс лікування і, що найголовніше, заспокоїли та дали алгоритм дій. Декілька разів лікар телефонував і цікавився, як у нас справи. Це дуже приємно. Загалом були на прийомі разів 3-4.
Зараз в малюка все чудово, носиться, купається, чиста і гладенька шкіра.
Мі наше питання було вирішене.
Успіхів Вам в роботі!и раді, що звернулись

Запорожець Тетяна Юріївна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук

Огромное спасибо, Татьяне Юрьевне за отлично проведенную операцию! Исправили носовую перегородку и все сопутствующие болезни, теперь нос дышит полностью!)Вы профессионал своего дела и замечательный человек!

Воропай Галина Миколаївна

Спеціаліст із масажу, реабілітолог

Проходил курс массажа у Галины Николаевны в апреле 2018 года. Очень доволен полученным результатом. Галина Николаевна отличный специалист и прекрасный человек. Огромное спасибо. Рекомендую как для профилактики болей в спине при сидячей работе, та ки для снятия, возникших проблем.

Яковлєв Олександр Олексійович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Делала колоноскопию у Яковлева. Врач очень внимателен, располагает к себе, процедура проходила под наркозом, через пару часов уже была дома, никаких болевых ощущений, все прошло идеально. Врач-профессионал своего дела, очень компетентный и внимательный. Плюс ко всему понравилось, что врач делится своим личным контактным телефоном, можно звонить в любое время, если что-то беспокоит.
Если ищете хорошего эндоскописта, то это однозначно Яковлев А.А. Рекомендую!

Волова Катерина Федорівна

Лікар-педіатр вищої категорії

Катерина Федорівна – це той лікар, якому довіряєш. Вона не тільки прекрасний спеціаліст, її вміння знаходити підхід до дітей, заспокоїти та пояснити стан дитини батькам – це те, що ми шукали і знайшли в особі Катерини Федорівни. Бажаю лікарю процвітання і міцного здоров'я. Коли існують такі лікарі, здоров'я наших діток в надійних руках.

Воропай Галина Миколаївна

Спеціаліст із масажу, реабілітолог

Проходив 3 рази курс масажу по 10 раз у Галини Миколаївни! Так, для перших разів може здатися, що масаж "жорсткий", але після 4-5 разу Ви починаєте відчувати результат до такої методики виконання. В кого є проблеми зі спиною(сколіоз, остехондроз і т.п.) - однозначно Рекомендую даного лікаря!!! 10 курсів масажу і Ви на півроку забудете про болі! А ті, хто хочуть бути в ролі "НЕЖЕНКИ" , і щоб його(її) ніжно гладили і при цьому ніякої користі - Вам в СПА) Ще раз дуже Дякую! Скоро знову прийду в Медіком і лише до Вас!
PS: Клініка має пишатися, що Ви працюєте в ній) неоднократно проходив курси масажів в різних лікарів, кращого не зустрічав!

Серга Олена Миколаївна

Лікар-педіатр-неонатолог вищої категорії

Наша Елена Николаевна потрясающий человек и педиатр с большой буквы!!!Всегда внимательна,вдумчива,тысячу раз перестрахуется!Доверяю своего ребенка только ей!Огромное спасибо за доброту,терпение и отзывчивость!Вы-наша Крестная фея!!!Безгранично любим и уважаем!Семья Бершадских.

Запорожець Тетяна Юріївна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук

Хочу поблагодарить Татьяну Юрьевну Запорожец за проведенную операцию по исправлению носовой перегородки.Спасибо Вам огромное!!!!

Анастасій Ігор Анатолійович

Лікар–інфекціоніст вищої категорії, гепатолог, кандидат медичних наук

The best of doctors, very professional and attentive. Thank you

Сагай Володимир Олександрович

Лікар-невролог, вертебролог першої категорії

Спасибо, Владимир Александрович! Доктор, которого могу с уверенностью рекомендовать. После пройденного курса лечения - я здорова и счастлива!

Присяжнюк Наталія Валеріївна

Дитячий лікар-гастроентеролог першої категорії

Наталья Валерьевна замечательный, знающий, опытный, внимательный врач, превосходный, добрый, отзывчивый человек. Её любят не только родители, но и дети. Наталья Валерьевна всегда выслушает и давс дельный совет. Мы такого врача искали долго и очень рады, что нашли. Наша семья очень благодарна Наталье Валерьевне за наших здоровых детей!!!

Метелиця Інна Миколаївна

Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії

Очень довольны лечением Инны Николаевны. Ничего лишнего. Всегда осень внимательная и позитивная. С легкостью сделала все прививки, доверяя врачу! Спасибо.

Белінгіо Тетяна Олександрівна

Дитячий лікар-ендокринолог вищої категорії

Татьяна Александровна самый грамотный эндокринолог. В назначении ничего лишнего. Хорошо разбирается в показателях крови. Благодаря Татьяне Александровне вытянули дочку из гипертиреоза. Вот уже год никаких лекарств не принимаем.

Білинський Олег Львович

Лікар-уролог вищої категорії

Проффесионал своего дела. Очень внимателен к пациенту. Очень рекомендую