exit
search serach
Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Давно думаєте про корекцію естетичних недоліків або особливостей будови обличчя та тіла? Сучасна пластична хірургія надає можливість поліпшити свою зовнішність і самовідчуття, стати більш впевненим у собі та своїх силах.

За допомогою об'ємної ін'єкційної пластики, імплантатів, контурної пластики, кістково-пластичних операцій та омолоджувальних практик хірургії можна змінити розріз очей, розмір і форму грудей, скул, вушних раковин, носа або підборіддя. До пластичних хірургів звертаються як люди з косметичними дефектами, вродженими патологіями, так і потерпілі внаслідок ДТП, опіків, травм.

Напрям пластичної хірургії в клініці МЕДІКОМ заслужено користується популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. Сучасні технології, що застосовуються в клініці, дають змогу максимально точно спрогнозувати очікуваний результат і надати повну безпеку для здоров'я клієнта.

У медичному центрі пластичної хірургії клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 можна отримати консультацію досвідченого пластичного хірурга, який запропонує найкомфортніший і найбезпечніший для пацієнта спосіб вирішення проблем. А в разі наявності показань до пластичної хірургії фахівець проконсультує про хід операції та відновлення в післяопераційний період. Наша професійна команда потурбується про ваш комфорт і конфіденційність.

Консультація при пластичній операції

Пластичні операції проводяться тільки після консультації у пластичного хірурга. Вона складається з попереднього огляду та збору анамнезу. Також лікар може призначити лабораторне та інструментальне обстеження.

Показання для пластичної операції

Клініка пластичної хірургії МЕДІКОМ (Україна) здійснює два напрями:

 1. Косметична або естетична хірургія.
  Основна мета — усунення будь-яких недоліків зовнішності за допомогою їхньої корекції, зміни форми тощо. Методи косметичної пластичної хірургії також спрямовані на омолодження шкіри, запобігання процесам старіння.
 2. Реконструктивна хірургія.
  Використовується пластика, спрямована на те, аби максимально відновити природні функції окремих органів і частин тіла у осіб із вродженими та набутими в результаті операцій або травм дефектами.

Показання при пластичних операціях

Якщо реконструктивні пластичні операції виконуються за медичними показаннями, то естетична хірургія спрямована на те, щоби зробити людину привабливою та впевненою у собі.

Реконструктивна хірургія клініки охоплює:

 • Лікування контрактури
 • Відновлення сухожиль
 • Усунення пігментації
 • Коригування вроджених дефектів
 • Відновлення після операцій або травмування втрачених органів
 • Видалення шрамів після опіків різного походження
 • Іннервацію м'язів
 • Відновлення м'яких тканин
 • Видалення доброякісних новоутворень
 • Видалення грубих післяопераційних рубців

Найзатребуванішими сьогодні є послуги естетичної пластичної хірургії, коли пацієнт не має медичних показань до операції, але хоче позбутися естетичних недоліків і психологічного стресу, пов'язаного з ними.

Пластична хірургія в клініці охоплює пластику:

 • живота;
 • грудей;
 • всього обличчя або окремих ділянок та органів;
 • сідниць.

Також у клініці проводять пластичні операції при ожирінні, інтимну пластику, ринопластику, отопластику, блефаропластику тощо.

Лікування при пластичних операціях

У клініці пластичної хірургії МЕДІКОМ у Києві проводяться всі види пластичних операцій.

Особливе місце в пластичній хірургії клініки посідає контурна пластика — метод, що дає змогу провести корекцію форми обличчя, губ, підборіддя, тіла за допомогою введення в тканини мікроімплантів (гелів-філерів).

Філери допомагають позбутися зморшок, усунути естетичні дефекти, збільшити обсяги тканин. Контурна пластика губ — це процедура введення в губи гіалуронової кислоти, натурального речовини, яка допомагає сформувати та підкреслити контур губ, збільшити губи, провести їхню корекцію, усунути «кісетні» зморшки тощо.

