exit
search serach
Урологія в Києві (стаціонар)

Урологія в Києві (стаціонар)

При гострих або хронічних захворюваннях сечостатевої системи людину можуть турбувати неприємні відчуття або сильні болі в області попереку, сечового міхура та статевих органів, сексуальна дисфункція, часті позиви, нетримання сечі або утруднене сечовипускання. Не варто нехтувати симптомами та сподіватися, що все минеться самостійно. У ситуаціях, коли медичні проблеми мають інтимний характер, важливо не соромлячись довіритися фахівцям і зробити це якомога раніше!

Лікар-уролог вживатиме всіх необхідних заходів і призначить комплексний курс медикаментів і процедур. У випадках, коли консервативне лікування та фізіотерапія не дають бажаного ефекту, лікар може вдатися до використання оперативної урології.

У стаціонарі клініки МЕДІКОМ у Києві на Оболоні використовують лапароскопічну та лазерну хірургію для проведення урологічних операцій будь-якої складності на передміхуровій залозі, уретрі, сечовому міхурі, сечоводі, зовнішніх і внутрішніх статевих органах. Ми турбуємося про свою репутацію з 1992 року та гарантуємо індивідуальний підхід, високу кваліфікацію хірургів-урологів, поважний сервіс і повну конфіденційність.

До лікаря-уролога необхідно звернутися

 • При будь-яких патологічних процесах, пов'язаних з органами сечостатевої системи:
  • появі кров'яних часточок у сечі;
  • виділеннях з уретри;
  • болю поперекової області.
 • При хронічних хворобах (ниркові хвороби, простатит тощо).
 • У разі підозри щодо запальних патологій (пієлонефрит, цистит тощо).
 • У разі підозри щодо наявності статевих інфекцій (хламідіоз, генітальний герпес, трихомоніаз, гонорея тощо).
 • При збоях в обмінних процесах організму, які можуть супроводжуватися утворенням каменів у сечовій системі та спровокувати розвиток сечокам'яної хвороби.
 • У разі підозри щодо появи новоутворень (пухлини, кісти) сечовидільної системи.
 • При різноманітних сексуальних розладах.

З метою профілактики (особливо чоловікам) потрібно проходити регулярний огляд уролога. У випадках відсутності помітних скарг візит до лікаря повинен мати щорічний формат. Також варто приділяти особливу увагу здоровому способу життя, руховій активності, якості питної води та режиму харчування.

Консультація уролога

Симптоми, при яких потрібна консультація уролога у клініці МЕДІКОМ:

 • біль у ділянці нирок;
 • будь-які зміни в сечі (запах, колір тощо);
 • виділення з уретри;
 • дисфункція ерекції, зниження лібідо;
 • порушення сечовиділення (утруднене сечовипускання, часті позиви, ріжучі болі тощо).

Водночас велика частина урологічних захворювань розвивається без симптомів або проявляється мінімально. Больові відчуття та дискомфорт починає виникати при значному розвитку патології або ж при її переході в хронічну форму. Тоді може постраждати ціла система, частиною якої є уражений орган, а то й весь людський організм.

Захворювання, які лікують у клініці МЕДІКОМ

У центрі МЕДІКОМ (м. Київ) здійснюється прийом уролога для жінок. Лікар встановить причини циститу, інконтиненції (нетримання сечі), різних хвороб нирок (пієлонефриту, сечокам'яної хвороби тощо). Уролог проводить спільне обстеження з гінекологом, якщо урогенітальна патологія виявляється в поєднанні з захворюваннями статевої системи.

До функцій лікаря-андролога клініки належать збереження та відновлення репродуктивного здоров'я пацієнтів. Діагностика чоловічого безпліддя та гіпогонадизму, з'ясування причин статевих дисфункцій, призначення відповідного лікування — це все може забезпечити кваліфікований персонал клініки МЕДІКОМ.

Діагностика урологічних захворювань

Діагностика урологічних захворювань

До послуг пацієнтів консультативно-діагностичного центру МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 новітня медична апаратура та сертифікована лабораторія. Пацієнт може бути впевнений у винятковій точності отриманих результатів, що дасть змогу лікарям легко визначитися з необхідністю подальшого терапевтичного лікування або ж із можливим розв'язанням проблеми хірургічним методом.

