exit
search serach
Хирургическая ортопедия и травматология

Хірургічна ортопедія та травматологія

Лікування порушень опорно-рухового апарату, травм, розтягнень, вивихів, розривів зв'язок і сухожиль не обмежується процедурами під наглядом ортопеда-травматолога в поліклініці. Так само як переломи не завжди успішно коригуються накладенням гіпсових пов'язок у травмпункті. Хірургічна травматологія та ортопедія в багатьох випадках дає змогу домогтися найкращого ефекту в лікуванні дегенеративних змін, травм, деформацій, переломів і пошкоджень великих суглобів, хрящових тканин, м'язів, зв'язок.

Хірурги-травматологи медичного центру клініки МЕДІКОМ на Оболоні спільно з командою реабілітологів і фізіотерапевтів подбають про ваше швидке повернення до активного життя!

Досвідчені фахівці нададуть невідкладну допомогу в травмпункті на Оболонській Набережній, 9, проведуть необхідну діагностику, запропонують курс лікування, починаючи від консервативної терапії та блокади, закінчуючи хірургією, ендопротезуванням, пластикою, малоінвазійними й артроскопічними операціями.

Звернення до лікаря у разі травмування

Медичний центр МЕДІКОМ на Оболоні надає широкий спектр медичних послуг у напрямі травматології та ортопедії: консультації провідних фахівців, високоточна діагностика, хірургічний стаціонар і невідкладна травматологічна допомога.

Ортопед-травматолог Медичного центру МЕДІКОМ проводить консультування та лікування таких захворювань:

 • Розриви та розтягнення зв'язок
 • Перелом шийки стегнової кістки
 • Переломи кісток верхніх кінцівок (ключиця, плече, зап'ястя, лікоть, кисть)
 • Переломи кісток нижніх кінцівок (гомілка, стегно, коліно, гомілкостоп)
 • Деформації, вкорочення кінцівок
 • Неправильно зрощені переломи
 • Травматичні ушкодження суглобів
 • Псевдосуглоб (псевдоартроз)
 • Коксартроз
 • Гонартроз
 • Хвороба Бехтерєва
 • Подагра
 • Вальгусна деформація стопи
 • Ревматоїдний поліартрит
 • Післяопераційні ускладнення
 • Ушкодження меніска
 • Ушкодження хрестоподібних зв'язок
 • Плоскостопість
 • Артрит і бурсит
 • Остеохондроз
 • Пошкодження зв'язок, м'язів, сухожиль (зокрема, спортивні травми)
 • Травматичні ушкодження кісток інших частин тіла

До послуг пацієнтів пропонується також лікування поверхневих ран із накладенням швів, а також обморожень, опіків (якщо ураження не на широкій поверхні тіла) тощо.

Записатися на прийом до травматолога можна через цілодобовий контакт-центр клініки. У разі наявності серйозних травм доправити пацієнта до приймального відділення стаціонару може наша бригада невідкладної допомоги.

Діагностика травматичних захворювань

Технічні можливості клініки МЕДІКОМ дають змогу оперативно провести високоточні дослідження травмованих ділянок тіла. Пацієнт може бути на 100 % впевнений, що результати діагностики вказують на реальний стан його здоров'я до найменших дрібниць.

Для визначення точного місця пошкодження та його масштаби наші фахівці проводять різні типи лабораторних, інструментальних та рентгенологічних досліджень, зокрема КТ-діагностику. Вся техніка в клініці виробництва провідних компаній зі світовим ім'ям із Німеччини, Японії, США. Клінічна лабораторія має міжнародну сертифікацію ISO.

Повний цикл діагностичних заходів забезпечує лікаря-травматолога винятковим набором інформації, що дає змогу йому встановити остаточний діагноз і визначитися з подальшими кроками в процесі надання ефективної допомоги пацієнту.

Лікування травматичних захворювань

Загальний курс лікування формується зазвичай з доповненням рекомендацій травматолога даними від інших фахівців (ревматолога, невропатолога, фізіотерапевта). Після цього визначаються методи терапії або хірургічного втручання, необхідність і тривалість перебування пацієнта в стаціонарі, план його подальшої реабілітації.

Результативне лікування тріщин і переломів різної тяжкості забезпечується використанням малоінвазивних хірургічних методів. Водночас для заміни невідновлюваної частини кісткової тканини використовуються високоякісні імплантати від кращих зарубіжних виробників.

