exit
search serach
Центр проктології Києва

Центр проктології МЕДІКОМ у Києві

Проктологічні проблеми проявляються вкрай неприємними та навіть небезпечними симптомами. Водночас у багатьох людей виникає панічний страх перед консультацією лікаря-проктолога. Аж до відмови від звернення за медичною допомогою.

Варто нагадати, що ігнорування проктологічних захворювань ускладнює їхнє подальше лікування. Больові відчуття, кровотечі, свербіж і подразнення самостійно не проходять. А лікування «народними методами» малоефективне та загрожує серйозними ускладненнями.

Щоб уникнути негативних наслідків і розібратися з проблемою раз і назавжди, зверніться до фахівців центру проктології в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Висока кваліфікація лікарів і новітня апаратура дають змогу пройти точне обстеження без болю. Надалі наші проктологи проаналізують особливості перебігу хвороби та запропонують ефективний консервативний або хірургічний метод лікування геморою, анальних тріщин, свищів та інших патологій.

Показання для відвідування проктологічного центру

Лікаря-проктолога потрібно відвідати:

 • особам із хронічним закрепним синдромом;
 • пацієнтам із геморагічним синдромом;
 • пацієнтам із болями в нижніх відділах живота й області промежини;
 • пацієнтам зі слизисто-гнійними виділеннями з анального кільця;
 • для естетичної зміни зони промежини й ануса після оперативної проктології;
 • пацієнтам із зовнішніми та внутрішніми гемороїдальними вузлами.

Симптоми проктологічних захворювань

Клінічні прояви проктологічних захворювань різноманітні та не завжди чітко виражені. Ранні стадії розвитку патологічних процесів можуть протікати безсимптомно або зі слабо вираженим дискомфортом у кишечнику. З огляду на розвиток захворювання його симптоматика наростає і воно може призвести до тяжких ускладнень.

 

Симптоми проктологічних захворювань

 • розлади дефекації або запори;
 • дискомфорт у нижній частині живота;
 • печіння, різі в зоні промежини та заднього проходу;
 • кров'яні та/або гнійні виділення з прямої кишки;
 • відчуття стороннього тіла у прямій кишці та відчуття неповного змикання сфінктера;
 • ущільнення та підвищена чутливість гемороїдальних вузлів;
 • новоутворення в області ануса;
 • хвороблива дефекація;
 • поява гіперемії, виразок в області ануса тощо.

Патології товстого кишечника розвиваються при відчутному порушенні метаболізму, загальному виснаженні й інтоксикації організму. Водночас часто фіксується підвищення температури, а весь процес має запальний і пухлиноподібний характер.

Найчастіше в діагнозах проктологічних захворювань у проктології зустрічається гемороїдальна хвороба, яка може бути складником і проявом варикозної хвороби. Водночас гемороїдальні поверхні розширюються, у них застоюється венозна кров, внаслідок чого вони пошкоджуються в процесі дефекації. Хвороба часто ускладнюється тромбуванням гемороїдальних вузлів із можливими некрозами та кровотечами.

Також до частих захворювань у проктології належать хронічна кальозна анальна тріщина та гнійні запальні хвороби параректальної клітковини.

Захворювання, які лікують у проктологічному центрі МЕДІКОМ у Києві

Діагностика проктологічних захворювань

Вкрай необхідно потрапити на прийом до проктолога у разі першої ж появи симптомів захворювань прямої кишки. Багато з них піддаються ефективному лікуванню в перші дні розвитку. Внаслідок тривалого зволікання проктологічна операція може стати єдиним варіантом впоратися з проблемою.

Проктологічне відділення клініки МЕДІКОМ (Київ, Україна) має все необхідне обладнання для повноформатної діагностики — УЗД, КТ, МРТ, рентгенівська система Canon тощо.

Головне завдання пацієнта перед візитом до проктолога — очистити пряму кишку та вжити заходів, аби інші відділи кишечника були спорожнені. Для цього необхідно заздалегідь дотримуватися рекомендованої дієти. За добу перед відвідуванням лікаря з раціону варто прибрати смажені, жирні страви, гриби, а також продукти, що підсилюють у шлунково-кишковому тракті активне газоутворення та метеоризм. Також за дві години до прийому у проктолога необхідно зробити очисну клізму.

Під час консультації лікар огляне зону промежини, проведе відеоаноскопію, вкаже на необхідні обстеження та з огляду на результати діагностики добере оптимальну лікувальну та/або оперативну методику.

Методи діагностики в проктології

 • Відеоаноскопія
 • Відеоколоноскопія
 • Копрограма
 • Ультразвукова діагностика
 • Клініко-лабораторна діагностика

Лікування проктологічних захворювань

Лікування геморою залежить від його локалізації (зовнішній або внутрішній), стадії розвитку та розвинених ускладнень, розмірів гемороїдальних вузлів, наявності тріщин та інших чинників. Лікування геморою без операції можливе в неускладнених випадках і на ранніх стадіях, коли достатньо скорегувати харчування та використовувати медикаментозну терапію. При внутрішніх гемороях і наявності великих гемороїдальних вузлів показані проктологічні операції.