Перед проведенням урологічної операції пацієнту проводять низку діагностичних заходів, які можуть охоплювати:

Лікування урологічних захворювань

У хірургічному стаціонарі клініки МЕДІКОМ використовуються передові методи ендоскопії, лапароскопії, лазерної та традиційної хірургії. Оптимальний протокол хірургічного лікування вибирається під час ретельного вивчення лікарями всіх особливостей організму пацієнта, стадії розвитку хвороби та діагностичних даних. Водночас фахівці націлені на відбір найщаднішого методу хірургічного втручання, що дає змогу в найкоротші терміни відновити активну життєдіяльність.

Лапароскопічні методи лікування:

 • нефректомія (видалення нирки);
 • резекція ураженої частини нирки;
 • пластика мисково-сечовідного сегмента;
 • видалення та руйнування каменів, кіст нирок.
Урологічні операції
Оперативні методи урології

Оперативні методи урології:

Переваги урологічного лікування в клініці МЕДІКОМ

 1. Багаторічний досвід. Наші фахівці мають безперервну практику й піклуються про постійне підвищення кваліфікації, вивчення нових методик, що дають змогу отримати швидкий лікувальний ефект.
 2. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Встановлені системи ламінарного очищення повітря. Також у розпорядженні персоналу власне Центральне стерилізаційне відділення.
 3. Технологічність. Найкраще медичне обладнання та хірургічний інструмент від провідних виробників (США, Японія, Німеччина, Фінляндія, Швейцарія). Високоточна апаратура для діагностики (УЗД Logiq P9, комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon).
 4. Використання якісних витратних матеріалів. Набори для нефростомії, екстрактор для каменів (Rusch), катетери сечоводу (Balton) — у цьому переліку все виключно європейського виробництва з підтвердженими ліцензіями.
 5. «Хірургія одного дня». Проведення операцій сучасними малотравматичними методами з прискореним відновним періодом і поверненням до звичної активності.
 6. Контроль за пацієнтом. Поліфункціональна станція моніторингу, що дає змогу оперативно збирати інформацію про стан пацієнта від операційної та до палати. Дані обробляються цілодобово з регулярним ознайомленням лікаря.
 7. Винятковий комфорт. Весь процес реабілітації проходить в умовах наближених до готелю. Все включено — видаються індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, тапочки. Медичний центр розташований у парковій зоні.
 8. Суворе дотримання конфіденційності та лікарської таємниці. Ви можете бути абсолютно впевнені, що інформація про ваші діагнози, аналізи та хід лікування не буде поширена за межі клініки та не зможе бути використана не в лікувальних цілях.

Лікарі

Наш досвідчений колектив медиків, що працює за міжнародними протоколами та постійно займається підвищенням кваліфікації, тримає високу планку професіоналізму. Водночас це допомагає утримувати високий рейтинг якості послуг у Відділенні урології клініки МЕДІКОМ на Оболоні. Кращі урологи Києва в нашому центрі готові використовувати весь комплекс необхідних процедур для ефективної діагностики та лікування, що допоможе припинити початковий розвиток захворювання та не допустити появи серйозних ускладнень.

 

І не забувайте, спроби ігнорування хворобливих симптомів і відкладання візиту до лікаря в «довгий ящик», може призвести до необоротних процесів в організмі, які вимагатимуть тривалого лікування. Звертайтеся в клініку МЕДІКОМ (номер телефону цілодобового контакт-центру вказано на сайті). Менеджер ознайомить вас із цінами на послуги в урологічному відділенні та допоможе записатися на прийом до лікаря.

Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 27

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4233. Консультація провідного уролога Саввіна К.Е.

1100 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
3685. Оглядова урографія

635 грн

Опис

Високоточна цифрова рентген-система GENERAL ELECTRIC (США)

Більше Згорнути down
Аналізи
354. Тестостерон загальний

540 грн

Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

450 грн

Більше Згорнути down
4241. Андрофлор

720 грн

Більше Згорнути down
Програми
1353. Індекс вільного тестостерону

810 грн

Більше Згорнути down
4437. * Операція Іванісевича (при варикоцелє)

13500 грн

Більше Згорнути down
Операції
568. * Бужування (розширення) цервікального каналу*

1900 грн

Більше Згорнути down
4118. * Видалення папілом, кондилом шкіри промежини та зовнішніх статевих органів

3700 грн

Більше Згорнути down
4121. * Бужування цервікального каналу, санація порожнини матки

6200 грн

Більше Згорнути down
4122. * Малоінвазивна процедура в ділянці промежини та зовнішніх статевих органів (ушивання чи коагуляція посттравматичних руптур та ін.)

