Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Про клініку
Історія клініки
Контакти
   

Історія клініки

 

1992 рік

Лікар невропатолог Скуріхін Ігор Вадимович і лікар-анестезіолог Скуріхін Олександр Вадимович прийняли рішення створити приватну медичну практику.

— Коли пацієнти приносили мені подяку за успішне лікування й особливо, коли мене запитували: «Скільки, доктор, я Вам повинен?», мені, вихованому в дусі соціалізму, було дуже незручно, а прожити тільки на зарплату держслужбовця в той час було неможливо. Я розумів вже на той момент, що безкоштовної медицини не буває, просто існують різні джерела фінансування — держбюджет, страхові компанії та гроші, які платить пацієнт за надану медичну послугу. Тоді я вирішив — для того, що б ні лікареві, ні пацієнтові не було незручно, між нами необхідно поставити касовий апарат.
(Скуріхін Ігор Вадимович, засновник клініки МЕДІКОМ).

Таким чином, в 1992 році була створена перша приватна клініка в Україні.

 

1992 — 2002 рік

Створення двох палат терапевтичного стаціонару на орендних площах. Засновники клініки суміщають адміністрування і лікарську діяльність. З'являється перший штат лікарів – сумісників зі стаціонарів міста.

Паралельно з консультативною допомогою, МЕДІКОМ починає надавати невідкладну допомогу на дому. Відбувається розширення палат терапевтичного стаціонару і кабінетів консультативного прийому, паралельно при стаціонарі запускається поліклінічне відділення, лабораторія. Щодня в клініку звертається 10 – 20 чоловік. Далі відкриття жіночої консультації та стоматології, збільшилося стаціонарне відділення. Відкрито операційні та палати хірургічного профілю.

Враховуючи успіх поліклініки для дорослих і потреба надання якісної медичної допомоги дітям, була відкрита дитяча поліклініка. У тому ж році організовано відділення хірургії та інтенсивної терапії, збільшено площі терапевтичного та хірургічних відділень до 24 ліжко — місць.

З 2000 року, клініка МЕДІКОМ освоює сучасні методи хірургічної допомоги. Нові методи спрямовані на зменшення травматичності операцій і якнайшвидше відновлення, що в умовах сучасного світу дуже цінно для пацієнтів. Значна увага приділяється косметичному аспекту хірургічних втручань.

Ми першими серед приватних клінік освоїли лапароскопічну хірургію та інші малоінвазивні методи діагностики та лікування, серед яких лапароскопія і гістероскопія в гінекології, лапароскопічні операції органів черевної порожнини, артроскопія в ортопедії, ЛОР-операції.

 

2003 — 2010 рік

Розширення відділення невідкладної допомоги до 10 бригад, освоєні нові методи хірургічного лікування надмірної ваги — баріатрична хірургія, в клініці МЕДІКОМ освоєна лазерна хірургія.

За допомогою діодного лазера ми проводимо операції на венах, коагуляцію гемороїдальних вузлів, видалення папілом шкіри та ін. Застосування лазера дозволяє нашим пацієнтам максимально швидко відновлюватися та повертатися до активного способу життя. Щодня в підрозділи клініки МЕДІКОМ звертається понад 500 відвідувачів.

 

2011 — 2016 рік

Відкриття нової поліклініки для дітей і дорослих на проспекті Героїв Сталінграда, 6Д. Новий підрозділ оснащено за останнім словом медичної науки. Засновані нові підрозділи: променева діагностика та клінічна лабораторія. У 2013 році відкрита поліклініка для дітей та дорослих на Печерську, за адресою: Анрі Барбюса, 37/1 (Новопечереский провулок, 3). В клініці впроваджено новий напрямок — трихологія, розширено спектр послуг офтальмологічного напрямку, в тому числі — зондування носослізного каналу.

 

На базі Печерського відділення клініки розпочав свою роботу Центр чоловічого здоров'я. Клініка надає більше ніж 3400 різновидів медичних послуг європейського рівня. Збільшилася кількість лікарів — педіатрів до 20 лікарів, терапевтів — 14, лікарів вузьких спеціальностей: понад 100 дитячих і понад 100 дорослих.

 

 

1992 рік. Перші лікарі клініки Медіком: Зліва направо: Примак А. В. Скурихин А.В., Клим І.А., Скурихин І.В.

 

1992 рік. Перша машина швидкої допомоги на базі мікроавтобуса РАФ була обладнана значно краще, ніж державна машина швидкої допомоги.

1993 рік. Мікроавтобус Мерседес переобладнаний в машину швидкої допомоги

1996 рік. Перші пацієнти поліклінічного відділення клініки Медіком

1997 рік. Машини швидкої допомоги на базі форд - транзит

2000 рік. Операційна клініки до проведення ремонту в 2001 році

2000 рік. Хірургічна команда на чолі з Ігнатовим І.В. проводять операцію лапароскопічним доступом

2002 рік. Перший рік роботи дитячої поліклініки, яка розпочала свою роботу з трьох кабінетів

2002 рік. Організація реанімаційної палати дозволила лікувати тяжкохворих пацієнтів, у тому числі в екстреному порядку.

2000 рік. Санітарна авіація - бригада невідкладної допомоги клініки Медіком супроводжує пацієнтів, як по Україні, так і за кордоном.

2011 рік. Нова поліклініка на пр-ті Героїв Сталінграда 6Д. Тепер в амбулаторних умовах ми можемо обслужити в два рази більше пацієнтів.

2013 рік. Житловий комплекс "Престиж Хол", Ул. Анрі-Барбюса, 37/1