exit
search serach
Лечение ожирения в киеве

Лікування ожиріння

Проблема надмірної ваги хвилює лікарів різних профілів у всьому світі. Цей стан несе не тільки моральний і фізичний дискомфорт, але також сприяє розвитку безлічі серйозних захворювань, таких як: стенокардія, гіпертонія, атеросклероз, інфаркт міокарда, захворювання опорно-рухового апарату тощо. Якісне лікування ожиріння в Києві ви можете пройти в клініці МЕДІКОМ. Кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи допоможуть вам повернути здоров'я і радість життя.

Ожиріння - це стан, що характеризується надмірним нагромадженням жирової тканини і веде до надлишкової маси тіла. Говорити про слабку ступінь ожиріння можна, якщо показник індексу маси тіла дорівнює значенню 30,0 і більше.

Зайву вагу викликають:

 • Неправильне харчування (переважання в раціоні швидких вуглеводів, борошняних виробів, смаженого, жирного і т.п.) і переїдання.
 • Низька рухова активність.
 • Вагітність і період годування груддю.
 • Менопауза.
 • Спадкова схильність.
 • Порушення метаболізму.
 • Ендокринні та неврологічні хвороби (гіпотиреоз, гіперкортицизм, хвороба Іценко-Кушинга, синдром Желіно та ін.).
 • Стрес, перевтома і нерегулярний сон.
 • Деякі медичні препарати (гормональні, антидепресанти і ін.).
 • Новоутворення головного мозку тощо.

Типи ожиріння

Від того, в яких місцях жирова тканина відкладається найбільше, виділяють:

1. Абдомінальне ожиріння.

Жир локалізується в верхній частині тіла і в області живота, внаслідок чого фігура приймає форму яблука.

2. Стегново-сідничне ожиріння.

Жирові відкладення накопичуються в області сідниць і стегон. Тіло починає нагадувати грушу.

3. Змішане ожиріння.

Жирова тканина більш-менш рівномірно розподілена по всьому організму та тілу.

4. Формою, з якої розпочинається ожиріння, вважається аліментарне ожиріння.

Позбутися від надмірної ваги в даному випадку можна, скорегувавши свій раціон, дотримуючись спеціальної дієти і ввівши в своє повсякденне життя обов'язкові фізичні навантаження.

Симптоми ожиріння:

 • зайва вага;
 • набряки;
 • задишка;
 • тахікардія;
 • занепад сил і сонливість;
 • диспепсичні розлади;
 • зниження потенції;
 • порушення менструального циклу;
 • емоційна неврівноваженість;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • підвищене потовиділення тощо.

Консультація та діагностика

Лікарів часто запитують:
- Як обчислити свою оптимальну вагу?
- Як позбавитися від зайвої ваги?
- У чому полягає лікування ожиріння?
- Чи можна швидко схуднути?
- Який краще вибрати варіант схуднення?

На ці та інші питання ви отримаєте відповіді від фахівців медичного центру МЕДІКОМ (м. Київ). Перед призначенням лікування, в клініці проводиться комплексне обстеження пацієнта ендокринологом, дієтологом, психологом та іншими спеціалістами. В ході бесіди збирається повний анамнез про спосіб життя пацієнта, харчові вподобання, режим харчування, з'ясовується чи є у пацієнта генетична схильність до надмірної ваги.

На підставі підрахунків, лабораторних та інструментальних досліджень лікарі визначать скільки жиру міститься в організмі (у відсотках), ступінь ожиріння, тип, з'ясують причини його появи. Лікування ожиріння проводиться тільки після повного і детального вивчення результатів дослідження.

Лікування

Лікування ожиріння в центрі МЕДІКОМ засноване на використанні немедикаментозних, лікарських та оперативних методів.

Немедикаментозна терапія призначається, як правило, при первинному ожирінні і включає індивідуально підібрані дієту та комплекс фізичних вправ.

Лікування лікарськими засобами має на увазі призначення різних медичних препаратів, що пригнічують апетит, нормалізують гормональний фон, активізують виведення токсинів і шлаків з організму тощо. Всі препарати призначаються індивідуально, виходячи з особливостей організму, віку, ступеня ожиріння, причин надмірної ваги тощо.

Баріатрична хірургія, або оперативні методи лікування ожиріння, в МЕДІКОМ:

 • Гастрошунтування.
Виділення невеликої частини шлунка і з'єднання її з тонким кишечником. Ділянка шлунку, що залишилася, в процесі травлення не бере участі.
 • Регульоване бандажування шлунка.
Накладення спеціального бандажа на шлунок під стравоходом, що дозволяє значно скоротити його обсяг.
 • Вертикальна гастропластика, або резекція шлунка рукавним методом.
Зменшення обсягу шлунка за рахунок видалення його частини.
 • Біліопанкреатичне шунтування.
В основі методу лежить резекція шлунка і зміна будови частини тонкого кишечника для виключення їх з процесу травлення.

Ожиріння у дітей - проблема, яка давно вийшла за межі спадкової схильності. Як правило, причини ожиріння у дітей мають багатовекторну природу: велику вагу при народженні, грудне вигодовування, недостатня рухова активність, неправильне харчування і т.п.. Фахівці нашої клініки допоможуть розібратися в причинах зайвої ваги тіла вашої дитини, дадуть рекомендації по нормалізації ваги. Залежно від ступеня ожиріння, призначать відповідну терапію.

Переваги лікування в нашій клініці:

 1. Використання сучасного і високоякісного обладнання для проведення операцій, наявність сертифікованих медикаментозних матеріалів.
 2. Перебування в комфортабельних одномісних палатах, забезпечення харчуванням та цілодобовим доглядом медичного персоналу.
 3. Лікарський контроль на всіх етапах: підготовка до операції, оперативне втручання, післяопераційний період.
 4. Лікування ожиріння в м. Київ в центрі МЕДІКОМ носить комплексний характер.