А використання методів малоінвазивної ендоскопічної пластичної хірургії дає змогу максимально скоротити обсяги оперативного втручання. Ендоскопічне обладнання транслює об'ємну картинку на екран із високою роздільною здатністю, що дає змогу пластичному хірургу отримувати реальне неспотворене зображення внутрішніх органів і тканин клієнта. Ендоскопічна хірургія проводиться через точкові проколи, що унеможливлює появу неестетичних післяопераційних шрамів і рубців, значно скорочує травмування тканин і прискорює реабілітацію.

Методи пластичної ендоскопії широко використовуються в антивіковій хірургії:

 • ендоскопічна підтяжка шкіри лоба та повік;
 • чек-ліфтинг (підтяжка середньої третини обличчя);
 • ендоскопічна абдомінопластика.

Підтяжку можна провести з лазерним шліфуванням шкіри та блефаропластикою.

Також у клініці МЕДІКОМ ви можете пройти віртуальне ліпомоделювання тіла за допомогою 3D-сканера. Ліпомоделювання — сучасний і малотравматичний метод пластичної хірургії, який поєднує ліпосакцію (відкачування жиру) та ліпофілінг (пересаджування власної жирової тканини в певні ділянки тіла), у разі необхідності доповнюється лазерною обробкою підшкірної жирової клітковини. Процедура проводиться з використанням обладнання Body-Jet (виробництво Німеччина). Жирова тканина є ідеальним матеріалом для ліпомоделювання. Вміщені в такому матеріалі власні стовбурові клітини та біологічно активні речовини сприяють ефективному омолодженню шкіри в зоні ліпофілінгу.

Під час ліпомоделювання пластичний хірург відкачує жир із проблемної зони та пересаджує в ті зони, які клієнт хоче змінити. Найбільшою популярністю користується ліпомоделювання обличчя: зміна форми скул, губ, згладжування зморшок. Метод дає змогу збільшити груди без використання імплантів, скорегувати форму сідниць.

Новий стандарт у ліпосакції — ліпосакція високого розділення (High Definition Liposuction) — оперативна процедура тонкого опрацювання контурів м'язів.

Інколи з огляду на будову та фізіологічні особливості фігури будь-які намагання в спортзалі не дають бажаного результату. Є спортсмени, які не можуть отримати очікуваний контур дельтоподібного м'яза або певний рельєф грудей та живота, незважаючи на довгі виснажливі тренування. Застосування методики ліпосакції високої роздільної здатності дає змогу прибрати жирові відкладення точково в тих місцях, де це необхідно для виділення рельєфу.

Використання холодного лазерного ліполізу (ліполазера) є ефективним методом боротьби з проблемними жировими відкладеннями. Ця процедура має високу результативність і водночас повністю безпечна. Низькорівневе лазерне випромінювання діє вибірково на скупчення жирових клітин, у яких під впливом лазера збільшується проникність мембран. Жир розщеплюється та природним шляхом через лімфатичну систему виводиться назовні. Жирові клітини значно зменшуються в об'ємі та розпадаються.

Послуги при пластичних операціях

Пластична хірургія в клініці МЕДІКОМ надає такі послуги:

 • Пересадка волосся
 • Лазерна епіляція
 • Контурна пластика губ
 • Пластика вушних раковин
 • Ліпомоделювання (ліпосакція, лазерна ліпосакція, ліпофілінг)
 • Пластичні операції з омолодження та підтяжки шкіри
 • Пластичні операції на грудях (зміна розміру, корекція форми, ліпофілінг грудей)
 • Пластичні операції з підтяжки повік, корекції форми носа (ринопластика) та підборіддя
 • Абдомінопластика (видалення надлишків підшкірного жиру та шкіри в області живота, підтягування черевних м'язів)
 • Лазерний ліполіз обличчя, шиї та підборіддя
 • Малотравматичне видалення ліпом великих розмірів за допомогою ліпосакції

Переваги пластичної хірургії у клініці МЕДІКОМ:

