exit
search serach
Баріатрична хірургія в Києві (лікування ожиріння)

Баріатрична хірургія в Києві (лікування ожиріння)

Ожиріння є проблемою, яка турбує майже 30 % населення планети. Поява надмірної ваги спричиняє значні порушення фізичного здоров'я. Водночас виникає високий ризик розвитку ускладнених захворювань — стенокардії, інфаркту міокарда, атеросклерозу, гіпертонії. До того ж часто виникають дефективні процеси в опорно-руховому апараті. Якісне лікування ожиріння у Києві ви можете пройти в Центрі корекції метаболічного синдрому та надмірної ваги клініки МЕДІКОМ на Оболоні. Кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи допоможуть вам повернути здоров'я та радість життя.

Конституційне аліментарне ожиріння — це стан, що характеризується надмірним накопиченням підшкірної жирової тканини та вісцерального жиру, що призводить до надлишкової маси тіла. Вказувати на те, що наявна слабка ступінь ожиріння, можна, якщо показник індексу маси тіла дорівнює значенню 30,0 та більше. Водночас вісцеральний жир стає гормонально-активною тканиною.

Причини зайвої ваги

 • невідповідність між споживанням і витратою енергії;
 • деякі медичні препарати (гормональні, антидепресанти тощо);
 • низька рухова активність;
 • порушення метаболізму;
 • неправильне харчування;
 • новоутворення головного мозку тощо.

Метаболічний синдром (Х-синдром) є глобальною проблемою урбаністичного суспільства. Підвищена вага часто поєднується зі стійкою артеріальною гіпертензією, цукровим діабетом 2 типу, розвитком порушення мозкового кровообігу, формуванням гангрен сегментів кінцівок тощо.

Класифікація типів ожиріння

Від того, у яких місцях жирова тканина відкладається найбільше, виділяють:

 • Абдомінальне ожиріння.
  Жир локалізується в області живота, внаслідок чого фігура нагадує форму яблука.
 • Стегново-сідничне ожиріння.
  Жирові відкладення накопичуються в області сідниць і стегон. Тіло починає нагадувати грушу.
 • Змішане ожиріння.
  Жирова тканина більш-менш рівномірно розподілена по всьому організму.

Також, з огляду на особливості розподілу жирової тканини в організмі, виокремлюють 3 форми ожиріння:

 • за верхнім типом — андроїдне ожиріння;
 • за нижнім типом — гіноїдне ожиріння;
 • змішане — проміжне ожиріння.

Стани, які часто супроводжують конституційно-аліментарне ожиріння:

 • емоційна неврівноваженість;
 • набряки;
 • задишка;
 • тахікардія;
 • дисгормональне зниження лібідо та фертильності;
 • синдром хронічної втоми;
 • синдром Піквіка (синдром нічного апное), нічне хропіння.

Консультація та діагностика

Обов'язковою умовою перед остаточною постановкою діагнозу та визначенням тактики лікування та оперативного втручання є зважений мультидисциплінарний підхід групи лікарів: баріатричного хірурга, сомнолога, гастроентеролога, дієтолога, ендокринолога та кардіолога.

Лікарів часто запитують:

 • Як позбутися зайвої ваги?
 • У чому полягає лікування ожиріння?
 • Чи можна швидко схуднути?
 • Який краще вибрати варіант схуднення?

На ці та інші питання вам нададуть відповідь фахівці клініки МЕДІКОМ у Києві. У процесі бесіди збирається повний анамнез щодо способу життя пацієнта, харчових пристрастей, здійснених раніше спроб схуднення та причин повернення зайвої ваги (аналіз ефекту йо-йо). З'ясовується: чи є генетична схильність до надмірної ваги.

Лікування ожиріння

Лікування ожиріння в центрі МЕДІКОМ ґрунтується на використанні оперативних методів, які:

 • обмежують споживання (рестриктивні операції);
 • знижують всмоктування спожитих продуктів харчування (операції мальабсорбції).