Лікарі

За роки практики лікарі нашої клініки повернули сотням клієнтів радість володіння красивим тілом, відмінне самопочуття і міцне здоров'я. Не відкладайте вирішення проблеми, зателефонуйте до нас зараз, і оператор колл-центру запише вас на прийом до фахівця, розповість про особливості процедур і вкаже ціни на послуги клініки.

Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 24
Введенська Тетяна Іванівна
Лікар-анестезіолог вищої категорії, еферентолог
comment 10

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
1199. Біліопанкреатичне шунтування (за Hess–Marceau)

15254 грн.

Більше Згорнути down
1223. Гастрошунтування

19100 грн.

Більше Згорнути down
1224. Лапароскопічна злив гастректомія (рукавна зменшувальна резекція шлунка)

19100 грн.

Більше Згорнути down
1197. Накладення шлункового бандажа (без вартості бандажа)

12271 грн.

Більше Згорнути down
1200. Програма «Діагностика ожиріння»

13230 грн.

Більше Згорнути down
1222. Регулювання шлункового бандажа без ЕОП

954 грн.

Більше Згорнути down
1198. Регулювання шлункового бандажа під ЕОП

2353 грн.

Більше Згорнути down
1196. Видалення внутрішньошлункового балона

6600 грн.

Більше Згорнути down
1195. Ендоскопічне введення внутрішньошлункового балона (ціна балона не враховується)

9164 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

05.04.2019 15:18
Анна

Команда Счастного Владимира Михайловича и Введенской Татьяны Ивановны из клиники МЕДИКОМ - суперпрофессионалы! Мне провели большую операцию, эстетическую после резкого сброса веса. Без последствий! Результат супер. Жаль не могу прикрепить фотографии.

22.03.2019 19:45
Борис

Чуть не забыл поблагодарить грамотнейшего анестезиолога и очаровательную женщину, ее зовут Введенская Татьяна Ивановна. Вы, безусловно, сыграли огромную роль в успехе моей операции! Татьяна Ивановна, я желаю вам от всего сердца успехов в вашей сложной и очень ответственной работе!

22.03.2019 19:24
Борис

Выражаю огромную благодарность хирургу Счастному Владимиру Михайловичу и всем сотрудникам клиники Медиком! В многолетней борьбе с лишним весом я пошел на отчаянный и последний возможный шаг - шунтирование желудка! Висцеральное ожирение (это когда жировая ткань окутывает внутренние органы) уже не позволяло мне похудеть с помощью диет! Так как от такого жира очень трудно избавиться. А привычка есть много а также отсутствие силы воли (да, таков я, признаю) не давали мне даже просто сбросить вес, подкожного жира у меня было еще больше. Появились на фоне ожирения конечно и другие проблемы. Такие как варикоз, брадикардия и сколиоз. Очень болели ноги. В жару всегда было плохо. Так как сердечные показатели были нехорошими, сначала Владимир Михайлович корректировал это состояние, направил к кардиологу. В Клинике Медиком на Кондратюка 8 все врачи умницы. Через месяц снова сдал анализы и лег под нож. После операции на желудок, проведенной блестяще хирургом Счастным Владимиром Михайловичем я потерял уже 30 кг веса! Я просто не могу есть много физически. И чувствую себя сытым. Варикозную болезнь тоже буду лечить здесь. И о спине подумаю. Старт уже взят - лечение ожирения принесло свои плоды.

23.12.2018 11:54
Карина

Сдавала всякие анализы, чтобы выяснить, почему не могу похудеть. Ем ведь немного. Причиной оказалось эндокринное ожирение. Диагноз поставил В. М. Счастный. Лечусь, вес понемногу уходит. И психическое состояние стало намного лучше.

15.08.2018 13:17
Машенька

Машища стремительно превращается в Машеньку стараниями внимательного, чуткого, знающего врача - Счастного Владимира Михайловича. Огромное спасибо! Я снова обрела вкус к жизни только благодаря вам! У нас впереди с вами еще долгий путь, я конечно себя невероятно запустила, но мы справимся!

14.05.2018 21:06
Маргарита

Не сомневайтесь и идите делать операцию на желудок у Счастного Владимира Михайловича, если не знаете, как быстро похудеть, если у вас не получается добиться результата в лечении ожирения. Здесь вот еще пишут про варикоз, это у нас, толстяков, частая проблема. К сожалению когда становишься бывшим толстяком, варикоз не пропадает никуда. Так вот Счастный В. М. занимается его лечением тоже. Не надо бегать по разным врачам, и знает он уже ваш организм досконально, а это важно ведь очень! Ничего не упустит! Сделал мне и запаивание вен, не помню как правильно называется, удалил сосудистые звездочки. На корекцию формы молочных желез после окончания похудения тоже запишусь к нему. Универсальный доктор, оочеень удобно и правильно!

26.02.2018 16:31
Степа

Не верил уже, что смогу похудеть, за 5 лет стал похож на какую-то кучу)))) Препараты для похудения я принимал такие, что еще больше угробил обмен веществ (анализы это подтвердили) и нагрузил и без того нагруженное сердце. Но мне было все равно, я очень хотел похудеть быстро. Диета при похудении должна быть сбалансированной, а я тупо не жрал сутками, а потом наступал зажор)))) После зажора, конечно, муки совести. Счастный Владимир Михайлович (хирург в клинике Медиком) мне доходчиво объяснил, что я дурак)))))) Конечно, в вежливой форме, но я испугался, как следует. И больше себя не травлю. Вес ушел, а доктор удалил мне фартук на животе. Теперь я красавчик)) Буду поддерживать форму и заниматься фитнессом.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down