6200 грн

Більше Згорнути down
4124. * Марсупіалізація кісти бартолінової залози

6900 грн

Більше Згорнути down
4125. * Видалення кістозно-зміненої бартолінової залози

7800 грн

Більше Згорнути down
4126. * Видалення парауретральних кіст

7800 грн

Більше Згорнути down
4127. * Хірургічна дефлорація

8100 грн

Більше Згорнути down
4128. * Відновлення гімена

11000 грн

Більше Згорнути down
4130. * Пластика промежини при рубцевій деформації

9500 грн

Більше Згорнути down
4336. * Циркумцизіо - кругове обрізання крайньої плоті

10200 грн

Більше Згорнути down
4339. * Видалення кісти придатка яєчка

10400 грн

Більше Згорнути down
4340. * Лазерне видалення поліпа уретри

9900 грн

Більше Згорнути down
4341. * Вазорезекція

14000 грн

Більше Згорнути down
4349. * Видалення парауретральної кісти

12500 грн

Більше Згорнути down
4350. * Орхіектомія одностороння

12500 грн

Більше Згорнути down
4353. * Ендоуретротомія

15000 грн

Більше Згорнути down
4354. * ТУР простати біполярний 1 категорії складності

15000 грн

Більше Згорнути down
4355. * ТУР простати біполярний 2 категорії складності

19200 грн

Більше Згорнути down
4356. * ТУР простати біполярний 3 категорії складності

22900 грн

Більше Згорнути down
4357. * ТУР пухлини сечового міхура 1 категорії складності

13700 грн

Більше Згорнути down
4358. * ТУР пухлини сечового міхура 2 категорії складності

15500 грн

Більше Згорнути down
4359. * ТУР пухлини сечового міхура 3 категорії складності

19200 грн

Більше Згорнути down
4360. * ТУР пухлини сечового міхура при лейкоплакіїполіпі

12000 грн

Більше Згорнути down
4361. * Операція при уретероцелє

13300 грн

Більше Згорнути down
4365. * Цистолітотріпсія лазерна 1 категорії складності

10800 грн

Більше Згорнути down
4366. * Цистолітотріпсія лазерна 2 категорії складності

13900 грн

Більше Згорнути down
4377. * Цистостомія троакарна

10400 грн

Більше Згорнути down
4378. * Цистостомія хірургічна

12500 грн

Більше Згорнути down
4379. * TVT-O (без вартості витратних матеріалів)

17200 грн

Більше Згорнути down
4380. * Трансміхурова пластика міхурово - піхвової нориці

20800 грн

Більше Згорнути down
4381. * Вагінальна пластика міхурово-піхвової нориці

19200 грн

Більше Згорнути down
4382. * Комбінована пластика міхурово-піхвової нориці

25500 грн

Більше Згорнути down
4383. * Уретероцистостомія (реімплантація сечоводу) 1 категорії складності

22400 грн

Більше Згорнути down
4384. * Уретероцистостомія (реімплантація сечоводу) 2 категорії складності

25500 грн

Більше Згорнути down
4385. * Чрезпузирна простатектомія

20500 грн

Більше Згорнути down
4386. * Цистолитотомія 1 категорії складності

10900 грн

Більше Згорнути down
4387. * Цистолитотомія 2 категорії складності

15600 грн

Більше Згорнути down
4388. * Лапароскопічне видалення кісти нирки 1 категорій складності

22100 грн

Більше Згорнути down
4389. * Лапароскопічне видалення кісти нирки 2 категорій складності

22500 грн

Більше Згорнути down
4390. * Лапароскопічна резекція нирки 1 категорії складності

29600 грн

Більше Згорнути down
4391. * Лапароскопічна резекція нирки 2 категорії складності

34800 грн

Більше Згорнути down
4392. * Лапароскопічна резекція нирки 3 категорії складності

