exit
search serach
Оперативная гинекология в Киеве

Оперативна гінекологія

Кожна жінка хоче бути здоровою, але часто побоюється хірургічних втручань, вважаючи, що це - небезпека для життя. Оперативна гінекологія в м.Київ в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні дає можливість зберегти жіноче здоров'я, відновити втрачені функції репродуктивних органів, а також органів сечовидільної системи, безпечно й якісно. Всі дії лікарів-гінекологів клініки спрямовані на позбавлення жінки від патологій сечостатевої системи і збереження її дітородних функцій.

У нашій клініці проводять як великі, так і малі гінекологічні операції. Резерви операційного блоку і стаціонару клініки МЕДІКОМ забезпечують виконання великої кількості видів планових малих та великих оперативних втручань у жінок з різними гінекологічними патологіями. Операції виконуються як лапароскопічним, так і відкритим методом (оперативне втручання з хірургічним розрізом черевної порожнини). Обладнання експертного рівня, безпечна анестезія, комфорт стаціонару - це те, що скорочує термін відновлення після операції до мінімуму.

Оперативні втручання невеликого обсягу (малі хірургічні операції):

 • Біопсія шийки матки.
 • Гістероскопія.
 • Вакуум-аспірація при патологічній вагітності (завмерла, анембріонія).
 • Введення внутрішньоматкової спіралі.
 • Радіохвильова коагуляція, ексцизія шийки матки, кріодеструкція.
 • Видалення папілом зовнішніх статевих органів.

У медичному центрі МЕДІКОМ проводиться гістероскопія - метод ендоскопічного дослідження порожнини матки гістероскопом. Метод використовується як з діагностичною, так і з лікувальною метою. Він дозволяє оцінити стан порожнини матки, виявити аномалії її розвитку, взяти біопсію ендометрія, а також провести лікувальні маніпуляції - видалення поліпів ендометрія, цервікального каналу, видалення субмукозної міоми, гіперплазії ендометрію, синехій, корекція аномалій розвитку матки (перегородки).

Також, в гінекологічному відділенні клініки проводять операції, які вимагають перебування в стаціонарі різної тривалості.

Великі оперативні втручання:

Сучасний метод хірургії. Операції на внутрішніх органах здійснюють через невеликі (зазвичай 0.5-1.5 см) отвори. Переваги лапароскопії в гінекології: малоінвазивність (немає розрізу черевної стінки), короткий період реабілітації (на наступний день після операції жінка може покинути клініку), мінімальний ризик виникнення ускладнень (в т.ч. утворення спайок під час післяопераційного періоду), відсутність косметичних дефектів.

Хірургічне втручання, при якому хірург-гінеколог отримує відкритий доступ до органів черевної порожнини.

 • Вагінальні операції.

Оперативне втручання, при якому доступ проводиться через піхву. Показання для проведення таких операцій: генітальний пролапс (опущення внутрішніх статевих органів), міома, доброякісні новоутворення піхви.

Показання для проведення лапароскопії в Києві в центрі МЕДІКОМ:

Протипоказання до проведення лапароскопії:

 • нестабільна гемодинаміка;
 • стан шоку або коми;
 • обструктивні хвороби органів дихання;
 • дихальна недостатність;
 • гнійний перитоніт;
 • вагітність;
 • ожиріння третього (важкої) ступеня;
 • виснаження організму;
 • діафрагмальні грижі;
 • наявність злоякісних утворень;
 • неодноразові втручання в минулому;
 • ГРВІ тощо.

Знеболювання

Анестезіологи клініки МЕДІКОМ пропонують кілька способів знеболювання під час гінекологічних операцій. Кожен з них має свої особливості і показання. Вибір методу знеболення залежить від рішення лікаря, який керується великим переліком різних факторів - обсяг, складність та тривалість операції, вік, стан здоров’я та наявність алергічних реакцій у пацієнтки. Оперблоки центру оснащені сучасним анестезіологічним обладнанням експертного рівня.

