exit
search serach
Центр проктології Києва

Центр проктології Києва

Займатися самолікуванням не варто при появі перших ознак будь-якої хвороби. Але, особливо це стосується проктологічних захворювань. Велика помилка при появі неприємних і хворобливих відчуттів в області ануса і прямої кишки звертатися за порадами до знайомих, шукати відповіді в інтернеті та займатися самолікуванням. Центр проктології на Оболони (Київ, МЕДІКОМ) надасть кваліфіковану допомогу в лікуванні проктологічних захворювань пацієнтам з функціональними порушеннями ампули прямої кишки. Тільки досвідчений проктолог може проаналізувати загальний стан вашого організму, особливості протікання хвороби і запропонувати найбільш ефективний спосіб лікування.

Проктолог - це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань прямої кишки, товстої кишки, органів параректальної області.

Показання для відвідування проктологічного центру

Лікаря-проктолога потрібно відвідати:

 • особам з хронічним запорним синдромом;
 • пацієнтам з геморагічним синдромом;
 • пацієнтам з болями в нижніх відділах живота та області промежини;
 • пацієнтам зі слизово-гнійними виділеннями з анального кільця;
 • пацієнтам із зовнішніми й внутрішніми гемороїдальними вузлами;
 • для естетичної зміни зони промежини й анусу після оперативної проктології.

Симптоми

Клінічні прояви проктологічних захворювань різноманітні і не завжди чітко виражені. Ранні стадії розвитку патологічних процесів можуть протікати безсимптомно або зі слабо вираженим дискомфортом в кишечнику. Протягом розвитку захворювання його симптоматика посилюється і воно може призвести до появи небезпечних ускладнень.

Симптоми проктологічних захворювань:

 • хворобливі й неприємні відчуття внизу живота;
 • запори або розлади випорожнення;
 • відчуття чужорідного тіла в прямій кишці та відчуття неповного зімкнення сфінктера;
 • болі в області промежини та заднього проходу (що смикають, пекучі, розпираючі, такі, що давлять і т.ін.);
 • виділення слизу, гноїть і / або крові з прямої кишки; хвороблива дефекація;
 • новоутворення в області анусу;
 • ущільнення і хворобливість одного або декількох гемороїдальних вузлів;
 • зміни в області анусу (поява гіперемії, припухлостей, гнійничків, виразок і так далі).

Деякі форми захворювань товстого кишечника носять запальний і пухлиноподібні характер і протікають зі значними порушеннями метаболізму, супроводжуються підвищенням температури, загальним виснаженням і інтоксикацією організму.

Одним з найпоширеніших захворювань в проктології вважається гемороїдальна хвороба, яка може бути складником і проявом варикозної хвороби. При цьому гемороїдальні поверхні розширюються, в них застоюється венозна кров, в слідство чого вони ушкоджуються при процесі дефекації. Хвороба часто ускладнюється тромбуванням гемороїдальних вузлів з можливими некрозами та кровотечами.

Також частими захворюваннями в проктології є — хронічна каллезна анальна тріщина і гнійні запальні хвороби параректальної клітковини.

Захворювання, які лікують у проктологічному центрі МЕДІКОМ (Київ):

Діагностика

Дуже важливо записатися на прийом до колопроктологу при появі перших симптомів захворювань прямої кишки. Багато захворювань піддаються ефективному лікуванню на перших стадіях розвитку. У запущених випадках проктологічні операції можуть стати єдиною можливістю вирішення проблеми.

Проктологічне відділення клініки МЕДІКОМ (Київ, Україна) має високотехнологічне обладнання. У своїй роботі лікарі-проктологи користуються стандартами і рекомендаціями Всесвітньої проктологічної ради.

Перед відвідуванням проктолога за 1-2 години до прийому необхідно зробити очисну гіпертонічну клізму. На консультації хірург-проктолог проведе огляд промежини, збере анамнез, зробить відеоаноскопію, призначить необхідні діагностичні заходи та за результатами обстеження запропонує раціональну лікувальну і/або оперативну тактику.