Баріатрична хірургія у клініці МЕДІКОМ: оперативні методи лікування ожиріння

 • Лапароскопічне шунтування шлунка.
 • Лапароскопічне ушивання стінок шлунка.
 • Лапароскопічна поздовжня резекція шлунка (слів-гастректомія).
 • Лапароскопічне міні-шунтування шлунка (Mini Gastric Bypass).
 • Лапароскопічні конверсії після раніше виконаних баріатричних втручань, які не дали позитивного ефекту зниження ваги.
 • Ендоскопічне введення інтрагастрального балона.

Переваги лікування у нашій клініці

 1. Якісна медична база: 3 операційних, 16 післяопераційних палат, Recovery Room, блок інтенсивної терапії.
 2. Команда досвідчених хірургів, анестезіологів і хірургічних медсестер. Ми підтримуємо свою високу репутацію з 1992 року.
 3. Якісна технічна база (комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion, наркозно-дихальні апарати Drager (Німеччина), апарати HAMILTON-C для тривалої штучної вентиляції легенів без травматизації тканин, станції моніторингу стану пацієнта Nihon Kohden (Японія), освітлення X-LED для операційних STERIS (США)).
 4. Високі стандарти стерильності — власне Центральне стерилізаційне відділення функціонує відповідно до міжнародних протоколів JCI, що дає змогу забезпечити інфекційну безпеку на найвищому рівні.
 5. Лабораторія, сертифікована за стандартом ISO — оперативна лабораторна діагностика та передопераційний пакет (група крові та Rh-фактор, коагулограма, аналіз крові на Hbs-ag, анти-HCV, аналіз крові на ВІЛ-інфекцію тощо).
 6. Сучасні малотравматичні підходи в хірургії — швидке відновлення з мінімальним ризиком ускладнень і косметичних дефектів.
 7. Комфорт і поважний сервіс — всі палати відповідають категорії класу «люкс». У вартість включено гігієнічні засоби, халат, зручна індивідуальна піжама, харчування та цілодобовий догляд медичного персоналу.
 8. Прекрасне розташування медичного центру поруч із парковою зоною на Оболонській набережній, 9.
 9. Повна конфіденційність. Пацієнт може бути повністю впевнений, що його особисті дані, інформація про хід лікування не буде розголошена та використана в інших цілях. Дотримання лікарської таємниці — найсуворіше правило для всього колективу клініки.

Лікарі

За роки практики лікарі нашої клініки повернули багатьом клієнтам радість володіння красивим тілом, відмінне самопочуття та міцне здоров'я. Досвід і кваліфікація наших фахівців націлені на те, щоби надмірна вага не ставила хрест на вашій активності, сімейному житті та працездатності. Навіть у найважчих випадках ви зможете отримати якісну консультацію та відповідне лікування в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Не відкладайте розв'язання проблеми на потім. Зателефонуйте до нас — й оператор кол-центру запише вас на прийом до фахівця, розповість про особливості процедур і вкаже ціни на послуги клініки.

Калашникова Жанна Василівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії
comment 13
Рудковська Наталія Миколаївна
Завідуюча терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 11
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 31
Устьянцева Софія Борисівна
Лікар-невролог вищої категорії, лікар-сомнолог
comment 13

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
1199. Білліопанкреатичне шунтування (за Hess-Marceau)

17800 грн

Більше Згорнути down
1223. Гастрошунтування

70000 грн

Більше Згорнути down
1224. * Лапароскопічна слив гастректомія (рукавна зменшує резекція шлунка)*

75000 грн

Більше Згорнути down
1200. * Програма "Діагностика ожиріння"

13379.4 грн

Більше Згорнути down
1196. Видалення внутрішньошлункового балону

10000 грн

Більше Згорнути down
1195. Ендоскопічне введення внутрішньошлункового балону (без вартості балону)

12000 грн

Більше Згорнути down
4198. * Постановка балона

9640 грн

Більше Згорнути down
4199. * Видалення балона

6700 грн

Більше Згорнути down
4200. * Sleeve -гастректомія

21200 грн

Більше Згорнути down
4201. * Операція міні -шунтування (mini-bypass)

21200 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

05.04.2019 15:18
Анна

Команда Счастного Владимира Михайловича и Введенской Татьяны Ивановны из клиники МЕДИКОМ - суперпрофессионалы! Мне провели большую операцию, эстетическую после резкого сброса веса. Без последствий! Результат супер. Жаль не могу прикрепить фотографии.