 1. Операції проводяться хірургами з підтвердженою кваліфікацією та величезним досвідом. Ми підтримуємо свою високу репутацію з 1992 року.
 2. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонка очистка повітря, найвищий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 3. Власне Центральне стерилізаційне відділення відповідає міжнародним стандартам JCI. Це дає змогу підтримувати інфекційну безпеку до 100 % та уникати будь-яких варіантів інфікування під час проведення медичних маніпуляцій.
 4. Якісні шовні та витратні матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості.
 5. Відсутність слідів операції. Використання високоточних лазерних технологій усуває навіть найменші сліди корекції або оперативного втручання.
 6. Мінімальні терміни одужання. Багато пластичних операцій проводяться в межах одного дня з найкоротшим відновним періодом. Водночас пацієнти дуже швидко повертаються до звичайного життєвого режиму.
 7. Комфорт рівня першокласного готелю — просторі одномісні палати облаштовані з турботою про пацієнта. У вартість враховані гігієнічні засоби, зручні піжами, халати, тапочки. Надається лікувальне харчування з огляду на рекомендації лікаря.
 8. Розташування стаціонару клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, поряд із парковою зоною.
 9. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розробка всіх планів проводиться пластичними хірургами в тісному контакті з пацієнтом. Супровід і набір процедур у період реабілітації також формується індивідуально.

Лікарі

Сумніваєтеся? Не знаєте, де краще зробити пластичну операцію? Довірте своє здоров'я та красу команді професіоналів. Клініка МЕДІКОМ на Оболоні надає всі види послуг з естетичної та реконструктивної пластичної хірургії. Наші висококласні лікарі допоможуть вам із радістю поглянути на зміни свого тіла, зокрема обличчя, і швидко забути про колишні сумніви та проблеми. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наш менеджер відповість на всі запитання про вартість пластичної операції в Києві, процедуру надання послуг і допоможе записатися на прийом до пластичного хірурга.

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 18
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3580. *Брахіопластика 1 категорії

36850 грн

Більше Згорнути down
3581. *Брахіопластика 2 категорії

47350 грн

Більше Згорнути down
3601. *Гінекомастія

20050 грн

Більше Згорнути down
3600. *Корекція форми соска молочної залози (1 одиниця)

12700 грн

Більше Згорнути down
3566. *Лазерна ліпосакція стегон 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

23200 грн

Більше Згорнути down
3567. * Лазерна ліпосакція стегон 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

36430 грн

Більше Згорнути down
3568. *Лазерна ліпосакція живота 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

36850 грн

Більше Згорнути down
3569. *Лазерна ліпосакція живота 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

55750 грн

Більше Згорнути down
3564. * Лазерна ліпосакція обличчя

22150 грн

Більше Згорнути down
3565. *Лазерна ліпосакція шиї

22150 грн

Більше Згорнути down
3647. * Лазерне видалення / лікування одиничних вогнищевих судинних утворень шкіри, до 2 мм - 1 шт

158 грн

Більше Згорнути down
3648. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень шкіри на ділянці 10мм * 10мм

882 грн

Більше Згорнути down
3649. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень на обличчі на ділянці 1см * 1см

315 грн

Більше Згорнути down
3570. * Лазерний ліполіз (1 зона)

4825 грн

Більше Згорнути down
3571. * Лікування гіпергідрозу (1 зона)

4825 грн

Більше Згорнути down
3582. *Ліпофілінг 1 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

19000 грн

Більше Згорнути down
3583. *Ліпофілінг 2 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

36850 грн

Більше Згорнути down
3584. *Ліфтинг, підтяжка сідниць 1 категорії

26350 грн

Більше Згорнути down
3585. *Ліфтинг, підтяжка сідниць 2 категорії

36850 грн

Більше Згорнути down
3598. *Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 1 категорія

41050 грн

Більше Згорнути down
3599. *Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 2 категорія

65200 грн

Більше Згорнути down
3603. *Ментопластика

30550 грн

Більше Згорнути down
3572. *Міні абдомінопластика 1 категорії

47350 грн

Більше Згорнути down
3628. *Отопластика 1 категорії двостороння

22150 грн

Більше Згорнути down
3629. *Отопластика 2 категорії двостороння

27400 грн

Більше Згорнути down
3616. *Пластика мочки вуха 1 категорії (1 одиниця)