36900 грн

Більше Згорнути down
4393. * Лапароскопічна нефректомія 1 категорії складності

26500 грн

Більше Згорнути down
4394. * Лапароскопічна нефректомія 2 категорії складності

28700 грн

Більше Згорнути down
4395. * Лапароскопічна нефректомія 3 категорії складності

30800 грн

Більше Згорнути down
4396. * Лапароскопічна пієлолітотомія

23400 грн

Більше Згорнути down
4397. * Нефростомія під УЗ контролем

5200 грн

Більше Згорнути down
4398. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 1 категорії скадності

20300 грн

Більше Згорнути down
4399. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 2 категорії скадності

24500 грн

Більше Згорнути down
4400. * Лапароскопічна нефропексія (однобічна) 3 категорії скадності

26500 грн

Більше Згорнути down
4403. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 2 категорії складності

27900 грн

Більше Згорнути down
4404. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 3 категорії складності

30400 грн

Більше Згорнути down
4405. * Лапароскопічна уретеролітотомія

26000 грн

Більше Згорнути down
4406. * Уретеролітотомія (відкрите оперативне втручання)

26200 грн

Більше Згорнути down
4409. * Перкутанна нефролітотрипсія конкременту нирки 3 категорії складності

30500 грн

Більше Згорнути down
4410. * Перкутанна нефролітотрипсія конкременту нирки, другий етап

15800 грн

Більше Згорнути down
4411. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 1 категорія складності

26200 грн

Більше Згорнути down
4412. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 2 категорія складності

29500 грн

Більше Згорнути down
4413. * Фіброскопічна трансуретральна нефролітотрипсія 3 категорія складності

31200 грн

Більше Згорнути down
4414. * Лапароскопічна адреналектомія 1 категорії складності

26200 грн

Більше Згорнути down
4415. * Лапароскопічна адреналектомія 2 категорії складності

28600 грн

Більше Згорнути down
4416. * Лапаротомічна або лапароскопічна резекція сечоводу (з пухлиною)

26300 грн

Більше Згорнути down
4417. * Комбінована нефруретеректомія з ТУР вічка сечоводу (лапароскопічна та ендоскопічна)

44200 грн

Більше Згорнути down
4418. * Лапаротомічна нефруретеректомія з ТУР вічка сечоводу

41600 грн

Більше Згорнути down
4419. * Лазерний розтин стриктури сечоводу

15900 грн

Більше Згорнути down
4420. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 1 категорії складності

31000 грн

Більше Згорнути down
4421. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 2 категорії складності

35000 грн

Більше Згорнути down
4422. * Лапароскопічна пластика сечоводу по Боарі 3 категорії складності

39000 грн

Більше Згорнути down
4423. * Відкрита пластика сечоводу по Боарі

31200 грн

Більше Згорнути down
4424. * Лапароскопічна парааортальна та/або паракавальна лімфаденектомія (в комплексі з нефректомією)

16000 грн

Більше Згорнути down
4425. * Внутрішня оптична лазерна уретротомія 1 категорії складності

12700 грн

Більше Згорнути down
4426. * Внутрішня оптична лазерна уретротомія 2 категорії складності

14900 грн

Більше Згорнути down
4427. * Операція з приводу уретероцелє (лазерне розсічення)

10600 грн

Більше Згорнути down
4429. * Резекція стінки сечового міхура (при пухлинах), 1 категорії складності

15900 грн

Більше Згорнути down
4430. * Резекція стінки сечового міхура (при пухлинах), 2 категорії складності

21500 грн

Більше Згорнути down
4432. * Оперативне лікуванння травматичного пошкодження статевого члену

18100 грн

Більше Згорнути down
4433. * Оперативне лікуванння травматичного пошкодження органів калитки 1 категорії складності

15900 грн

Більше Згорнути down
4434. * Оперативне лікуванння травматичного пошкодження органів калитки 2 категорії складності

20500 грн

Більше Згорнути down
4435. * Видалення фіброзної бляшки при хворобі Пейроні з заміщенням BMG

33800 грн

Більше Згорнути down
4436. * Плікація білочної оболонки при хворобі Пейроні

21400 грн

Більше Згорнути down
4438. * Меатотомія з використанням лазеру

4200 грн

Більше Згорнути down
4439. * Орхіпексія

13500 грн

Більше Згорнути down
4440. * Ендопротезування яєчка (без вартості протезу)

