exit
search serach
obschaya hirurgiya kiev

Загальна хірургія

Більшість людей хоч раз в житті стикалися з лікуванням запальних процесів м'яких тканин, гнійних ран, ранових поверхонь. Однак, щоб зберегти здоров'я людини, часто потрібно більш серйозне лікування, а саме - оперативне втручання медиків. Загальна хірургія в Києві в клініці МЕДІКОМ - це велика клінічна практика, до функцій якої входить лікування патологій внутрішніх органів і зовнішніх пошкоджень, що вимагають проведення операцій.

Загальна хірургія - це команда висококваліфікованих фахівців, що надає великий перелік хірургічних послуг. Наші лікарі вирішують найскладніші хірургічні завдання, використовують методики, що дозволяють провести операцію з мінімальними фізіологічними та косметичними наслідками.

Загальна хірургія клініки МЕДІКОМ - це всі види хірургічного втручання, яке здійснюється в різних відділах людського організму:

 • черевна порожнина (шлунок, кишечник, печінка, жовчовивідні шляхи, підшлункова залоза, органи сечостатевої системи);
 • грудна клітка (серце і легені);
 • органи заочеревинного простору (нирки і сечовивідні шляхи);
 • області травм.

Основні напрямки роботи клініки загальної хірургії МЕДІКОМ:

 • Операції на стравоході і діафрагмі (пластика і резекція стравоходу, оперативне лікування діафрагмальних гриж і ін.).
 • Хірургія шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози (виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, зокрема перфорації і стенози, резекції підшлункової залози, дренування кіст, видалення новоутворень та ін.).
 • Операції на печінці та жовчовивідних шляхах (жовчнокам'яна хвороба, пластики, видалення новоутворень та ін.).
 • Операції на кровоносних судинах (варикозне розширення вен, тромбоз вен нижніх кінцівок, трофічні виразки, оклюзія артерій кінцівок і ін.).
 • Хірургія молочної залози (резекція, видалення новоутворень, видалення органу).
 • Операції на щитоподібній залозі (резекція перешийка, повне або часткове видалення залози, кісти та ін.).
 • Пластика з установкою сітчастих протезів гриж черевної стінки.
 • Оперативна проктологія (геморой, парапроктит, свищі прямої кишки, хронічні анальні тріщини, випадання прямої кишки та ін.).
 • Пластична хірургія (корекція рубців, контурна корекція, пластика грудей, ринопластика та ін.).
 • Баріатричних хірургія - оперативне лікування ожиріння.

Екстрена хірургія - найважливіший напрям діяльності медичного центру загальної хірургії клініки МЕДІКОМ. До екстреної хірургічної допомоги вдаються, коли встановлений факт загрози життю людини.

Захворювання, при яких потрібна екстрена хірургія:

 • Перитоніт
 • Утиск грижі
 • Гостра кишкова непрохідність
 • Внутрішні кровотечі
 • Гострі урологічні та гінекологічні захворювання
 • Гострий апендицит, холецистит, ускладнений панкреатит
 • Проникаючі поранення і тупі травми грудної клітки й живота
 • Перфорація шлунка і дванадцятипалої кишки

Клініка загальної хірургії оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє провести оперативне втручання швидко і з чітким контролем всіх важливих показників стану пацієнта.

Ендоскопічні і лапароскопічні операції

Відділення загальної хірургії клініки МЕДІКОМ — це новітнє сучасне операційне обладнання та прогресивні методики оперативного втручання. Особливе місце тут займають ендоскопічні операції, що проводяться за допомогою спеціального обладнання і не залишають рубців або інших слідів втручання на шкірі. Відмітна особливість такої хірургії — відсутність сильного больового синдрому і нетривалий період відновлення. Використання ендоскопів, які мають світлодіодні елементи та камеру, що передає зображення на екран, дозволяє значно підвищити ефективність оперативного втручання.

Патологічний стан, який зустрічається найбільш часто, це — пахова грижа. У Києві в центрі МЕДІКОМ сучасне лапароскопічне обладнання від кращих світових брендів дозволяє проводити лапароскопічні операції через крихітні проколи, без традиційних розрізів. Ще використовується лапароскопічна герніопластика — використання спеціальних трансплантатів-«сіток» при лікуванні гриж — широко поширена в світовій хірургії практика. Також, у клініці проводять лапароскопічні операції з видалення каменів з жовчного міхура і жовчовивідних шляхів (або, як її ще називають — лапароскопічна холецистектомія, щадне видалення жовчного міхура), видалення апендикса та кіст, а ще — розсічення спайок при безплідді, надпіхвову ампутацію матки тощо.

Лапароскопія. Переваги:

 • невеликі проколи замість традиційних розрізів;
 • мінімальні травми тканин і втрата крові;
 • значне зменшення післяопераційного болю;
 • швидка реабілітація;
 • зменшується термін перебування в клініці.