22.03.2019 19:45
Борис

Чуть не забыл поблагодарить грамотнейшего анестезиолога и очаровательную женщину, ее зовут Введенская Татьяна Ивановна. Вы, безусловно, сыграли огромную роль в успехе моей операции! Татьяна Ивановна, я желаю вам от всего сердца успехов в вашей сложной и очень ответственной работе!

22.03.2019 19:24
Борис

Выражаю огромную благодарность хирургу Счастному Владимиру Михайловичу и всем сотрудникам клиники Медиком! В многолетней борьбе с лишним весом я пошел на отчаянный и последний возможный шаг - шунтирование желудка! Висцеральное ожирение (это когда жировая ткань окутывает внутренние органы) уже не позволяло мне похудеть с помощью диет! Так как от такого жира очень трудно избавиться. А привычка есть много а также отсутствие силы воли (да, таков я, признаю) не давали мне даже просто сбросить вес, подкожного жира у меня было еще больше. Появились на фоне ожирения конечно и другие проблемы. Такие как варикоз, брадикардия и сколиоз. Очень болели ноги. В жару всегда было плохо. Так как сердечные показатели были нехорошими, сначала Владимир Михайлович корректировал это состояние, направил к кардиологу. В Клинике Медиком на Кондратюка 8 все врачи умницы. Через месяц снова сдал анализы и лег под нож. После операции на желудок, проведенной блестяще хирургом Счастным Владимиром Михайловичем я потерял уже 30 кг веса! Я просто не могу есть много физически. И чувствую себя сытым. Варикозную болезнь тоже буду лечить здесь. И о спине подумаю. Старт уже взят - лечение ожирения принесло свои плоды.

23.12.2018 11:54
Карина

Сдавала всякие анализы, чтобы выяснить, почему не могу похудеть. Ем ведь немного. Причиной оказалось эндокринное ожирение. Диагноз поставил В. М. Счастный. Лечусь, вес понемногу уходит. И психическое состояние стало намного лучше.

15.08.2018 13:17
Машенька

Машища стремительно превращается в Машеньку стараниями внимательного, чуткого, знающего врача - Счастного Владимира Михайловича. Огромное спасибо! Я снова обрела вкус к жизни только благодаря вам! У нас впереди с вами еще долгий путь, я конечно себя невероятно запустила, но мы справимся!

14.05.2018 21:06
Маргарита

Не сомневайтесь и идите делать операцию на желудок у Счастного Владимира Михайловича, если не знаете, как быстро похудеть, если у вас не получается добиться результата в лечении ожирения. Здесь вот еще пишут про варикоз, это у нас, толстяков, частая проблема. К сожалению когда становишься бывшим толстяком, варикоз не пропадает никуда. Так вот Счастный В. М. занимается его лечением тоже. Не надо бегать по разным врачам, и знает он уже ваш организм досконально, а это важно ведь очень! Ничего не упустит! Сделал мне и запаивание вен, не помню как правильно называется, удалил сосудистые звездочки. На корекцию формы молочных желез после окончания похудения тоже запишусь к нему. Универсальный доктор, оочеень удобно и правильно!

26.02.2018 16:31
Степа

Не верил уже, что смогу похудеть, за 5 лет стал похож на какую-то кучу)))) Препараты для похудения я принимал такие, что еще больше угробил обмен веществ (анализы это подтвердили) и нагрузил и без того нагруженное сердце. Но мне было все равно, я очень хотел похудеть быстро. Диета при похудении должна быть сбалансированной, а я тупо не жрал сутками, а потом наступал зажор)))) После зажора, конечно, муки совести. Счастный Владимир Михайлович (хирург в клинике Медиком) мне доходчиво объяснил, что я дурак)))))) Конечно, в вежливой форме, но я испугался, как следует. И больше себя не травлю. Вес ушел, а доктор удалил мне фартук на животе. Теперь я красавчик)) Буду поддерживать форму и заниматься фитнессом.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down