exit
search serach
Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Пластична хірургія Києва в клініці МЕДІКОМ

Давно думаєте про корекцію естетичних недоліків або особливостей будови обличчя та тіла? Сучасна пластична хірургія надає можливість поліпшити свою зовнішність і самовідчуття, стати більш впевненим у собі та своїх силах.

За допомогою об'ємної ін'єкційної пластики, імплантатів, контурної пластики, кістково-пластичних операцій та омолоджувальних практик хірургії можна змінити розріз очей, розмір і форму грудей, скул, вушних раковин, носа або підборіддя. До пластичних хірургів звертаються як люди з косметичними дефектами, вродженими патологіями, так і потерпілі внаслідок ДТП, опіків, травм.

Напрям пластичної хірургії в клініці МЕДІКОМ заслужено користується популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. Сучасні технології, що застосовуються в клініці, дають змогу максимально точно спрогнозувати очікуваний результат і надати повну безпеку для здоров'я клієнта.

У медичному центрі пластичної хірургії клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 можна отримати консультацію досвідченого пластичного хірурга, який запропонує найкомфортніший і найбезпечніший для пацієнта спосіб вирішення проблем. А в разі наявності показань до пластичної хірургії фахівець проконсультує про хід операції та відновлення в післяопераційний період. Наша професійна команда потурбується про ваш комфорт і конфіденційність.

Консультація при пластичній операції

Пластичні операції проводяться тільки після консультації у пластичного хірурга. Вона складається з попереднього огляду та збору анамнезу. Також лікар може призначити лабораторне та інструментальне обстеження.

Показання для пластичної операції

Клініка пластичної хірургії МЕДІКОМ (Україна) здійснює два напрями:

 1. Косметична або естетична хірургія.
  Основна мета — усунення будь-яких недоліків зовнішності за допомогою їхньої корекції, зміни форми тощо. Методи косметичної пластичної хірургії також спрямовані на омолодження шкіри, запобігання процесам старіння.
 2. Реконструктивна хірургія.
  Використовується пластика, спрямована на те, аби максимально відновити природні функції окремих органів і частин тіла у осіб із вродженими та набутими в результаті операцій або травм дефектами.

Показання при пластичних операціях

Якщо реконструктивні пластичні операції виконуються за медичними показаннями, то естетична хірургія спрямована на те, щоби зробити людину привабливою та впевненою у собі.

Реконструктивна хірургія клініки охоплює:

 • Лікування контрактури
 • Відновлення сухожиль
 • Усунення пігментації
 • Коригування вроджених дефектів
 • Відновлення після операцій або травмування втрачених органів
 • Видалення шрамів після опіків різного походження
 • Іннервацію м'язів
 • Відновлення м'яких тканин
 • Видалення доброякісних новоутворень
 • Видалення грубих післяопераційних рубців

Найзатребуванішими сьогодні є послуги естетичної пластичної хірургії, коли пацієнт не має медичних показань до операції, але хоче позбутися естетичних недоліків і психологічного стресу, пов'язаного з ними.

Пластична хірургія в клініці охоплює пластику:

 • живота;
 • грудей;
 • всього обличчя або окремих ділянок та органів;
 • сідниць.

Також у клініці проводять пластичні операції при ожирінні, інтимну пластику, ринопластику, отопластику, блефаропластику тощо.

Лікування при пластичних операціях

У клініці пластичної хірургії МЕДІКОМ у Києві проводяться всі види пластичних операцій.

Особливе місце в пластичній хірургії клініки посідає контурна пластика — метод, що дає змогу провести корекцію форми обличчя, губ, підборіддя, тіла за допомогою введення в тканини мікроімплантів (гелів-філерів).

Філери допомагають позбутися зморшок, усунути естетичні дефекти, збільшити обсяги тканин. Контурна пластика губ — це процедура введення в губи гіалуронової кислоти, натурального речовини, яка допомагає сформувати та підкреслити контур губ, збільшити губи, провести їхню корекцію, усунути «кісетні» зморшки тощо.