4300 грн

Більше Згорнути down
3617. *Пластика мочки вуха 2 категорії (1 одиниця)

7450 грн

Більше Згорнути down
3619. *Пластика рубцової деформації 1 категорії

1675 грн

Більше Згорнути down
3620. *Пластика рубцової деформації 2 категорії

4825 грн

Більше Згорнути down
3597. *Повторна мамопластика 2 категорії

72550 грн

Більше Згорнути down
3595. *Редукційна мамопластика 2 категорії

61000 грн

Більше Згорнути down
3624. *Ринопластика 1 категорії

35800 грн

Більше Згорнути down
3625. *Ринопластика 2 категорії

45250 грн

Більше Згорнути down
3626. *Ринопластика 3 категорії

59950 грн

Більше Згорнути down
3627. *Ринопластика 3 категорії (ускладнена, повна, велика)

82000 грн

Більше Згорнути down
3574. *Середня абдомінопластика 1 категорії

53650 грн

Більше Згорнути down
3593. *Збільшуюча мамопластика 2 категорії

61000 грн

Більше Згорнути down
3602. *Видалення гелю з молочної залози

41050 грн

Більше Згорнути down
3611. *Видалення комків Біша 1 категорії

10600 грн

Більше Згорнути down
3612. *Видалення комків Біша 2 категорії

12700 грн

Більше Згорнути down
3618. *Видалення ліпоми методом ліпосакції

7775 грн

Більше Згорнути down
3621. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 1 категорії

310 грн

Більше Згорнути down
3622. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 2 категорії

940 грн

Більше Згорнути down
3623. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 3 категорії

1150 грн

Більше Згорнути down
3604. *Хейлопластика 1 категорії

10600 грн

Більше Згорнути down
3605. *Хейлопластика 2 категорії

14800 грн

Більше Згорнути down
3590. *Ендопротезування голеней 1 категорії

36850 грн

Більше Згорнути down
3591. *Ендопротезування голеней 2 категорії

57850 грн

Більше Згорнути down
3586. *Ендопротезування сідниць 1 категорії

26350 грн

Більше Згорнути down
3587. *Ендопротезування сідниць 2 категорії

36850 грн

Більше Згорнути down
3588. *Ендопротезування яєчка 1 категорії

21100 грн

Більше Згорнути down
3589. *Ендопротезування яєчка 2 категорії

31600 грн

Більше Згорнути down
3670. * Отопластика 1 категорії одностороння

11125 грн

Більше Згорнути down
3671. * Отопластика 2 категорії одностороння

13750 грн

Більше Згорнути down
3705. * Ринопластика (пластичний хірург Мілоян А.Р.)

92000 грн

Більше Згорнути down
3845. * Лазерна ліпосакція області грудної клітини

23200 грн

Більше Згорнути down
4129. * Пластика вульви / Лабіопластика

9200 грн

Більше Згорнути down
4155. * Пластика маткових труб

13450 грн

Більше Згорнути down
4219. * Абдомінопластика

73600 грн

Більше Згорнути down
4220. * Субмускулярна імплантація молочних залоз

61000 грн

Більше Згорнути down
4221. * Мастопексія, субмускулярна імплантація

70000 грн

Більше Згорнути down
4223. * Видалення імплантів

61000 грн

Більше Згорнути down
4224. * Липосакція стегон

36850 грн

Більше Згорнути down
4225. * Липосакція живота

36850 грн

Більше Згорнути down
4226. * Ліпосакція однієї анатомічної зони

22150 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4222. * Редукційна маммопластика

49140 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

10.09.2019 11:50
Лиля

Пришла к Наталье Геннадьевне Халиловой на консультацию, чтоб узнать можно ли поудалять родинки на лице. Я конечно могу повозмущаться, что в операции доктор отказала, но могу одно сказать - при отказе я получила подробные пояснения, почему этого делать не нужно в моей ситуации. В одной стороны пожелания не выполнены, а с другой - человеческое отношение и нет такого, что “сделаю что ты хочешь - только плати”. Я в общем считаю консультацию позитивным опытом, усваиваю полученную информацию, но думаю, что доктор мне отказала явно не в целях сделать как хуже.