Лазерний коагулятор дозволяє проводити операції з мінімальними втратами крові. З його допомогою лікують варикозну хворобу ніг та геморої без розрізів, забезпечуючи при цьому максимальний косметичний ефект. Завдяки електричному коагулятору, стало можливим розсічення тканини без кровотеч, що, в свою чергу, сприяє більш швидкому загоєнню поверхні рани, значно полегшує весь післяопераційний період, відновлення.

Переваги

У відділенні загальної хірургії використовують наркозні апарати нового покоління. Вони дозволяють стежити за станом пацієнта під час хірургічного втручання. За рахунок інноваційних технологій значно знижується побічний ефект наркозу. Також, використання новітніх технологій в галузі загальної хірургії дозволяє значно скоротити перебування пацієнта в клініці загальної хірургії. В окремих випадках, знаходження в медичному центрі може скоротитися до 1 дня.

У клініці загальної хірургії МЕДІКОМ вас чекає виключно доброзичливе ставлення медичного персоналу. Ми подбали, щоб перебування в лікувальному центрі було максимально комфортним. Палати відділення загальної хірургії оснащені сучасними багатофункціональними ліжками, кондиціонерами, холодильниками і всією необхідною побутовою технікою. До послуг пацієнтів пропонуються одномісні палати з окремими санітарними вузлами.

Загальна хірургія в Києві в центрі МЕДІКОМ - це висококваліфікований персонал, сучасне обладнання, новітні технології в галузі медицини, цілодобовий контроль за станом пацієнта.

Лікарі

Команда лікарів-професіоналів загальної хірургії надасть нашим клієнтам весь спектр медичних послуг, необхідних для швидкого і якісного відновлення здоров'я. Телефонуйте в наш колл-центр і записуйтеся на прийом!

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 16
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург I категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 10
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 24
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 24
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 20
Колесник Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії
comment 0

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1996. Консультація провідного хірурга Ігнатова І.М., завідувача хірургічного відділення

739 грн.

Більше Згорнути down
102. Консультація хірурга

669 грн.

Більше Згорнути down
3701. Консультація хірурга/пластичного хірурга експерта Авершина В.І., головного лікаря стаціонару

799 грн.

Більше Згорнути down
Операції
467. * Вартість операції 1 категорії

15211 грн.

Більше Згорнути down
468. * Вартість операції 2 категорії

12983 грн.

Більше Згорнути down
469. * Вартість операції 3 категорії

10276 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

04.05.2019 19:53
Павло Миколайович

Видаляли у клініці пахову грижу. Зробили все акуратно, тому я не маю жодних нарікань. Шви після розтину майже непомітні, зашивали вправно. Коротше кажучи, раджу звертатися, якщо є така необхідність. Оперував мене Авершин Валерій Іванович

01.03.2019 20:01
Максим Иванович

Спасибо врачу-хирургу Авершину Валерию Ивановичу. Именно он мне удалял желчный пузырь. Отдельная благодарность за то, что мне не распороли весь живот. Обошлось все небольшими проколами. Как говорится, малой кровью. Уже через несколько дней после операции в стационаре клиники “Медиком” на Кондратюка, 8 почти полностью восстановился и вернулся к прежней жизни. Конечно, без интенсивных нагрузок пока, но большую часть привычных дел выполнять можно. Считаю это хорошим достижением.

14.01.2019 09:30
Лиза

Врачи в клинике “Медиком” замечательные! Полное доверие, потому что знаешь, что находишься в надежных руках и анализы нормально делают. Отдельный плюс, что делают лапароскопические операции. Заживает все прям на глазах после такого. Лично я, через неделю после операции у Корниенко Александра Владимировича уже считай и забыла, где проколы были - такие они маленькие и что вообще операцию делала. Вела практически обычный образ жизни, с небольшими ограничения.

06.12.2018 16:09
Алёна

Не буду многословной. 4 года назад после всяких там анализов и обследований поставили мне диагноз “желчекаменная болезнь”. За это время я много чего перепробовала, в т.ч. и народную медицину. Пока не попала на прием к гастроэнтерологу в клинике Медиком. Тот сразу на УЗИ отправил, а после него на консультацию к хирургу - Меркотану В.Г. Он порекомендовал холецистэктомию, так как состояние запущенное и лечилось неправильно. Этот же врач меня и оперировал. Результат - боли прошли, улучшилось самочувствие, повыкидывала все эти ненавистные таблетки. Вообще, у операций в этой клинике масса плюсов: опыт хирургов, новое оборудование, малоинвазивность и, конечно, мне как девушке важно что используют хороший шовный материал и используют косметическое ушивание

01.11.2018 20:17
Ілона

Не жалкую, що обрала саме клініку Медіком! Досвідчені хірурги, нова апаратура, зовсім інший підхід до операцій, ніж в державних лікарнях. В клініці до+після операції знаходилася трохи більше доби. Шов (робили ендоскопічну операцію) практично невидимий. Дуже вдячна Счастному Володимиру Михайловичу та його команді!!! Раджу!