А використання методів малоінвазивної ендоскопічної пластичної хірургії дає змогу максимально скоротити обсяги оперативного втручання. Ендоскопічне обладнання транслює об'ємну картинку на екран із високою роздільною здатністю, що дає змогу пластичному хірургу отримувати реальне неспотворене зображення внутрішніх органів і тканин клієнта. Ендоскопічна хірургія проводиться через точкові проколи, що унеможливлює появу неестетичних післяопераційних шрамів і рубців, значно скорочує травмування тканин і прискорює реабілітацію.

Методи пластичної ендоскопії широко використовуються в антивіковій хірургії:

 • ендоскопічна підтяжка шкіри лоба та повік;
 • чек-ліфтинг (підтяжка середньої третини обличчя);
 • ендоскопічна абдомінопластика.

Підтяжку можна провести з лазерним шліфуванням шкіри та блефаропластикою.

Також у клініці МЕДІКОМ ви можете пройти віртуальне ліпомоделювання тіла за допомогою 3D-сканера. Ліпомоделювання — сучасний і малотравматичний метод пластичної хірургії, який поєднує ліпосакцію (відкачування жиру) та ліпофілінг (пересаджування власної жирової тканини в певні ділянки тіла), у разі необхідності доповнюється лазерною обробкою підшкірної жирової клітковини. Процедура проводиться з використанням обладнання Body-Jet (виробництво Німеччина). Жирова тканина є ідеальним матеріалом для ліпомоделювання. Вміщені в такому матеріалі власні стовбурові клітини та біологічно активні речовини сприяють ефективному омолодженню шкіри в зоні ліпофілінгу.

Під час ліпомоделювання пластичний хірург відкачує жир із проблемної зони та пересаджує в ті зони, які клієнт хоче змінити. Найбільшою популярністю користується ліпомоделювання обличчя: зміна форми скул, губ, згладжування зморшок. Метод дає змогу збільшити груди без використання імплантів, скорегувати форму сідниць.

Новий стандарт у ліпосакції — ліпосакція високого розділення (High Definition Liposuction) — оперативна процедура тонкого опрацювання контурів м'язів.

Інколи з огляду на будову та фізіологічні особливості фігури будь-які намагання в спортзалі не дають бажаного результату. Є спортсмени, які не можуть отримати очікуваний контур дельтоподібного м'яза або певний рельєф грудей та живота, незважаючи на довгі виснажливі тренування. Застосування методики ліпосакції високої роздільної здатності дає змогу прибрати жирові відкладення точково в тих місцях, де це необхідно для виділення рельєфу.

Використання холодного лазерного ліполізу (ліполазера) є ефективним методом боротьби з проблемними жировими відкладеннями. Ця процедура має високу результативність і водночас повністю безпечна. Низькорівневе лазерне випромінювання діє вибірково на скупчення жирових клітин, у яких під впливом лазера збільшується проникність мембран. Жир розщеплюється та природним шляхом через лімфатичну систему виводиться назовні. Жирові клітини значно зменшуються в об'ємі та розпадаються.

Послуги при пластичних операціях

Пластична хірургія в клініці МЕДІКОМ надає такі послуги:

Переваги пластичної хірургії у клініці МЕДІКОМ:

