exit
search serach
operativnaya ginekologiya kiev

Оперативна гінекологія

Кожна жінка хоче бути здоровою, але часто побоюється хірургічних втручань, вважаючи, що це - небезпека для життя. Оперативна гінекологія в м.Київ в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні дає можливість зберегти жіноче здоров'я, відновити втрачені функції репродуктивних органів, а також органів сечовидільної системи, безпечно й якісно. Всі дії лікарів-гінекологів клініки спрямовані на позбавлення жінки від патологій сечостатевої системи і збереження її дітородних функцій.

У нашій клініці проводять як великі, так і малі гінекологічні операції. Резерви операційного блоку і стаціонару клініки МЕДІКОМ забезпечують виконання великої кількості видів планових малих та великих оперативних втручань у жінок з різними гінекологічними патологіями. Операції виконуються як лапароскопічним, так і відкритим методом (оперативне втручання з хірургічним розрізом черевної порожнини). Обладнання експертного рівня, безпечна анестезія, комфорт стаціонару - це те, що скорочує термін відновлення після операції до мінімуму.

Оперативні втручання невеликого обсягу (малі хірургічні операції):

 • Біопсія шийки матки.
 • Гістероскопія.
 • Вакуум-аспірація при патологічній вагітності (завмерла, анембріонія).
 • Введення внутрішньоматкової спіралі.
 • Радіохвильова коагуляція, ексцизія шийки матки, кріодеструкція.
 • Видалення папілом зовнішніх статевих органів.

У медичному центрі МЕДІКОМ проводиться гістероскопія - метод ендоскопічного дослідження порожнини матки гістероскопом. Метод використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Він дозволяє оцінити стан порожнини матки, виявити аномалії її розвитку, взяти біопсію ендометрія, а також провести лікувальні маніпуляції - видалення поліпів ендометрія, цервікального каналу, видалення субмукозної міоми, гіперплазії ендометрію, синехій, корекція аномалій розвитку матки (перегородки).

Також, в гінекологічному відділенні клініки проводять операції, які вимагають перебування в стаціонарі різної тривалості.

Великі оперативні втручання:

Сучасний метод хірургії. Операції на внутрішніх органах здійснюють через невеликі (зазвичай 0.5-1.5 см) отвори. Переваги лапароскопії в гінекології: малоінвазивність (немає розрізу черевної стінки), короткий період реабілітації (на наступний день після операції жінка може покинути клініку), мінімальний ризик виникнення ускладнень (в т.ч. утворення спайок під час післяопераційного періоду), відсутність косметичних дефектів.

Хірургічне втручання, при якому хірург-гінеколог отримує відкритий доступ до органів черевної порожнини.

 • Вагінальні операції.

Оперативне втручання, при якому доступ проводиться через піхву. Показання для проведення таких операцій: генітальний пролапс (опущення внутрішніх статевих органів), міома, доброякісні новоутворення піхви.

Показання для проведення лапароскопії в Києві в центрі МЕДІКОМ:

Протипоказання до проведення лапароскопії:

 • нестабільна гемодинаміка;
 • стан шоку або коми;
 • обструктивні хвороби органів дихання;
 • дихальна недостатність;
 • гнійний перитоніт;
 • вагітність;
 • ожиріння третього (важкої) ступеня;
 • виснаження організму;
 • діафрагмальні грижі;
 • наявність злоякісних утворень;
 • неодноразові втручання в минулому;
 • ГРВІ тощо.

Знеболювання

Анестезіологи клініки МЕДІКОМ пропонують кілька способів знеболювання під час гінекологічних операцій. Кожен з них має свої особливості і показання. Вибір методу знеболення залежить від рішення лікаря, який керується великим переліком різних факторів - обсяг, складність та тривалість операції, вік, стан здоров’я та наявність алергічних реакцій у пацієнтки. Оперблоки центру оснащені сучасним анестезіологічним обладнанням експертного рівня.

Післяопераційний період

Період відновлення після операції включає в себе час від завершення операції до повного відновлення жінки. У нашому центрі реабілітація пацієнтів здійснюється відповідно до принципів хірургії швидкого відновлення - безпечне знеболення, раннє відновлення звичного харчування і фізичної активності. Такий підхід дозволяє мінімізувати травматичне вплив на жіночий організм і знизити ризик виникнення ускладнень після хірургічного втручання.

Устаткування для оперативного втручання:

У відділенні гінекології клініки використовують тільки передові технології і методики. Всі дослідження і лікувальні заходи проводяться на сучасному обладнанні світових виробників медичної техніки (Америка, Німеччина, Австралія) з використанням витратних матеріалів SONY SIGEN і TVT.