Широко застосовується нашими фахівцями артроскопічна хірургія плечового, колінного, ліктьового суглобів. У разі використання цього малоінвазивного підходу навколишні тканини травмуються мінімально. Артроскопія — ендоскопічний метод діагностики та терапії суглобів, який показаний при:

 • тріщинах хрящів і травмах меніска;
 • звичному вивиху плеча;
 • деформуючому артрозі;
 • міжхребцевій грижі;
 • пошкодженні ротаторної манжети плеча;
 • хронічному синовіті;
 • пошкодженні суглобової губи плечового суглоба;
 • пошкодженні хрестоподібної зв'язки колінного суглоба;
 • необхідності уточнення симптомів травм тощо.
Лікування опорно-рухового апарату

На жаль, іноді пацієнти стикаються з необхідністю складного вибору у разі неправильного зрощення переломів. Виникає необхідність порушити цілісність кістки для відновлення її правильної структури та функціонування. Ігнорування проблеми загрожує пошкодженням м'язів і нервів, порушенням рухової функції, інвалідизацією.

У разі необхідності повторної операції зверніться до фахівців клініки МЕДІКОМ. Оперуючі травматологи в стаціонарі на Оболоні майстерно володіють сучасними методами хірургії на опорно-руховому апараті. Зокрема, технікою остеосинтезу — з'єднання кісткових уламків із використанням різних фіксуючих систем (спиць, пластин, шурупів, штифтів). Водночас регенерація проходить швидше, з мінімальним ризиком ускладнень.

Переваги лікування в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвідчені хірурги-травматологи. Наші фахівці мають в активі тривалу безперервну практику та постійно дбають про підвищення рівня кваліфікації, освоєння нових методик, які дають змогу досягти швидкого лікувального ефекту.
 2. Новітня апаратура для обстеження. У клініці встановлено 160-зрізовий томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon.
 3. Можливість проведення операцій під рентген-контролем. Рентген-захищена операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонке очищення повітря, високий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 4. Сертифіковані матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості. Їхнє застосування дає можливість пацієнту рухати пошкодженими частинами тіла ще до завершення повного курсу реабілітації.
 5. Нові методи з'єднання та фіксації травмованих ділянок. Наші лікарі використовують метод остеосинтезу, завдяки якому проводиться максимально надійне з'єднання кісток при повному збереженні кровопостачання кінцівок.
 6. Якісна анестезія. Травми будь-якої складності супроводжуються больовими відчуттями різної сили. Тому на різних стадіях лікування в нашій клініці використовуються новітні методи знеболювання та відповідні медичні препарати, які фактично не мають побічних ефектів.
 7. Комфорт і сервіс. Під час проведення складних операцій і в разі необхідності тривалої реабілітації пацієнтам надаються належні умови в комфортному стаціонарному відділенні (Київ, Оболонська набережна, 9). Водночас реабілітаційний процес проходить в умовах, наближених до готельного формату.
 8. Працюємо 24/7. Прийом у травматологічному відділенні проводиться цілодобово (без вихідних). Приймальне відділення стаціонару, станція невідкладної допомоги та контакт-центр клініки МЕДІКОМ працюють у режимі 24/7.

Лікарі

Лікування в клініці МЕДІКОМ на Оболоні проходить відповідно до вищих стандартів за міжнародними протоколами. Наші кваліфіковані травматологи та хірурги допомагають зберегти та поліпшити якість життя та повноту рухів сотням пацієнтів. Для цього вони застосовують як консервативні, так і оперативні сучасні методи лікування захворювань опорно-рухового апарату.

 

Поєднання досвіду, професіоналізму й емпатії нашого персоналу високо цінуються пацієнтами. Ми підтримуємо свою високу репутацією з 1992 року.

 

Весь перелік послуг, їхню вартість ви можете дізнатися в оператора кол-центру клініки МЕДІКОМ. Також ви можете безпосередньо записатися на прийом, зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

Анкін Микола Львович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, професор, д.м.н., заслужений лікар України
comment 0
Копєйкін Ігор Іванович
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 37
Літун Юрій Миколайович
Лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
comment 0
Рудик Ольга Іванівна
Лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 3
Сахань Руслан Васильович
Ортопед-травматолог
comment 9
Товкач Вадим Васильович
Ортопед-травматолог, дитячий ортопед-травматолог першої категорії
comment 4
Усаковський Микола Георгійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії
comment 13
Христенко Юрій Олексійович
Дитячий ортопед-травматолог, дитячий хірург
comment 12
Циганков Максим Анатолійович
Завідувач відділення травматології та ортопедії в стаціонарі, лікар ортопед-травматолог другої категорії, кандидат медичних наук
comment 7
Цокало Василь Миколайович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 0

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4231. Консультація провідного травматолога Циганкова М.А.