 1. Операції проводяться хірургами з підтвердженою кваліфікацією та величезним досвідом. Ми підтримуємо свою високу репутацію з 1992 року.
 2. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонка очистка повітря, найвищий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 3. Власне Центральне стерилізаційне відділення відповідає міжнародним стандартам JCI. Це дає змогу підтримувати інфекційну безпеку до 100 % та уникати будь-яких варіантів інфікування під час проведення медичних маніпуляцій.
 4. Якісні шовні та витратні матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості.
 5. Відсутність слідів операції. Використання високоточних лазерних технологій усуває навіть найменші сліди корекції або оперативного втручання.
 6. Мінімальні терміни одужання. Багато пластичних операцій проводяться в межах одного дня з найкоротшим відновним періодом. Водночас пацієнти дуже швидко повертаються до звичайного життєвого режиму.
 7. Комфорт рівня першокласного готелю — просторі одномісні палати облаштовані з турботою про пацієнта. У вартість враховані гігієнічні засоби, зручні піжами, халати, тапочки. Надається лікувальне харчування з огляду на рекомендації лікаря.
 8. Розташування стаціонару клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, поряд із парковою зоною.
 9. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Розробка всіх планів проводиться пластичними хірургами в тісному контакті з пацієнтом. Супровід і набір процедур у період реабілітації також формується індивідуально.

Лікарі

Сумніваєтеся? Не знаєте, де краще зробити пластичну операцію? Довірте своє здоров'я та красу команді професіоналів. Клініка МЕДІКОМ на Оболоні надає всі види послуг з естетичної та реконструктивної пластичної хірургії. Наші висококласні лікарі допоможуть вам із радістю поглянути на зміни свого тіла, зокрема обличчя, і швидко забути про колишні сумніви та проблеми. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наш менеджер відповість на всі запитання про вартість пластичної операції в Києві, процедуру надання послуг і допоможе записатися на прийом до пластичного хірурга.

Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 19
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 15
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4523. Консультація пластичного хірурга

789 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
4588. * Інтимна контурна пластика - гімену(дівочої перетинки - контурна гіменопластика) (без вартості препарату)

5100 грн

Більше Згорнути down
Програми
4331. * Поєднана анестезія (інгаляційно-інтравенозна понад годину та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

5250 грн

Більше Згорнути down
4332. * Поєднана анестезія (інгаляційно-інтравенозна понад дві години та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

6250 грн

Більше Згорнути down
4489. * Пакет “Ринопластика без доплат”

98000 грн

Більше Згорнути down
4496. * Пакет “Мамопластика без доплат”

105103 грн

Більше Згорнути down
4499. * Пакет “Абдомінопластика без доплат”

110103 грн

Більше Згорнути down
4490. * Пакет "Ліпосакція/ліпоскульптурування однієї анатомічної зони. Без доплат"

45103 грн

Більше Згорнути down
Операції
680. * Септопластика*

14100 грн

Більше Згорнути down
3613. *Блефаропластика верхніх повік

20000 грн

Більше Згорнути down
3615. * Блефаропластика кругова

38000 грн

Більше Згорнути down
3614. *Блефаропластика нижніх повік

25000 грн

Більше Згорнути down
3580. *Брахіопластика 1 категорії

40000 грн

Більше Згорнути down
3581. *Брахіопластика 2 категорії

52000 грн

Більше Згорнути down
3601. *Гінекомастія

21250 грн

Більше Згорнути down
3600. *Корекція форми соска молочної залози (1 одиниця)

14000 грн

Більше Згорнути down
3566. *Лазерна ліпосакція стегон 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

24590 грн

Більше Згорнути down
3567. * Лазерна ліпосакція стегон 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

38620 грн

Більше Згорнути down
3568. *Лазерна ліпосакція живота 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

39060 грн

Більше Згорнути down
3569. *Лазерна ліпосакція живота 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини)

59095 грн

Більше Згорнути down
3564. * Лазерна ліпосакція обличчя

23480 грн

Більше Згорнути down
3565. *Лазерна ліпосакція шиї

23480 грн

Більше Згорнути down
3647. * Лазерне видалення / лікування одиничних вогнищевих судинних утворень шкіри, до 2 мм - 1 шт

168 грн

Більше Згорнути down
3648. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень шкіри на ділянці 10мм * 10мм

935 грн

Більше Згорнути down
3649. * Лазерне видалення / лікування судинних утворень на обличчі на ділянці 1см * 1см