 • Монітор ConMed HD 1080P;
 • Камера ConMed HD camera;
 • Освітлювач Stryker LED light source;
 • Апарат ConMed electrosurgery Sabre Genesis;
 • Апарат ERBE ICC 300;
 • Апарат ConMed GS 1002 40l insufflator;
 • Резектоскоп 10 мм Storz;
 • Гістероскоп 5мм Storz;
 • Ендоскоп Storz 30 * 10 мм;
 • Ендоскоп Storz 0 * 10 мм;
 • Ендоскоп Storz 30 * 4 мм.

Вам потрібна грамотна консультація лікаря-гінеколога і лікування органів сечостатевої системи вимагає оперативного втручання? Оперативна гінекологія Києва в медичному центрі МЕДІКОМ - це точні діагностичні дослідження, своєчасне і якісне лікування, контроль і супровід протягом післяопераційного і реабілітаційного періодів. Звертаючись до нас, ви знаходите рішення своїх гінекологічних проблем в одному місці й отримуєте конфіденційність, якість і безпеку світового рівня.

Лікарі

Телефонуйте в наш колл-центр і ви дізнаєтеся: як записатися на прийом до гінеколога, що оперує, скільки коштує консультація лікаря, операція і перебування в стаціонарі нашого медичного центру.

Арендарь Олена Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 22
Піскун Ольга Валеріївна
Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 23
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог першої категорії
comment 30

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
1076. Аспірація ендометрію

619 грн

Більше Згорнути down
199. Бужування уретри

479 грн

Більше Згорнути down
815. Перев'язка

339 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
1056. Асоційований з вагітністю протеїн (РАРР-А)

489 грн

Більше Згорнути down
1712. Мікроскопія вагінальних виділень

349 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
121. Колькоскопія

389 грн

Більше Згорнути down
3511. Кольпоцитологія

559 грн

Більше Згорнути down
3368. Метросальпінгографія

2509 грн

Опис

Високоточна ЦИФРОВА рентген система виробництва GENERAL ELECTRIC (США) 2013 року. Доза опромінення в 30 разів МЕНША ніж у аналогових рентгенів. Система АВТОМАТИЧНО регулює дозу опромінення до МІНІМАЛЬНО можливої. Рентген трубка з ПОДВІЙНИМ фокусом забезпечує ЧІТКУ візуалізацію великих і малих структур. ОПИС видається протягом 10 ХВИЛИН. Є можливість ВІДРАЗУ ж відправити знімок на е-мейл в будь-яку точку світу.
Більше Згорнути down
175. Ультразвукове дослідження органів малого тазу

739 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.
Більше Згорнути down
287. Цитологія ексфоліативна (матеріал, отриманий при гінекологічних оглядах)

559 грн

Більше Згорнути down
163. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

699 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
Консультації
3. Консультація гінеколога

699 грн

Більше Згорнути down
Операції
475. Вартість операції 6 категорії

1119 грн

Більше Згорнути down
578. * Радіохірургічна коагуляція шийки матки*

1764 грн

Більше Згорнути down
579. * Радіохірургічна конизація шийки матки*

2309 грн

Більше Згорнути down
1224. * Лапароскопічна слив гастректомія (рукавна зменшує резекція шлунка)*

19100 грн

Більше Згорнути down
568. * Бужування (розширення) цервікального каналу*

1485 грн

Більше Згорнути down
1699. * Лапароскопічна ТЕП герніопластіка*

17129 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

19679 грн

Опис

Новітній метод видалення жовчного міхура, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1701. * SILS - апендектомія*

15859 грн

Опис

Новітній метод видалення апендикса, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1914. * Лапароскопічна ТАП герніопластіка*

19689 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

23799 грн

Більше Згорнути down
3130. * Лапароскопічна ТАП герніопластика (двустороння)*

23919 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
3131. * Лапароскопічна ТЕП герніопластика (двустороння)*

23479 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
3650. * Гінекологічна операція I категорії*

19610 грн

Більше Згорнути down
3651. * Гінекологічна операція Іа категорії*

15865 грн

Більше Згорнути down
3652. * Гінекологічна операція Іб категорії*

13725 грн

Більше Згорнути down
3653. * Гінекологічна операція II категорії*

11050 грн

Більше Згорнути down
3654. * Гінекологічна операція IIa категорії*

9980 грн

Більше Згорнути down
3655. * Гінекологічна операція IIб категорії*

8910 грн

Більше Згорнути down
3656. * Гінекологічна операція III категорії*

8910 грн

Більше Згорнути down
3657. * Гінекологічна операція IIIa категорії*

7091 грн

Більше Згорнути down
3658. * Гінекологічна операція ІІІб категорії*

5914 грн

Більше Згорнути down
3659. * Гінекологічна операція IV категорії*

6556 грн

Більше Згорнути down
3660. * Гінекологічна операція IVa категорії*

5700 грн

Більше Згорнути down
3661. * Гінекологічна операція IVб категорії*

5165 грн

Більше Згорнути down
3662. * Гінекологічна операція IVв категорії*

2811 грн

Більше Згорнути down
3695. * Лапароскопічна герніопластика интраабдоминальной сіткою (IPOM), без вартості сітки*

19689 грн

Опис

Лапароскопічний метод - мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Новітня технологія - установка внутрішньочеревного імплантанта IPOM.

Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.04.2019 12:46
Неля С

Мой любимый доктор, Пискун Ольга Валериевна! Спасибо вам за все! То, что вы в своем деле спец, это точно! Не зря мне вас так советовали.

26.02.2019 18:35
Лидия

Мне делали лапароскопию маточных труб в клинике Медиком. Проходимость восстановили, оперировала Арендарь Елена Анатольевна. Все прошло хорошо. Спайки были как последствия инфекции, ее сначала пролечили, потом уже резали. Будем действовать дальше, надеюсь на наступление беременности. Врач квалифицированая, я довольна. Еще мне порекомендовали три дня побыть в стационаре, там у них спокойнее, чем дома, да и круглосуточное наблюдение.

12.01.2019 16:08
Елизавета

Мне после УЗИ поставили миому матки(. Довольно таки большую. Хирурги уже в поликлинике сказали, что надо будет под нож(((. Я собиралась ложиться планово, платные гинекологические операции в мои планы никак не входили, но начиталась про больницу, куда меня кладут, всяких ужасов. И решила обратиться в клинику “Медиком” на Оболони на Кондратюка, 8. Тоже читала, искала информацию. Врач-гинеколог Арендарь Елена Анатольевна отправила меня сдать анализы, сделать УЗИ и кардиограмму (т.к. предстояла ж анестезия, пусть даже местная), сделала мне недорого лапароскопическое удаление миомы, у меня нет шрама, которого я конечно не хотела иметь. Наблюдаюсь у нее же, мне нравится эта врач. Она свое дело знает, и с ней просто как-то комфортно.

29.10.2018 13:54
Дарья Старченко

Меня ведет гинеколог Пискун Ольга Валериевна. Готовимся к операции. Сначала нужно подлечиться, на операцию не взяли из-за инфекций, которые нашли в мазке. Буду удалять миому с гистологией. Я была в стационаре, смотрела условия, очень комфортно, как в санатории.

03.08.2018 21:19
Лана М

Спасибо доктору из клиники МЕДИКОМ Пискун Ольге Валериевне. Она грамотна, как врач и понимающий человек, как женщина. Я обратилась с небольшой проблемой, так как с юных лет страдала от комплексов, и наконец решилась на интимную пластику. Хотя хирургов очень боюсь!!! Безумно боюсь любых операций! Решила сначала пойти просто проконсультироваться. Ольга Валериевна на первом же приеме вселила веру в себя, она говорила, что не так уж и нужно мне оперироваться, не так все страшно. Обычно врачи в платных клиниках наоборот готовы на все, чтобы “втереть” свои услуги, и подороже. Здесь то ли политика другая, то ли именно Пискун О. В. честный врач, это я не могу сказать. Вообще я смотрела, сколько стоит лабиопластика. По Киеву цену выдает приличную, конечно, но в среднем среди хирургических клиник эта - не рекордсмен по стоимости этой операции. Даже в нижнем ценовом сегменте находится. А специалисты при этом работают все высшего класса, это я уже поняла со временем. Я сдала в клинике стандартные анализы, пришла на посторную консультацию, и твердо решила оперироваться. Причем очень спокойно решилась на это, так как уже доверяла врачу и не было сомнения, что оперативная гинекология тут поможет избавиться от проблемы. Результатом я довольна. Ничего не болело, были только неприятные ощущения первые несколько дней, и то непостоянно. Зажило полностью все за неделю. Швы рассосались сами. Вот так я легко избавилась от проблемы, которая меня мучила многие годы.

16.05.2018 15:33
Михаил

Мы с женой выражаем огромную благодарность Сагинадзе Нино Баталбиевне!!! Пока вы оперировали, я был уверен, что любимый человек в надежных руках, и почти не волновался! От Марии и Михаила П.

22.03.2018 14:01
Муся

Меня всегда пугали даже мысли об оперативной гинекологии, я то и обычные осмотры не особо люблю. К тому же, на гинекологические операции цены кусаются, и государственных клиник я боюсь) ))) Поэтому отрастила себе огромную миому. И, если бы не Сагинадзе Нино Баталбиевна, я не знаю, чем бы все кончилось. Спасибо ей огромное! А пошла я на консультацию просто за компанию с подругой. Не собиралась оперироваться, даже думать боялась. Я ведь и наркоза боюсь))). Стационар в клинике Медиком очень комфортный, врачи внимательные, а моя доктор очень терпеливая))) Потому что я понимаю, как трудно лечить такую трусиху, как я.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down