859 грн

Більше Згорнути down
4334. Консультація ортопеда-травматолога Анкіна М.Л Заслуженого лікаря України, д.м.н., професора

1320 грн

Більше Згорнути down
4535. Консультація реабілітолога в стаціонарі

939 грн

Більше Згорнути down
Операції
588. * Вправлення вивиху (стегна)*

1898 грн

Більше Згорнути down
589. * Вправлення вивихів (передпліччя, плеча, стопи)*

1298 грн

Більше Згорнути down
609. * Зняття бинту скотчкаст*

398 грн

Більше Згорнути down
610. * Зняття гіпсової пов'язки /циркулярної/*

498 грн

Більше Згорнути down
619. * Вартість травматологічної операції 1 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

19480 грн

Більше Згорнути down
620. * Вартість травматологічної операції 2 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

16440 грн

Більше Згорнути down
621. * Вартість травматологічної операції 3 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

13290 грн

Більше Згорнути down
622. * Вартість травматологічної операції 4 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

10430 грн

Більше Згорнути down
623. * Вартість травматологічної операції 5 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

7695 грн

Більше Згорнути down
624. * Вартість травматологічної операції 6 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

4210 грн

Більше Згорнути down
613. * Видалення спиці*

798 грн

Більше Згорнути down
4243. * Ендопротезування п'ясно-фалангових, плюсне-фалангових, міжфалангових суглобів

28000 грн

Більше Згорнути down
4244. * Ендопротезування голівки променевої кістки, променево-зап'ясного суглобів

32500 грн

Більше Згорнути down
4245. * Ендопротезування колінного, кульшового суглобів

45000 грн

Більше Згорнути down
4246. * Ендопротезування колінного, кульшового суглобів 1 категорії складності

50000 грн

Більше Згорнути down
4247. * Ревізійне ендопротезування колінного, кульшового суглобів

52000 грн

Більше Згорнути down
4248. * Остеосинтез простих переломів п'ясних (плюсневих) кісток, фаланг пальців, ключиці

12700 грн

Більше Згорнути down
4249. * Остеосинтез простих переломів плеча, передпліччя, гомілки, уламкових переломів п'ясних (плюсневих) кісток, фаланг пальців, ключиці

15500 грн

Більше Згорнути down
4250. * Остеосинтез уламкових переломів плеча, гомілки, передпліччя, внутрішньосуглобових переломів

21500 грн

Більше Згорнути down
4251. * Остеосинтез, корегуючі остеотомії, резекція несправжнього суглоба та остеосинтез з кістковою пластикою

27000 грн

Більше Згорнути down
4252. * Артроскопія діагностична, дебрідмент суглоба, парціальна артроскопічна синовектомія

12500 грн

Більше Згорнути down
4253. * Артроскопія, парціальна резекція меніска колінного суглоба, дебрідмент плечового, гомілково-ступневого, ліктьового суглоба, тенотомія сухожилка біцепса

15500 грн

Більше Згорнути down
4254. * Артроскопія, шов меніска колінного суглоба, рефіксація суглобової губи плечового, кульшового суглобів, пластика ПХЗ колінного суглоба, дебрідмент кульшового суглоба

19650 грн

Більше Згорнути down
4255. * Артроскопія 1 категорії складності

22500 грн

Більше Згорнути down
4256. * Хірургія кисті видалення м'якотканинних новоутворень, розтин карпального каналу, кільцевидних зв'язок, синовектомія

6200 грн

Більше Згорнути down
4257. * Хірургія кисті теноліз сухожилків, шов сухожилків згиначів/розгиначів, ПХО ран кисті, мобілізація суглобів кисті, ампутації пальців

11500 грн

Більше Згорнути down
4276. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи до 2 см

5700 грн

Більше Згорнути down
4277. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи більше 2 см

7800 грн

Більше Згорнути down
4258. * Хірургія кисті пластика сухожилків, сухожилково-м'язова транспозиція, невроліз