При запущеному захворюванні медикаментозна терапія доповнюється методами оперативної корекції.

Всі операції проводяться на новітній операційній апаратурі (хірургічні діодні лазери) з використанням високоякісного інструментарію й одноразового зшивального апарата провідних світових виробників.

Види проктологічних операцій у клініці МЕДІКОМ

Щоби дізнатися вартість операції з видалення геморою в Києві, особливості проведення операції з видалення геморою лазером, зверніться до координаторів цілодобового контакт-центру клініки МЕДІКОМ. Також можна записатися на попередню консультацію хірурга-проктолога в Києві.

Переваги проведення проктологічних операцій у нашій клініці

 1. Команда досвідчених практикуючих хірургів-проктологів, судинних хірургів, анестезіологів. Багатьом нашим фахівцям присвоєно вищу категорію та наукові звання у сфері медицини.
 2. Сучасне діагностичне, лікувальне, наркозне обладнання (виробництво Японії, США, Німеччини, Швейцарії).
 3. Власна лабораторія, яка відповідає стандарту ISO, що дає змогу швидко пройти передопераційну підготовку (група крові та Rh-фактор, коагулограма, аналіз крові на Hbs-ag, анти-HCV, аналіз крові на ВІЛ-інфекцію тощо).
 4. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Власне ЦСО (проводиться стерилізація інструменту на місці), системи очищення повітря.
 5. Високоточна діагностика: ендоскопічне обладнання експерт-класу Pentax, комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning, рентгенівська система Canon, система ультразвукової діагностики Logiq P9.
 6. Власний банк крові — зберігання компонентів і препаратів крові в належних умовах.
 7. Постійний контроль за станом пацієнта завдяки поліфункціональній системі моніторингу. Дані з палати автоматично надходять на пост медперсоналу та на телефон лікаря.
 8. Швидка реабілітація — багато операцій виконуються за принципом «хірургія одного дня».
 9. Турбота про комфортне лікування та відновлення. Всі палати оснащені сучасними функціональними ліжками, системою клімат-контроль, TV, Wi-Fi. За форматом «All inclusive» надається індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, капці. Харчування згідно з рекомендаціями лікаря.
 10. Доброзичливе ставлення медичного персоналу, поважний сервіс і повна конфіденційність.

Клініка МЕДІКОМ піклується про власну репутацію з 1992 року. Поєднуючи унікальний практичний досвід, сучасні міжнародні протоколи та нові технологічні підходи, ми пропонуємо комфортне та ефективне лікування проктологічних захворювань у центрі проктології на Оболоні за адресою — Київ, Оболонська набережна, 9.

Лікарі

Високий рівень кваліфікації наших лікарів-хірургів, проктологів і фахівців суміжних спеціальностей підтверджуються численними відгуками від пацієнтів відділення проктології. Завдяки скоординованим діям команди досвідчених медсестер, їхній емпатії та підтримці, відновлення проходить швидко.

 

Для запису на прийом до лікарів Центру проктології МЕДІКОМ на Оболоні можна зателефонувати на номер цілодобового контакт-центру, написати нам у чат або залишити заявку для зв'язку в зручний для вас час. Будь-яка проблема в такій делікатній сфері, як проктологія, вирішується простіше у разі своєчасного звернення до хороших проктологів. Не відкладайте свій візит!

Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 25
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 34
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 31
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 29

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
96. Консультація проктолога

739 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
2004. Відеоколоноскопія (з функцією I-SCAN)

1389 грн

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.
Більше Згорнути down
175. Ультразвукове дослідження органів малого тазу

759 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
987. Відеоаноскопія

669 грн

Більше Згорнути down
2005. Відеосігмоскопія

679 грн

Більше Згорнути down
163. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини

759 грн

Опис

Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

Більше Згорнути down
113. Аноскопія

569 грн

Більше Згорнути down
149. Ірригоскопія в стаціонарі (без вартості контрасту)

859 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
255. Аналіз калу на приховану кровотечу, експрес-діагностика

229 грн

Більше Згорнути down
Операції
466. * Накладення латексного кільця*

2979 грн

Більше Згорнути down
4210. * Лазерна абляція гемороїдальних вузлів

8420 грн

Більше Згорнути down
4211. * Лазерна тромбгеморроідектомія

8420 грн

Більше Згорнути down
4212. * Лазерне висічення тріщини

8420 грн

Більше Згорнути down
4213. * Лазерне висічення свища по Габріелю (Інтрасфінктерние свищ)

10790 грн

Більше Згорнути down
4214. * Лазерне висічення свища по Габріелю (транссфінктерний свищ)

11820 грн

Більше Згорнути down
4215. * Лазерний розтин парапроктиту з видаленням несучої крипти

11820 грн

Більше Згорнути down
4216. * Лазерне висічення анальних бахромок

8420 грн

Більше Згорнути down
4217. * Естетична анапластіка

13900 грн

Більше Згорнути down
4218. * Лазерне висічення епітеліальних копчикових ходів, кіст

9850 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

19.04.2019 22:03
Христина

Звернулася до клініки МЕДІКОМ за порадою знайомої і не пошкодувала, мені дуже сподобалося, надзвичайно привітний персонал. Особлива подяка Корнієнко Олександру Володимировичу, доступно, просто і зрозуміло пояснює, справжній спеціаліст своєї справи. Процвітання Вам!