15.09.2018 18:04
Мария

Были показания к холецистэктомии. Сначала думала подождать, а потом решила не тянуть. Отсрочкой делу не поможешь, в всхлопотать осложнения - кому хочется? Мне точно не хотелось. Потому и обратилась в клинику Медиком по ул. Кондратюка, 8. Оперировал меня врач-хирург Гаврилов Григорий Александрович, отличный профессионал своего дела и просто очень хороший человек. Операция прошла успешно. Я наконец избавилась от этой тянущей боли, противного привкуса во рту да и вообще слабости из-за этой боли. У меня будто выросли крылья и я способна на все! Вот правда, такой прилив сил. Я даже не ожидала. Все-таки, болезнь очень сильно угнетает и ограничивает. Если можно, то лучше избавляться более решительно. Потому что чаечки да соки - это временный эффект и не всегда он есть. Бывает боль остается и ноет не один час. А ведь за это время без боли сколько можно успеть! У меня наконец появилось время для моих увлечений! Я могу заняться тем, что люблю, как-то реализовать себя для себя же самой и для своих близких. Я с удовольствием кручусь на кухне и балую родных вкусностями. А главное - анализы и УЗИ вполне соответствуют моему классному самочувствию!

29.08.2018 09:22
Юлия

Работа такая, что сижу сиднем. В какой-то момент обратила внимание на горечь во рту и легкие покалывания в боку. Особенно после еды кололо. Я так мучилась, а потом все-таки решилась пойти к гастроэнтерологу. График напряженный, так что вариант отпроситься на полдня не рассматривался, максимум на пару часов. Вот и записалась в Медиком на консультацию (клиника рядом с местом работы, удобно). УЗИ выявило камни в желчном. После УЗИ, на повторной консультации, уже у хирурга, Гаврилов Г.А. предложил удалить желчный лапароскопическим методом. Объяснил, что это операция одного дня с короткими сроками реабилитации, пообещали полноценную жизнь. Я еще почитала и согласилась. Операцию сделали, я даже толком и не успела свыкнуться с мыслью, что операция прошла, а уже домой отпустили. Вот уже восстановилась и ничуть не жалею о своем выборе.

02.08.2018 21:27
Виталий

В погоне за карьерой забыл о себе, о своем здоровье, питался на ходу и чем попало.В итоге передо мной встал выбор - операция или мучиться с болями, но получить отсрочку. Так пару дней подумал - толку ждать? Все равно неизбежно. Лучше сразу и не просыпаться ночами от того, что в боку прям как судорога сводит.Оперировался у Авершина В.И. Норм мужик, с прямыми руками. операция прошла без сучка, чем я очень доволен. З.Ы. Кстати, если планово, есть тут дополнительный бонус - скидка, экстренные операции дороже на приличную сумму

04.06.2018 17:18
Анастасия

Из-за проблем с поджелудочной начали образовываться камни в желчном.много боролась,чаи пила,таблетки пила,соблюдала диету.все равно появляются и появляются.конца и края этому нет.а с ними и боль,и спазмы,и работоспособность на нуле,потому что мыслями не соберешься из-за боли.мой лечащий врач посоветовал мне просто сделать холецистэктомию и не мучиться.уже заниматься только проблемой поджелудочной железы.я последовала совету и начала поиски хорошего хирурга.они привели меня в клинику Медиком и я не ошиблась.я попала в надежные и заботливые руки Владимира Георгиевича Меркотана. операцию сделал без проволочек,а предворительно осмотрел, не нашел противопоказаний.я свою проблему решила за день, ну еще конечно пришлось после операции полежать,отойти немного,но это мелочи жизни.главное что прошли боли и одной проблемой меньше... Ну за день, это имеется в виду без анализов и всяких там обследований, которые предшествуют хирургии

30.03.2018 10:25
Ярослав

Хотелось бы выразить благодарность Корниенко А.В. Он и человек хороший, и специалист высочайшего класса. а еще говорят, что в Украине нет нормально медицины. Есть!!! Места знать надо только!!!

21.02.2018 19:13
Надія Клименко

Земний уклін хірургам Медікома. Справжні професіонали, дуже уважні до кожного пацієнта. З такими профі можна не боятися, що щось піде не так через помилку. Я розумію, що людський фактор не відміняли, але у руках спеціалістів цей шанс значно нижчий. Особлива подяка Колеснику Олександру Володимировичу! Дуже чуйний, уважний та компетентний лікар. Я задоволена лікуванням у нього

09.01.2018 08:10
Кристина Анатольевна

Меня оперировал хирург Счастный В.М. Впечатления от общения с хирургом самые положительные. Операция прошла удачно, послеоперационный период тоже. Врач заходил, интересовался самочувствием. Человеческое отношение и внимание - это очень приятно! Как раз поэтому и выбрала клинику Медиком, почитав о ней и о других киевских клиниках на формух и в отзовиках

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down