14500 грн

Більше Згорнути down
4259. * Хірургія кисті переміщення клаптів, реконструктивно-відновні операції на кисті

17000 грн

Більше Згорнути down
4260. * Видалення металофіксаторів фаланг пальців, п'ясних (плюсневих) кісток

6200 грн

Більше Згорнути down
4261. * Видалення металофіксаторів з ділянки променево-зап'ясного суглоба, передпліччя, кісточок, ключиці

9200 грн

Більше Згорнути down
4262. * Видалення металофіксаторів з ділянки плечової, стегнової кісток, гомілки

14200 грн

Більше Згорнути down
4263. * Видалення металофіксаторів з висвердлюванням гвинтів

15500 грн

Більше Згорнути down
4264. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 3 категорії складності

17300 грн

Більше Згорнути down
4265. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 2 категорії складності

25500 грн

Більше Згорнути down
4266. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 1 категорії складності

31500 грн

Більше Згорнути down
4268. * Дренування великих гематом

5800 грн

Більше Згорнути down
4269. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - операція на м’яких тканинах

11800 грн

Більше Згорнути down
4270. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - шеврон-, скарф - остеотомія 1 плюсневої кістки

15000 грн

Більше Згорнути down
4271. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - артродез першого плюсне-предплюсневого суглоба, остеотомія голівки 2 плюсневої кістки, усунення підзвиху у 2 плюсне-фаланговому суглобі

21300 грн

Більше Згорнути down
4274. * Відкрите усунення вивиху 2 категорії складності

12500 грн

Більше Згорнути down
4275. * Відкрите усунення вивиху 1 категорії складності

13500 грн

Більше Згорнути down
4278. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - парціальна резекція, з елементами тенолізу сухожилків (1-2 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

9700 грн

Більше Згорнути down
4279. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом та невролізом (2-3 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

11700 грн

Більше Згорнути down
4280. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом, невролізом, шкірною пластикою та мобілізацією суглобів кисті та пальців (3-4 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

14700 грн

Більше Згорнути down
4281. * Закрита (голкова) апоневро - тенотомія

2500 грн

Більше Згорнути down
4282. * Накладення апарату зовнішньої фіксації Ілізарова

3000 грн

Більше Згорнути down
4283. * Накладення апарату зовнішньої фіксації стрижневого

3000 грн

Більше Згорнути down
4284. * Видалення АВФ Ілізарова 2 категорії складності

9800 грн

Більше Згорнути down
4285. * Видалення АВФ Ілізарова 1 категорії складності

14700 грн

Більше Згорнути down
4286. * Видалення АВФ стрижневого 2 категорії складності

2700 грн

Більше Згорнути down
4287. * Видалення АВФ стрижневого 1 категорії складності

9500 грн

Більше Згорнути down
4288. * Шов ахілового сухожилка

12950 грн

Більше Згорнути down
4289. * Пластика ахілового сухожилка

13700 грн

Більше Згорнути down
4290. * Артродез дрібних суглобів кисті/стопи

9500 грн

Більше Згорнути down
4291. * Артродез середніх суглобів (променево- зап’ясний, ліктьовий, підтаранний, гомілково-ступневий)

11300 грн

Більше Згорнути down
4292. * Артродез великих суглобів (кульшовий, колінний, плечовий)

13750 грн

Більше Згорнути down
4293. * Рефіксація сухожилків великих м’язів

13200 грн

Більше Згорнути down
4294. * Видалення доброякісних пухлин кісток

11700 грн

Більше Згорнути down
4295. * Закрита репозиція уламків при переломі 2 категорії складності

720 грн

Більше Згорнути down
4296. * Закрита репозиція уламків при переломі 1 категорії складності

1520 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
585. * Блакада місця перелому*

598 грн

Більше Згорнути down
586. * Внутрішньошкірне введення препарату в акупунктурні точки*

598 грн

Більше Згорнути down
587. * Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів*

698 грн

Більше Згорнути down
590. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок*

1498 грн

Більше Згорнути down
591. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок з фіксацією спицями*

1998 грн

Більше Згорнути down
602. * Параартикулярне введення лікарських препаратів*

598 грн

Більше Згорнути down
603. * Паравертебральна блокада*

598 грн

Більше Згорнути down
604. * Перев'язка ран при відкритих переломах з дефектом м'яких тканин*