334 грн

Більше Згорнути down
3570. * Лазерний ліполіз (1 зона)

5120 грн

Більше Згорнути down
3571. * Лікування гіпергідрозу (1 зона)

5115 грн

Більше Згорнути down
3584. *Ліфтинг, підтяжка сідниць 1 категорії

27930 грн

Більше Згорнути down
3585. *Ліфтинг, підтяжка сідниць 2 категорії

39060 грн

Більше Згорнути down
3598. *Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 1 категорія

45000 грн

Більше Згорнути down
3599. *Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 2 категорія

65000 грн

Більше Згорнути down
3603. *Ментопластика

32380 грн

Більше Згорнути down
3628. *Отопластика двостороння

25000 грн

Більше Згорнути down
3616. *Пластика мочки вуха 1 категорії (1 одиниця)

4560 грн

Більше Згорнути down
3617. *Пластика мочки вуха 2 категорії (1 одиниця)

7900 грн

Більше Згорнути down
3619. *Пластика рубцової деформації 1 категорії

1775 грн

Більше Згорнути down
3620. *Пластика рубцової деформації 2 категорії

5115 грн

Більше Згорнути down
3596. *Повторна мамопластика 1 категорії

69000 грн

Більше Згорнути down
3597. *Повторна мамопластика 2 категорії

85000 грн

Більше Згорнути down
3594. *Редукційна мамопластика 1 категорії

70000 грн

Більше Згорнути down
3595. *Редукційна мамопластика 2 категорії

80000 грн

Більше Згорнути down
3624. * Ринопластика 1 категорії

68000 грн

Більше Згорнути down
3625. *Ринопластика 2 категорії

85000 грн

Більше Згорнути down
3626. *Ринопластика 3 категорії

95000 грн

Більше Згорнути down
3627. *Ринопластика 3 категорії (ускладнена, повна, велика)

100000 грн

Більше Згорнути down
3574. *Середня абдомінопластика 1 категорії

56850 грн

Більше Згорнути down
3592. *Збільшуюча мамопластика 1 категорії

61000 грн

Більше Згорнути down
3593. *Збільшуюча мамопластика 2 категорії

80000 грн

Більше Згорнути down
3602. *Видалення гелю з молочної залози

43550 грн

Більше Згорнути down
3611. *Видалення комків Біша 1 категорії

11250 грн

Більше Згорнути down
3612. *Видалення комків Біша 2 категорії

13460 грн

Більше Згорнути down
3618. *Видалення ліпоми методом ліпосакції

8250 грн

Більше Згорнути down
3621. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 1 категорії

330 грн

Більше Згорнути down
3622. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 2 категорії

1000 грн

Більше Згорнути down
3623. *Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 3 категорії

1220 грн

Більше Згорнути down
3604. *Хейлопластика 1 категорії

15000 грн

Більше Згорнути down
3605. *Хейлопластика 2 категорії

15700 грн

Більше Згорнути down
3590. *Ендопротезування гомілок 1 категорії

39050 грн

Більше Згорнути down
3591. *Ендопротезування гомілок 2 категорії

61350 грн

Більше Згорнути down
3586. *Ендопротезування сідниць 1 категорії

27950 грн

Більше Згорнути down
3587. *Ендопротезування сідниць 2 категорії

39050 грн

Більше Згорнути down
3588. *Ендопротезування яєчка 1 категорії

22350 грн

Більше Згорнути down
3589. *Ендопротезування яєчка 2 категорії

33500 грн

Більше Згорнути down
3670. * Отопластика одностороння

15000 грн

Більше Згорнути down
3705. * Ринопластика (пластичний хірург Мілоян А.Р.)

