Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Про клініку

 

3 плюси клініки Медіком

 

1. Шанобливе і тепле ставлення до пацієнтів. 

Незалежно від того, хто Ви - менеджер, кухар, політичний діяч, рокер, адвокат, пенсіонер чи банківський службовець, у нашій клініці насамперед Ви людина, якій потрібні допомога та співчуття, ми гарантуємо Вам турботу і тепле ставлення, що є незмінною цінністю для нашого персоналу.

2. Досвід і репутація. Ми працюємо більше 25 років.

За 25 років клініка заслужила репутацію Вашого надійного друга і партнера, перевіреного часом. У нашій клініці за 25 років обслужили понад 100 000 людей, ми надали більш як 1 мільйон послуг нашим пацієнтам. Нас рекомендують своїм близьким. Понад 70% людей, що уперше прийшли до клініки, звернулися до нас за порадою своїх друзів, близьких, партнерів.

3. Кваліфіковані лікарі й медичний персонал.

Для того, щоб працювати в Медікомі, наші лікарі пройшли триетапний відбір. Із 30-40 людей, із якими були проведені співбесіди, ми вибираємо одного найкращого лікаря і допомагаємо йому розвиватися та розширювати знання. Аби заповнити 80 вакансій медичних працівників для нової поліклініки, ми проаналізували 2876 резюме і провели понад 800 співбесід. Ми запровадили програми навчання і підвищення кваліфікації для всіх наших співробітників.