698 грн

Більше Згорнути down
605. * Провідникова блокада*

498 грн

Більше Згорнути down
606. * Пункція гематоми*

598 грн

Більше Згорнути down
607. * Пункція суглобу*

598 грн

Більше Згорнути down
608. * Скелетне витягування *

3750 грн

Більше Згорнути down
614. * Епідуральна блокада*

1798 грн

Більше Згорнути down
3961. * Накладення м'якої фіксуючої пов'язки

148 грн

Більше Згорнути down
4267. * Дренування гематоми невеликих розмірів

3600 грн

Більше Згорнути down
4272. * Закрите усунення вивиху суглоба

740 грн

Більше Згорнути down
4273. * Закрите усунення вивиху суглоба, фіксація шпицями

1100 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

23.04.2019 21:35
Янка

Ооооооо, а мне тоже привычный вывих плеча оперировал травматолог в клинике медиком, но не этот, а Шепета Олег Игоревич, тоже оочень удачно! А еще он принимает детей, собираюсь отвести к нему ребенка на прием, пусть посмотрит нам старый перелом ребра, все ли там нормально. Кстати, еще забыла срзу написать, то что этот же врач вылечил мне “косточку” на ноге без операции.

04.03.2019 19:40
Наталия

Я страдаю со студенческих лет так называемым привычным вывихом плеча. В какой-то момент поняла, что страдать уже хватит. Надо себя вообще любить. Обратилась в филиал на ул. Кондратюка 8 в клинику Медиком. Врач-ортопед-травматолог Усаковский Николай Георгиевич мне уже знаком, у него муж делал ортоскопическую менискэктомию, знаем не на словах, что тут отличное отделение травматологии. Ходит, как будто не было операции. Вот и я пошла к Николаю Георгиевичу со своей проблемой и заодно сдала там же анализы. Там все можно сделать. Это мне надо было анализы сдать по другому поводу. Так вот после того, как меня избавили от этой многолетней проблемы, сделав великолепно операцию, советую всем Усаковского Н. Г. и клинику. У кого вывихи, подвывихи и похожие неприятности, а также если вам нужна артроскопия коленного сустава - стоимость тут божеская, а врач - Усаковский Николай Георгиевич - настоящий профи! Наша семья благодарна вам! Спасибо большое.

28.01.2019 17:15
Надя Барри

ОБА хирурга-травматолога в клинике Медиком - СВЕТИЛА. Не перетягивайте с одного на другого ореол славы!!! Олег Игоревич Шепета оперировал мне разрыв связок обоих Ахилловых (автотравма!!!) а Усаковский Николай Георгиевич аозже как вы сказали БЛЕСТЯЩЕ провел малоинвазивный синтез перелома тазовой кости и кости бедра! Это ОЧЕНЬ сложная операция! О чем вы говорите, зачем спорить?!!! Да тут вообще доктора ВСЕ высококлассные.

15.12.2018 18:25
Павел Луценко

Я перенес сложный остеосинтез кисти в клинике “Медиком”, оперирующий хирург-травматолог был у меня Шепета Олег Игоревич. Я видел свой рентген и понимаю какую колоссальную и тонкую работу проделал этот врач! Вот это врач! И лучшего врача нет! Еще у меня ведь были порваны сухожилия. Это у меня была производственная травма. Шепета О. И. справился блестяще. Функции кисти мне сохранил! Иначе бы я просто остался инвалидом, если бы обратился в травму и потом в больницу. Перелом кисти и с целыми сухожилиями может аукнуться. А в моем случае врач совершил чудо. Олег, я ваш должник. Буду рекомендовать вас и отделение травматологии клиники!

31.10.2018 20:35
Задорожная Елена

У Усаковского Н. Г. Вы в надежных руках. Я этому доктору буду благодарна всю жизнь! Николай Георгиевич, вы врач с большой буквы!

03.09.2018 22:10
Алиса Жданова

Хочу поблагодарить травматолога Медикома Шепета Олега Игоревича за успешное лечение кривошеи у нашего сына. Жалеем, что не пришли сразу к вам! Всего вам наилучшего и успехов в вашей нелегкой и благородной работе! Вы спасли здоровье моего сына, как до него спасали множество пациентов и после него еще не одной сотню больных!

22.07.2018 22:55
Дима

Часто получаю спортивние травмы. Хожу к доктору Усаковскому Николаю Георгичу. Надёжный специалист. Делает по особому методуповязки. Я всегда быстро прихожу в норму. Доктор класс!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down