92000 грн

Більше Згорнути down
3845. * Лазерна ліпосакція області грудної клітини

25000 грн

Більше Згорнути down
4129. * Пластика вульви / Лабіопластика

9200 грн

Більше Згорнути down
4155. * Пластика маткових труб

13450 грн

Більше Згорнути down
4219. * Абдомінопластика

73600 грн

Більше Згорнути down
4220. * Субмускулярна імплантація молочних залоз

61000 грн

Більше Згорнути down
4221. * Мастопексія, субмускулярна імплантація

95000 грн

Більше Згорнути down
4223. * Видалення імплантів

61000 грн

Більше Згорнути down
4224. * Липосакція стегон

36850 грн

Більше Згорнути down
4225. * Липосакція живота

36850 грн

Більше Згорнути down
4226. * Ліпосакція однієї анатомічної зони

22150 грн

Більше Згорнути down
4345. * Френулотомія-пластика вуздечки крайньої плоті

4800 грн

Більше Згорнути down
4440. * Ендопротезування яєчка (без вартості протезу)

15700 грн

Більше Згорнути down
4455. * Пластика промежини при рубцевій деформації у виконанні експерта Суханової А.А., професора

12700 грн

Більше Згорнути down
4491. * Реконструкція носа 1 категорії

110000 грн

Більше Згорнути down
4492. * Реконструкція носа 2 категорії

140000 грн

Більше Згорнути down
4493. * Кругова підтяжка обличчя

125000 грн

Більше Згорнути down
4494. * Фейсліфтинг підтяжка 1/3 обличчя

45000 грн

Більше Згорнути down
4495. * Фейсліфтинг підтяжка 2/3 обличчя

95000 грн

Більше Згорнути down
4497. * Гінекомастія 1 категорії

22400 грн

Більше Згорнути down
4498. * Гінекомастія 2 категорії

36400 грн

Більше Згорнути down
4516. * Підтяжка шиї

47000 грн

Більше Згорнути down
4517. * Підтяжка брів

35000 грн

Більше Згорнути down
4518. * Малярний ліфтінг. Чек ліфтінг

33000 грн

Більше Згорнути down
4519. * Риносептопластика 1 категорія

85000 грн

Більше Згорнути down
4520. * Риносептопластика 2 категорія

95500 грн

Більше Згорнути down
4521. * Реконструкція носу 1 категорія

110000 грн

Більше Згорнути down
4522. * Реконструкція носу 2 категорія

140000 грн

Більше Згорнути down
4581. * Ниткова перінеопластика - тредліфтинг (без вартості ниток та анестезії)

10200 грн

Більше Згорнути down
4582. * Інтимна контурна пластика – моделювання великих статевих губ (ін'єкційна лабіопластика)

5100 грн

Більше Згорнути down
4584. * Інтимна контурна пластика – моделювання вульви (без вартості препарату)

5100 грн

Більше Згорнути down
4585. * Інтимна контурна пластика – аугментація зони G (без вартості препарату)

5100 грн

Більше Згорнути down
4587. * Інтимна контурна пластика – моделювання капюшона клітора(ін'єкційна кліторо (худо)пластика) (без вартості препарату)

5100 грн

Більше Згорнути down
4589. * Інтимна контурна пластика входу в піхву(звуження) (ін'єкційна вестибуло/інтроітопластика) (без вартості препарату)

5100 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4333. * Поєднана анестезія (інгаляційно-інтравенозна понад чотири години та епідуральна, провідникова чи інтратекальна)*

8250 грн

Більше Згорнути down
4586. * Плазмоліфтинг (PRP) великих статевих губ, малих статевих губ або точки G

5100 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

10.09.2019 11:50
Лиля

Пришла к Наталье Геннадьевне Халиловой на консультацию, чтоб узнать можно ли поудалять родинки на лице. Я конечно могу повозмущаться, что в операции доктор отказала, но могу одно сказать - при отказе я получила подробные пояснения, почему этого делать не нужно в моей ситуации. В одной стороны пожелания не выполнены, а с другой - человеческое отношение и нет такого, что “сделаю что ты хочешь - только плати”. Я в общем считаю консультацию позитивным опытом, усваиваю полученную информацию, но думаю, что доктор мне отказала явно не в целях сделать как хуже.