16300 грн

Більше Згорнути down
4441. * Операція Вінкельмана (при гідроцелє)

13500 грн

Більше Згорнути down
4442. * Розведення синехій крайньої плоті 1 категорії

10400 грн

Більше Згорнути down
4443. * Розведення синехій крайньої плоті 2 категорії

15600 грн

Більше Згорнути down
4444. * Люмботомічна або лапаротомічна ревізія нирки при паранефральній гематомі

36000 грн

Більше Згорнути down
4445. * Люмботомія, ревізія нирки при гнійних формах пієлонефриту

31200 грн

Більше Згорнути down
4446. * Люмботомія, ревізія нирки при гнійних формах пієлонефриту з паранефритом

36900 грн

Більше Згорнути down
4447. * Лапаротомічна ревізія сечового міхура, ушивання розриву, цистостомія

31200 грн

Більше Згорнути down
4656. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 1-ї категорії складності

21300 грн

Більше Згорнути down
4657. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 2-ї категорії складності

26500 грн

Більше Згорнути down
4658. * Лапароскопічна операція при варикоцеле 3-ї категорії складності

31700 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
200. Інстиляція сечового міхура

320 грн

Більше Згорнути down
204. Зміна епіцістостоми

500 грн

Більше Згорнути down
207. Установка постійного уретрального катетера

440 грн

Більше Згорнути down
3954. Ударно-хвильова терапія в неврології - одна зона (один сеанс)

620 грн

Більше Згорнути down
4342. * Бужування уретри 1 категорії складності

1250 грн

Більше Згорнути down
4344. * Бужування уретри 3 категорії складності

2900 грн

Більше Згорнути down
4351. * Цистоскопія (жін)

2600 грн

Більше Згорнути down
4352. * Цистоскопія (чол)

3600 грн

Більше Згорнути down
4362. * Стентування сечовода 1 категорії складності

3300 грн

Більше Згорнути down
4363. * Стентування сечовода 2 категорії складності

4700 грн

Більше Згорнути down
4364. * Видалення стента сечовода

2300 грн

Більше Згорнути down
4368. * Уретеролітотріпсія лазерна 1 категорії складності

12000 грн

Більше Згорнути down
4369. * Уретеролітотріпсія лазерна 2 категорії складності

13900 грн

Більше Згорнути down
4370. * Уретеролітотріпсія лазерна 3 категорії складності

16000 грн

Більше Згорнути down
4371. * Уретеролітоекстракція лазерна 1 категорії складності

10800 грн

Більше Згорнути down
4372. * Уретеролітоекстракція лазерна 2 категорії складності

13900 грн

Більше Згорнути down
4373. * Уретеролітоекстракція лазерна 3 категорії складності

16000 грн

Більше Згорнути down
4374. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 1 категорії складності

14200 грн

Більше Згорнути down
4375. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 2 категорії складності

16200 грн

Більше Згорнути down
4376. * Лазерна трансуретральна літотрипсія конкременту миски нирки 3 категорії складності

19200 грн

Більше Згорнути down
4401. * Черезшкірна пункція кісти нирки із введенням склерозанта

10000 грн

Більше Згорнути down
4402. * Лапароскопічна пластика мисково-сечовідного сегменту 1 категорії складності

25300 грн

Більше Згорнути down
4428. * ТУР-біопсія новоутворення сечового міхура

6500 грн

Більше Згорнути down
4431. * Пункція кісти передміхурової залози під УЗ-контролем

10000 грн

Більше Згорнути down
4343. * Бужування уретри 2 категорії складності

2300 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

13.09.2019 08:54
Дмитриенко Алексей

В Харькове, а урологическом центре ( при 17-й совковской больнице ) помимо всех расходов на закупку лекарств и процедур, за саму операцию по удалению аденомы врач-уролог потребовал 50.000 гривен. Вот уж не знаешь, пойти в дорогущий Медиком или в убогую больничку за тебе деньги.

