Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Запишіться
на консультацію
Викличте
лікаря додому
Ми на
facebook
Ми вам
передзвонимо
Напишіть
нам листа
Напишите
отзыв

Про клініку «Медіком»

 
Cтавлення
Нашим головним завданням, нашою місією, ми вважаємо - надання оперативної, якісної і висококваліфікованої медичної допомоги нашим клієнтам.
Ми намагаємося і працюємо заради вас, заради вашої посмішки, заради посмішок ваших рідних.
Адже головне в житті - здоров'я, а коли людина здорова - він щасливий!
Репутація
За 24 роки роботи Клініка МЕДІКОМ стала одним з лідерів серед приватних медичних компаній Києва. Такого високого рівня вдалося досягти завдяки постійному контролю якості послуг, що надаються і високому професіоналізму лікарів. Понад 70% наших Клієнтів звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових Клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег.
Досвід
Починаючи з моменту заснування, у грудні 1992 року, оцінити якість наших послуг змогли більше 100 000 чоловік, яким було надано понад 1 000 000 послуг.
Кожен день ми вдосконалюємося підвищуючи кваліфікацію наших співробітників та працюючи тільки з найсучаснішим обладнанням, для того, що б обслуговування в нашій клініці було ще більш якісним і комфортним.

Новітнє обладнання

 
laboratornaya_apparatura
carbo
lampa_ot_jzeltushki.jpg
dopler
ophtalmologic_kombajn
Назад
Вперед
Гематологічний аналізатор XS-500i Гематологічний аналізатор XS - 500i, виробництва SYSMEX CORPORATION (Японія) дозволяє досягти надточних результатів при дослідженні «Загального аналізу крові». Аналізатор дозволяє з високим ступенем достовірності та надійності аналізувати 26 параметрів крові.
Переваги даного апарату – це повна розгорнута формула крові за 10 хв, виявлення патологічних клітин в 99,9 % випадків, можливість здати кров не натщесерце.
Апарат INCO2 Апарат INCO2 використовується для проведення карбоксітерапіі (Carboxy Therapy) – нового ефективного методу лікування, який використовується в сучасних європейських клініках.
Даний напрямок в медицині базується на підшкірному введені вуглекислого газу (СО2) і застосовується при лікуванні хвороб суглобів, м'язів, реабілітації після травм, лікуванні гіпертонії, головних болів (в т.ч. мігрені), використовується для лікування ожиріння та багатьох інших захворювань.
Фототерапія BiliBlanketPlus Можливість оренди медичного апарату фототерапії BiliBlanketPlus для лікування жовтяниці новонароджених вдома.
Система фототерапії BiliBlanketPlus - це не тільки ефективний, але й зручний засіб зниження рівня білірубіну в крові малюка.
На відміну від традиційних ламп фототерапії, вона безпечна в застосуванні, проста в управлінні, досить легка і компактна.
Допплер Допплеметрія проводиться на апаратах експертного класу LOGIQP6, виробництва General Electric (США). Це один з найбільш точних методів діагностики стану судинної системи. Методика базується на застосуванні звукових хвиль для дослідження стінок судин і швидкості кровотоку. Отриманий сигнал обробляється комп'ютером і результат допомагає виявити ділянки з порушеннями кровотоку. Завдяки такому дослідженню можна отримати найбільш повну картину стану кровоносної системи і виключити помилковий діагноз.
Офтальмологічний комбайн Topcon IS-600 Офтальмологічний кабінет клініки оснащений сучасними апаратами. Один з них – офтальмологічний комбайн. Він складається, безпосередньо, з офтальмологічного комбайну Topcon IS-600 (Японія), стійки IS-600 та офтальмологічного крісла ОС-60/63/65.
Даний апарат призначений для комплексного обстеження зору пацієнтів, а саме: визначення гостроти зору (біомікроскопію), огляд очного дна (офтальмоскопію) та бесконтактну тонометрію.

Програми

 

Лікарі

 
Відбір
У клініці МЕДІКОМ зібрана команда професіоналів, які пройшли ретельний та багатоепатний відбір. Співбесіда кожного лікаря проходить в три етапи. Як правило, відбираємо одного лікаря з 20-30 претендентів на вакансію. Ми приймаємо на роботу тільки лікарів - практиків з достатнім стажем й досвідом роботи - від 7 років і більше.
Цінність
Ми цінуємо наших фахівців і пишаємося своїми, дійсно, золотими резервами. Професійні лікарі - важливіша цінність клініки МЕДІКОМ.
95 % наших фахівців мають першу або вищу кваліфікаційну категорію, двоє з них - Заслужені лікарі України, четверо - доктора медичних наук, двадцять сім - кандидати; 94 лікаря мають вищу лікарську категорію і 43 - першу.
Розвиток
Керівництво клініки МЕДІКОМ регулярно направляє лікарів на тренінги, майстер - класи, які проходять як в Україні, так і в країнах Європи та Америки, де є можливість отримати знання про нові підходи в діагностиці та лікуванні пацієнтів. Лікарі в визначений термін проходять курси підвищення кваліфікації, атестацію для підвищення або підтвердження лікарської категорії.
Пошук лікаря
Прізвище
або
спеціальність
Усі лікарі

Поради наших лікарів

 
Дисбактериоз
Дисбактериоз
Гайморит
Гайморит
Бронхиальная астма
Бронхиальная астма
Грибок
Грибок
Катаракта
Катаракта
Клініка МЕДІКОМ на Печерську
Клініка МЕДІКОМ на Печерську
К чему приводит отсутствие секса? О медицинских аспектах вопроса рассказали врачи МЕДИКОМ
К чему приводит отсутствие секса? О медицинских аспектах вопроса рассказали врачи МЕДИКОМ
Мясо - вредный продукт?
Мясо - вредный продукт?
Может ли пиво привести к бесплодию? Мнение врачей клиники МЕДИКОМ
Может ли пиво привести к бесплодию? Мнение врачей клиники МЕДИКОМ