02.05.2019 16:45
Мария Соболева

Если вас интересуют лучшие хирурги Киева - то они в клинике МЕДИКОМ. Авершин Валерий Иванович помог справиться с непроходимостью маточных труб, операция прошла блестяще! Готовлюсь теперь стать мамой. А у Гаврилова Г. А. в этой же клинике я в прошлом году лечилась от гнойных осложнений неудачной пластики грудей, цена кстати моих операций здесь была по сравнению с предыдущими очень божеская, а подготовка тщательная - без полного перечня анализов и обследований не сделают. Отправила сюда же племянника на пластику ушей, ребенок очень комплексует, дразнят. Еще не делали, но уверена, что все пройдет удачно. Тут пластическая хирургия на очень высоком уровне.

21.02.2019 20:03
Валерия

Гаврилов Григорий Александрович - врач от бога! Делала в клинике “Медиком” у него герниопластику, это удаление грыжи. Очень боялась, что останется большой шрам, грыжа была огромная((((. Но этот врач - прекрасный пластический хирург! Он мне закрыл моими собственными тканями огромный дефект и наложил косметический шов, осталась просто тонкая полоска, едва заметно! Будто и вовсе не было грыжи! Перед операцией я сдала там же в клинике все анализы, это на ул. Кондратюка 8, но берут везде, у них не одна клиника. Через 3 дня легла на стол. А через день уже неплохо себя чувствовала, на работу вернулась спустя пару недель! Если учесть какое было огромное образование то это просто чудо. Правда работа у меня сидячая, но ничего не болело я приняла таблетки только в первые дни. Я очень сильно переживала, что будет рецидив, и сейчас тоже нервничаю, но доктор мне сказал если что можно прийти всегда и с ним поговорить. Очень участливый человек. Вам счастья, спасибо за прекрасную работу.

20.10.2018 14:51
Марк

Хочу выразить благодарность медперсоналу клиники Медиком и в частности Авершину Валерию Ивановичу. Он мне делал лапароскопическое удаление желчного пузыря. Я моментально восстановился, у вас очень легкая рука! Спасибо! И за рекомендации по питанию большое спасибо. Оказывается, можно питаться по-человечески и после удаления, и даже питаться вкусно!) А главное - после операции следов почти и не осталось, врач сделал косметические швы, чтоб проколы были не видны.

15.09.2018 10:40
Михаил

Большое спасибо медработникам клиники. Всем! Очень приветливый коллектив, притно приходить к врачу. А неделю назад жене удалял кисту по женской части очень компетентный хирург Авершин Валерий Иванович. Восстановительного периода можно сказать не было, моментально вернулась к обычной жизни. Отдельное ему спасибо.

08.07.2018 18:48
Анита Р

Большая благодарность доктору клиники “Медиком” Запорожец Татьяне Юрьевне! Великолепный ЛОР и хирург!!!!! Несмотря на молодость, она прекрасный специалист, делала у нее ринопластику носа после автотравмы, так вот пластическая хирургия для тех, которые хотят сделать из хорошего еще лучше - это просто пустяк по сравнению с тем, что для меня сделала эта молодая доктор! Повреждение было значительное, я имела уродство, отсутствовала часть кости, кожа была сильно стянута, но теперь дефект почти незаметен! У меня новый нос! Татьяна Юрьевна - мега-специаист! Она меня предупредила, и я была готова к тому, что идеально может не получиться, но получилось же! Еще несколько посещений косметолога - и следа не останется от былого уродства! Желаю вам, процветания, интересных пациентов и успехов в работе! Вы - волшебница!

03.03.2018 17:36
Маргарита Натановна

После похудения делала подтяжку живота в этой клинике у Гаврилова Григория Александровича. Результатом очень довольна, будто всегда и была стройной, лишней кожи не осталось. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down