23.04.2019 19:15
Жужу

У меня также возникло ощущение, находясь в стационаре, что я не в больнице, а в престижном санатории)))) Врач мой Саввин Константин Эдуардович очень профессиональный и грамотный) Посоветовал остаться в стационаре после операции) Просто прелесть доктор, классный уролог и наверное он психолог, потому что с психологической проблемой мне помог разобраться. И очень компетентный в своей области урологии!

02.04.2019 17:40
Марьяна

Саввин Константин Эдуардович! Вы не просто хороший врач! Вы лучший! И стационар в клинике МЕДИКОМ тоже лучший! Так чисто, светло, позитивно, такая доброжелательная атмосфера, как будто не на лечении, а в санатории! Спасибо вам всем, медикомовцы! Даже не могу передать словами, какие вы люди, и как мне жаль, что не обращалась сюда раньше со своими проблемами!

26.02.2019 12:55
Мария

Расскажу историю, как я попала в урологию, в стационар этой клиники. Никогда не думала, что уролог это женский врач, пока не заработала камни в почках. Думала, что мышцы тянет, но начался приступ, и я как это говорят, полезла на стену от боли. Тут стало ясно, что не мышцы. Но про почки я опять не подумала)) Решила, что аппендициит вызвала скорую. Меня привезли в больницу, держали в приемном полчаса с адской болью, потом на УЗИ. Сразу были обнаружены камни в почке, направили на отделение. Тут-то я и обалдела, потому то мне предоставили койку... В КОРИДОРЕ! Объяснили: в коридор кладут будто бы больных с острой болью, чтобы дежурный врач, проходя, сразу видел состояние. Спасибо, хоть укол спазмалгона сделали! Меня начало отпускать, позвонила мужу и попросила меня забрать. А он лечился на Кондратюка-8 в стационаре Медикома, ну у него там пикантное, не говорю об этом. Позвонили туда, и нам сказали - приезжайте! Притом, что было половина одиннадцатого вечера! Метнулись туда с узи, у меня были с собой анализы крови (недавно сдавала для себя). Мне предложили раздробить камни лазером. Это называется “Контактная лазерная литотрипсия в лоханке”. А потом выходит песочек. Согласилась, конечно. Саввин Константин Эдуардович делал мне эту операцию. Я в стационаре пробыла три дня. Условия как дома. Спасибо клинике Медиком и Константину Эдуардовичу!

27.12.2018 19:25
Аноним

В урологии (стационаре) этой клиники очень хорошие условия. По больницам повалялся достаточно, вот здесь, пожалуй, максимально комфотно. Делал операцию на варикоз яичек. Операция, цена - всё устроило. Предложили побыть в стационаре, так как я очень чувствительный к любому наркозу и психологически себя чувствовал очень тяжело. Кстати мой лечащий врач Саввин Константин Эдуардович, который назначил операцию, очень здорово меня психологически поддержал. Реально после беседы стало легче. А условия стационара тут такие, что находиться там приятно и даже уютно. Это тоже сыграло роль. В больничных стенах всегда тоскливо. Здесь я вообще не чувствовал, что в больнице, если бы не белые халаты.

16.11.2018 20:05
Даниил

Я когда увидел сколько стоит операция по удалению камней из почек думал все, хана. Бо еду на пмж за границу, а там еще дороже. А относительно бесплатно это надо долго ждать. Слава богу, эту клинику посоветовали. У меня уже были готовы все анализы. Пришел, у Саввина К. Э. прооперировался. Стационар отлежал как на отдыхе. Вкусно питался, персонал внимательный, про все напоминали. Воздух в палате есть, не пахнет больницей. В таких условиях быстро восстанавливаешься. Сейчас наблюдаюсь еще пару недель у Чёрного Владислав Ивановича, мне удобно по времени записи и тоже грамотный уролог. Спасибо клиника “Медиком”. Кстати дозвонился до них с первого раза после 11 вечера.

22.09.2018 21:45
Костик

Мой врач Саввин Константин Эдуардович назначил мне операцию - удалять камни в почке. После операции я остался в стационаре в клинике Медиком. В палате уютно и комфортно, светло, хороший воздух. Всё для людей.

17.07.2018 22:18
Таня Демчук

Я еще такого стационара, как в Медикоме, не видела. Реально курорт. Отдохнула с комфортом и домой поехала. Спасибо, ребята.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down