02.05.2019 16:45
Мария Соболева

Если вас интересуют лучшие хирурги Киева - то они в клинике МЕДИКОМ. Авершин Валерий Иванович помог справиться с непроходимостью маточных труб, операция прошла блестяще! Готовлюсь теперь стать мамой. А у Гаврилова Г. А. в этой же клинике я в прошлом году лечилась от гнойных осложнений неудачной пластики грудей, цена кстати моих операций здесь была по сравнению с предыдущими очень божеская, а подготовка тщательная - без полного перечня анализов и обследований не сделают. Отправила сюда же племянника на пластику ушей, ребенок очень комплексует, дразнят. Еще не делали, но уверена, что все пройдет удачно. Тут пластическая хирургия на очень высоком уровне.

21.02.2019 20:03
Валерия

Гаврилов Григорий Александрович - врач от бога! Делала в клинике “Медиком” у него герниопластику, это удаление грыжи. Очень боялась, что останется большой шрам, грыжа была огромная((((. Но этот врач - прекрасный пластический хирург! Он мне закрыл моими собственными тканями огромный дефект и наложил косметический шов, осталась просто тонкая полоска, едва заметно! Будто и вовсе не было грыжи! Перед операцией я сдала там же в клинике все анализы, это на ул. Кондратюка 8, но берут везде, у них не одна клиника. Через 3 дня легла на стол. А через день уже неплохо себя чувствовала, на работу вернулась спустя пару недель! Если учесть какое было огромное образование то это просто чудо. Правда работа у меня сидячая, но ничего не болело я приняла таблетки только в первые дни. Я очень сильно переживала, что будет рецидив, и сейчас тоже нервничаю, но доктор мне сказал если что можно прийти всегда и с ним поговорить. Очень участливый человек. Вам счастья, спасибо за прекрасную работу.

20.10.2018 14:51
Марк

Хочу выразить благодарность медперсоналу клиники Медиком и в частности Авершину Валерию Ивановичу. Он мне делал лапароскопическое удаление желчного пузыря. Я моментально восстановился, у вас очень легкая рука! Спасибо! И за рекомендации по питанию большое спасибо. Оказывается, можно питаться по-человечески и после удаления, и даже питаться вкусно!) А главное - после операции следов почти и не осталось, врач сделал косметические швы, чтоб проколы были не видны.

15.09.2018 10:40
Михаил

Большое спасибо медработникам клиники. Всем! Очень приветливый коллектив, притно приходить к врачу. А неделю назад жене удалял кисту по женской части очень компетентный хирург Авершин Валерий Иванович. Восстановительного периода можно сказать не было, моментально вернулась к обычной жизни. Отдельное ему спасибо.

08.07.2018 18:48
Анита Р

Большая благодарность доктору клиники “Медиком” Запорожец Татьяне Юрьевне! Великолепный ЛОР и хирург!!!!! Несмотря на молодость, она прекрасный специалист, делала у нее ринопластику носа после автотравмы, так вот пластическая хирургия для тех, которые хотят сделать из хорошего еще лучше - это просто пустяк по сравнению с тем, что для меня сделала эта молодая доктор! Повреждение было значительное, я имела уродство, отсутствовала часть кости, кожа была сильно стянута, но теперь дефект почти незаметен! У меня новый нос! Татьяна Юрьевна - мега-специаист! Она меня предупредила, и я была готова к тому, что идеально может не получиться, но получилось же! Еще несколько посещений косметолога - и следа не останется от былого уродства! Желаю вам, процветания, интересных пациентов и успехов в работе! Вы - волшебница!

03.03.2018 17:36
Маргарита Натановна

После похудения делала подтяжку живота в этой клинике у Гаврилова Григория Александровича. Результатом очень довольна, будто всегда и была стройной, лишней кожи не осталось. Спасибо!

25.01.2018 12:35
Стефания Макаренко

Мне очень повезло, что я на своем жизненном пути встретила такого врача, как Храпач Василий Васильевич. После неудачно проведенной блефаропластики год назад осложнения у меня были ужасающие. Храпач Василий Васильевич спас мое лицо!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down