Післяопераційний період

Період відновлення після операції включає в себе час від завершення операції до повного відновлення жінки. У нашому центрі реабілітація пацієнтів здійснюється відповідно до принципів хірургії швидкого відновлення - безпечне знеболення, раннє відновлення звичного харчування і фізичної активності. Такий підхід дозволяє мінімізувати травматичне вплив на жіночий організм і знизити ризик виникнення ускладнень після хірургічного втручання.

Устаткування для оперативного втручання:

У відділенні гінекології клініки використовують тільки передові технології і методики. Всі дослідження і лікувальні заходи проводяться на сучасному обладнанні світових виробників медичної техніки (Америка, Німеччина, Австралія) з використанням витратних матеріалів SONY SIGEN і TVT.

 • Монітор ConMed HD 1080P;
 • Камера ConMed HD camera;
 • Освітлювач Stryker LED light source;
 • Апарат ConMed electrosurgery Sabre Genesis;
 • Апарат ERBE ICC 300;
 • Апарат ConMed GS 1002 40l insufflator;
 • Резектоскоп 10 мм Storz;
 • Гістероскоп 5мм Storz;
 • Ендоскоп Storz 30 * 10 мм;
 • Ендоскоп Storz 0 * 10 мм;
 • Ендоскоп Storz 30 * 4 мм.

Вам потрібна грамотна консультація лікаря-гінеколога і лікування органів сечостатевої системи вимагає оперативного втручання? Оперативна гінекологія Києва в медичному центрі МЕДІКОМ - це точні діагностичні дослідження, своєчасне і якісне лікування, контроль і супровід протягом післяопераційного і реабілітаційного періодів. Звертаючись до нас, ви знаходите рішення своїх гінекологічних проблем в одному місці й отримуєте конфіденційність, якість і безпеку світового рівня.

Лікарі

Телефонуйте в наш колл-центр і ви дізнаєтеся: як записатися на прийом до гінеколога, що оперує, скільки коштує консультація лікаря, операція і перебування в стаціонарі нашого медичного центру.

Арендарь Олена Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 22
Піскун Ольга Валеріївна
Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 24
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог першої категорії
comment 34

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
578. * Радіохірургічна коагуляція шийки матки*

1964 грн

Більше Згорнути down
579. * Радіохірургічна конизація шийки матки*

2509 грн

Більше Згорнути down
3650. * Гінекологічна операція I категорії*

19810 грн

Більше Згорнути down
3651. * Гінекологічна операція Іа категорії*

16065 грн

Більше Згорнути down
3652. * Гінекологічна операція Іб категорії*

13925 грн

Більше Згорнути down
3653. * Гінекологічна операція II категорії*

11250 грн

Більше Згорнути down
3654. * Гінекологічна операція IIa категорії*

10180 грн

Більше Згорнути down
3655. * Гінекологічна операція IIб категорії*

9110 грн

Більше Згорнути down
3656. * Гінекологічна операція III категорії*

9110 грн

Більше Згорнути down
3657. * Гінекологічна операція IIIa категорії*

7291 грн

Більше Згорнути down
3658. * Гінекологічна операція ІІІб категорії*

6114 грн

Більше Згорнути down
3659. * Гінекологічна операція IV категорії*

6756 грн

Більше Згорнути down
3660. * Гінекологічна операція IVa категорії*

5900 грн

Більше Згорнути down
3661. * Гінекологічна операція IVб категорії*

5365 грн

Більше Згорнути down
3662. * Гінекологічна операція IVв категорії*

3011 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.04.2019 12:46
Неля С

Мой любимый доктор, Пискун Ольга Валериевна! Спасибо вам за все! То, что вы в своем деле спец, это точно! Не зря мне вас так советовали.

26.02.2019 18:35
Лидия

Мне делали лапароскопию маточных труб в клинике Медиком. Проходимость восстановили, оперировала Арендарь Елена Анатольевна. Все прошло хорошо. Спайки были как последствия инфекции, ее сначала пролечили, потом уже резали. Будем действовать дальше, надеюсь на наступление беременности. Врач квалифицированая, я довольна. Еще мне порекомендовали три дня побыть в стационаре, там у них спокойнее, чем дома, да и круглосуточное наблюдение.