28.02.2019 18:40
Владимир

Обратился я в клинику Медиком к доктору-проктологу для консультации. Я смог задать все интересующие меня вопросы, врач полностью на них мне ответил. Назначил лечение геморроя. Был у него первый раз, назначен повторный прием. После прохождения курса порекомендовал мне пройти обследования. В кабинет я прошел вовремя, началось все без опозданий. Корниенко Александр Владимирович положительный доктор, достаточно грамотный. Я остался очень доволен. По моему мнению, он довольно хороший профессионал, претензий у меня к нему нет. Если, в дальнейшем, возникнет необходимость, то я буду обращаться к нему. Обращался я по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1, так как живу недалеко, но у них и другие филиалы есть - кому что удобнее.

09.01.2019 19:55
Леонид

Пытался сначала в обычной больнице к врачу пройти. Меня записали, но я так врача и не увидел. Поэтому и обратился в эту клинику - ее многие советовали. Я записался к Директору Руслану Юрьевичу с такой неприятной проблемой, как боль в заднем проходе. Доктор опытный и пациенты его в отзывах хвалили. Врач помог с моей проблемой. И мне не пришлось долго ждать приема. Перед диагностикой я очень волновался, что необходимы будут какие нибудь проктологические операции, но все решили медикаментозным лечением. Я доктора рекомендую. И без вопросов ставлю отлично клинике.

15.11.2018 17:25
Марина

Меркотан Владимир Георгиевич очень хороший врач-проктолог, очень внимательный. У него на приеме мне все понравилось. Владимир Георгиевич подробно расспрашивал, не спешил выдавать диагноз, очень доходчиво и популярно мне все объяснил, осмотрел не спеша. Назначил некоторые анализы. В итоге свои рекомендации по лечению он мне дал. Я узнала все, что и хотела. Все прошло безболезненно и без каких-либо крайне неприятных ощущений. Мне понравилось, что врач не просто смотрит, а сопоставляет все факты. Он даже просмотрел все мои предыдущие анализы, которые я ему принесла. По-моему, Меркотан очень деликатный и сведущий врач. Одним словом - профессионал. В дальнейшем я однозначно наблюдаться буду именно у него. Качеством проделанной работы я осталась полностью довольна, без нареканий. Могу сказать, что в сравнении с государственной, более положительное впечатление оставила частная клиника - Киев большой, но достойных специалистов не много.

22.08.2018 21:19
Елена

Корниенко Александр Владимирович оставил о себе хорошие впечатления. К нему на прием ходил мой муж, я его записывала и, в принципе, мы остались, удовлетворены приемом. Врач нам однозначно помог: провел мужу осмотр, выявил проблемы, назначил лечение и дал такие рекомендации, чтобы таких проблем больше не возникало. Нам он показался очень понимающим и дружелюбным человеком. Врач назначил лечение больше медикаментозные: он назначил специальное средство от геморроя и скорректировал питание при геморрое. По его назначениям нам все было полностью понятно. Врач совершенно не спешил, времени нам уделил много, несмотря на то, что мы сами немного опоздали. Он полностью нас проконсультировал по всем вопросам. Все, что хотели, мы все благодаря ему узнали. Сейчас, моему мужу уже становится лучше, т. е результат его лечения оказался положительным. Мы с мужем были в первый раз у врача такой специализации, сравнивать, конечно, особо не с чем, но я могу отметить, что он располагает к себе. Во всяком случае, доверие Александр Владимирович определенно вызвал. Даже думаю, что буду советовать его тем, кому понадобится помощь врача данной специализации.

08.06.2018 22:35
Леся

Прекрасному доктору-проктологу Меркотану Владимиру Георгиевичу только искреннюю благодарность могу написать. Если бы не он, я бы и дальше мучилась, терпела. Хорошо, что вообще решилась с такой проблемой в больницу обратиться. Поздновато, конечно, мне была необходима операция по удалению геморроя, но зато сейчас все отлично. Доктор Меркотан безупречно прооперировал, обошлось без осложнений, без проблем. Я забыла, что такое геморрой. Тема не очень приятная, но я хотела об этом рассказать, чтобы другие не мучились так, же и сразу шли к хорошему специалисту, не боясь, что будет нужно делать проктологические операции. Ведь с хорошим специалистом опасаться нечего, а Владимир Георгиевич именно такой!

29.04.2018 20:10
Матвей

За клинику поручился друг. Поэтому я и записался на прием к доктору Корниенко Александру Владимировичу. Добрался до клиники быстро. Расположена она недалеко от дома. Что понравилось, так это то, что в клинике Медиком нет суеты и ругани, мне это понравилось. Работает все у них как часы. Принял врач меня в назначенное время. С диагнозом определились довольно быстро. Ситуация была не критичная, я пришел во время не затягивал, поэтому для лечения было достаточно мази от геморроя. Клинику “Медиком”, как и доктора, я советую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down