Методи діагностики в проктології:

 • Відеоаноскопія.
 • Відеоколоноскопія.
 • Копрограма.
 • Ультразвукова діагностика.
 • Клініко-лабораторна діагностика.

Лікування

Лікування геморою залежить від його локалізації (зовнішній або внутрішній), стадії розвитку і розвинутих ускладнень, розмірів гемороїдальних вузлів, наявності тріщин і інших чинників. Лікування геморою без операції можливо в неускладнених випадках та на ранніх стадіях, коли досить скорегувати харчування і використовувати медикаментозну терапію. При внутрішніх гемороях і наявності великих гемороїдальних вузлів показані проктологічні операції.

При запущеному захворюванні медикаментозна терапія доповнюється методами оперативної корекції.

Усі операції проводяться на новітній операційній апаратурі (хірургічні діодні лазери) з використанням високоякісного інструментарію та одноразового зшиваючого апарату провідних світових виробників.

Операції в проктології клініки МЕДІКОМ:

 • Лазерна коагуляція зовнішніх гемороїдальних вузлів.
 • Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів.
 • Трансанальная гемороїдальна дезартеризация.
 • Лазерне видалення перинатальних кіст.
 • Лазерне видалення анальної тріщини з дозованою сфінктеротомією.
 • Лазерне видалення параректальних свищів.
 • Степлерна геморроідопексія (операція Лонго).

Центр проктології МЕДІКОМ в Києві — це сучасне обладнання, нові технологічні підходи і методи в діагностиці та лікуванні проктологічних захворювань. Тільки у нас ви пройдете швидке і якісне лікування геморою і назавжди забудете про проблему.

Лікарі

Всі дії наших фахівців спрямовані на надання ефективної допомоги, швидке відновлення пацієнта після операції і його повне одужання. Як видалити геморой лазером, ціну процедури в Києві, особливості проведення операції - ви можете дізнатися у координатора нашого колл-центру.

Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 25
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 33
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 30
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 28

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
96. Консультація проктолога

739 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
2004. Відеоколоноскопія

1389 грн

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.
Більше Згорнути down
175. Ультразвукове дослідження органів малого тазу

759 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
987. Відеоаноскопія

669 грн

Більше Згорнути down
2005. Відеосігмоскопія

679 грн

Більше Згорнути down
163. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

759 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
Аналізи
255. Аналіз калу на приховану кровотечу, експрес-діагностика

229 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

19.04.2019 22:03
Христина

Звернулася до клініки МЕДІКОМ за порадою знайомої і не пошкодувала, мені дуже сподобалося, надзвичайно привітний персонал. Особлива подяка Корнієнко Олександру Володимировичу, доступно, просто і зрозуміло пояснює, справжній спеціаліст своєї справи. Процвітання Вам!

28.02.2019 18:40
Владимир

Обратился я в клинику Медиком к доктору-проктологу для консультации. Я смог задать все интересующие меня вопросы, врач полностью на них мне ответил. Назначил лечение геморроя. Был у него первый раз, назначен повторный прием. После прохождения курса порекомендовал мне пройти обследования. В кабинет я прошел вовремя, началось все без опозданий. Корниенко Александр Владимирович положительный доктор, достаточно грамотный. Я остался очень доволен. По моему мнению, он довольно хороший профессионал, претензий у меня к нему нет. Если, в дальнейшем, возникнет необходимость, то я буду обращаться к нему. Обращался я по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1, так как живу недалеко, но у них и другие филиалы есть - кому что удобнее.