12.01.2019 16:08
Елизавета

Мне после УЗИ поставили миому матки(. Довольно таки большую. Хирурги уже в поликлинике сказали, что надо будет под нож(((. Я собиралась ложиться планово, платные гинекологические операции в мои планы никак не входили, но начиталась про больницу, куда меня кладут, всяких ужасов. И решила обратиться в клинику “Медиком” на Оболони на Кондратюка, 8. Тоже читала, искала информацию. Врач-гинеколог Арендарь Елена Анатольевна отправила меня сдать анализы, сделать УЗИ и кардиограмму (т.к. предстояла ж анестезия, пусть даже местная), сделала мне недорого лапароскопическое удаление миомы, у меня нет шрама, которого я конечно не хотела иметь. Наблюдаюсь у нее же, мне нравится эта врач. Она свое дело знает, и с ней просто как-то комфортно.

29.10.2018 13:54
Дарья Старченко

Меня ведет гинеколог Пискун Ольга Валериевна. Готовимся к операции. Сначала нужно подлечиться, на операцию не взяли из-за инфекций, которые нашли в мазке. Буду удалять миому с гистологией. Я была в стационаре, смотрела условия, очень комфортно, как в санатории.

03.08.2018 21:19
Лана М

Спасибо доктору из клиники МЕДИКОМ Пискун Ольге Валериевне. Она грамотна, как врач и понимающий человек, как женщина. Я обратилась с небольшой проблемой, так как с юных лет страдала от комплексов, и наконец решилась на интимную пластику. Хотя хирургов очень боюсь!!! Безумно боюсь любых операций! Решила сначала пойти просто проконсультироваться. Ольга Валериевна на первом же приеме вселила веру в себя, она говорила, что не так уж и нужно мне оперироваться, не так все страшно. Обычно врачи в платных клиниках наоборот готовы на все, чтобы “втереть” свои услуги, и подороже. Здесь то ли политика другая, то ли именно Пискун О. В. честный врач, это я не могу сказать. Вообще я смотрела, сколько стоит лабиопластика. По Киеву цену выдает приличную, конечно, но в среднем среди хирургических клиник эта - не рекордсмен по стоимости этой операции. Даже в нижнем ценовом сегменте находится. А специалисты при этом работают все высшего класса, это я уже поняла со временем. Я сдала в клинике стандартные анализы, пришла на посторную консультацию, и твердо решила оперироваться. Причем очень спокойно решилась на это, так как уже доверяла врачу и не было сомнения, что оперативная гинекология тут поможет избавиться от проблемы. Результатом я довольна. Ничего не болело, были только неприятные ощущения первые несколько дней, и то непостоянно. Зажило полностью все за неделю. Швы рассосались сами. Вот так я легко избавилась от проблемы, которая меня мучила многие годы.

16.05.2018 15:33
Михаил

Мы с женой выражаем огромную благодарность Сагинадзе Нино Баталбиевне!!! Пока вы оперировали, я был уверен, что любимый человек в надежных руках, и почти не волновался! От Марии и Михаила П.

22.03.2018 14:01
Муся

Меня всегда пугали даже мысли об оперативной гинекологии, я то и обычные осмотры не особо люблю. К тому же, на гинекологические операции цены кусаются, и государственных клиник я боюсь) ))) Поэтому отрастила себе огромную миому. И, если бы не Сагинадзе Нино Баталбиевна, я не знаю, чем бы все кончилось. Спасибо ей огромное! А пошла я на консультацию просто за компанию с подругой. Не собиралась оперироваться, даже думать боялась. Я ведь и наркоза боюсь))). Стационар в клинике Медиком очень комфортный, врачи внимательные, а моя доктор очень терпеливая))) Потому что я понимаю, как трудно лечить такую трусиху, как я.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down