09.01.2019 19:55
Леонид

Пытался сначала в обычной больнице к врачу пройти. Меня записали, но я так врача и не увидел. Поэтому и обратился в эту клинику - ее многие советовали. Я записался к Директору Руслану Юрьевичу с такой неприятной проблемой, как боль в заднем проходе. Доктор опытный и пациенты его в отзывах хвалили. Врач помог с моей проблемой. И мне не пришлось долго ждать приема. Перед диагностикой я очень волновался, что необходимы будут какие нибудь проктологические операции, но все решили медикаментозным лечением. Я доктора рекомендую. И без вопросов ставлю отлично клинике.

15.11.2018 17:25
Марина

Меркотан Владимир Георгиевич очень хороший врач-проктолог, очень внимательный. У него на приеме мне все понравилось. Владимир Георгиевич подробно расспрашивал, не спешил выдавать диагноз, очень доходчиво и популярно мне все объяснил, осмотрел не спеша. Назначил некоторые анализы. В итоге свои рекомендации по лечению он мне дал. Я узнала все, что и хотела. Все прошло безболезненно и без каких-либо крайне неприятных ощущений. Мне понравилось, что врач не просто смотрит, а сопоставляет все факты. Он даже просмотрел все мои предыдущие анализы, которые я ему принесла. По-моему, Меркотан очень деликатный и сведущий врач. Одним словом - профессионал. В дальнейшем я однозначно наблюдаться буду именно у него. Качеством проделанной работы я осталась полностью довольна, без нареканий. Могу сказать, что в сравнении с государственной, более положительное впечатление оставила частная клиника - Киев большой, но достойных специалистов не много.

22.08.2018 21:19
Елена

Корниенко Александр Владимирович оставил о себе хорошие впечатления. К нему на прием ходил мой муж, я его записывала и, в принципе, мы остались, удовлетворены приемом. Врач нам однозначно помог: провел мужу осмотр, выявил проблемы, назначил лечение и дал такие рекомендации, чтобы таких проблем больше не возникало. Нам он показался очень понимающим и дружелюбным человеком. Врач назначил лечение больше медикаментозные: он назначил специальное средство от геморроя и скорректировал питание при геморрое. По его назначениям нам все было полностью понятно. Врач совершенно не спешил, времени нам уделил много, несмотря на то, что мы сами немного опоздали. Он полностью нас проконсультировал по всем вопросам. Все, что хотели, мы все благодаря ему узнали. Сейчас, моему мужу уже становится лучше, т. е результат его лечения оказался положительным. Мы с мужем были в первый раз у врача такой специализации, сравнивать, конечно, особо не с чем, но я могу отметить, что он располагает к себе. Во всяком случае, доверие Александр Владимирович определенно вызвал. Даже думаю, что буду советовать его тем, кому понадобится помощь врача данной специализации.

08.06.2018 22:35
Леся

Прекрасному доктору-проктологу Меркотану Владимиру Георгиевичу только искреннюю благодарность могу написать. Если бы не он, я бы и дальше мучилась, терпела. Хорошо, что вообще решилась с такой проблемой в больницу обратиться. Поздновато, конечно, мне была необходима операция по удалению геморроя, но зато сейчас все отлично. Доктор Меркотан безупречно прооперировал, обошлось без осложнений, без проблем. Я забыла, что такое геморрой. Тема не очень приятная, но я хотела об этом рассказать, чтобы другие не мучились так, же и сразу шли к хорошему специалисту, не боясь, что будет нужно делать проктологические операции. Ведь с хорошим специалистом опасаться нечего, а Владимир Георгиевич именно такой!

29.04.2018 20:10
Матвей

За клинику поручился друг. Поэтому я и записался на прием к доктору Корниенко Александру Владимировичу. Добрался до клиники быстро. Расположена она недалеко от дома. Что понравилось, так это то, что в клинике Медиком нет суеты и ругани, мне это понравилось. Работает все у них как часы. Принял врач меня в назначенное время. С диагнозом определились довольно быстро. Ситуация была не критичная, я пришел во время не затягивал, поэтому для лечения было достаточно мази от геморроя. Клинику “Медиком”, как и доктора, я советую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down