Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
anesteziologiya kiev

Анестезіологічна служба в м. Київ в клініці МЕДІКОМ

Сучасна хірургія (в т.ч. гінекологія, травматологія, ортопедія, отоларингологія, офтальмологія та ін.) неможлива без адекватного анестезіологічного посібника. Анестезіологічна служба клініки МЕДІКОМ поставлена на рівні, что дозволяє задовольнити хірургічні плани стаціонару центру в повному обсязі з максимально можливою мінімізацією ризиків для пацієнта. Звернувшись до нас за хірургічною допомогою або діагностичним дослідженням, які вимагають використання наркозу, ви можете бути впевнені анестезіологія в м. Київ в МЕДІКОМ не підведе вас: анестезія буде виконана фахівцями з багаторічним досвідом якісно і з мінімальними побічними ефектами.

Анестезіологія (грец. ἀν - негативна приставка, αἴσθησις - чутливість і λόγος - вчення) - наука, яка вівчає способи усунення відчуттів. У сучасній інтерпретації, клінічна анестезіологія - наука про знеболювання та інші методи захисту організму від подразників, викликаних оперативним втручанням.

Види наркозу (анестезії):

  • Місцева анестезія.

Усунення чутливості до болю в суворо визначених ділянках тіла шляхом введення препаратів, що блокують проведення нервового імпульсу. Показана для проведення невеликих оперативних втручань в амбулаторних умовах. Різновидом місцевої анестезії є провідникова анестезія, при якій блокується проведення імпульсів по нервових стовбурах і сплетіннях.

  • Загальна анестезія або наркоз.

Від грец. narcosis - ціпеніти. Це штучно викликана зворотна зміна функціональної діяльності ЦНС, яка проявляється вимкненням свідомості, втратою різних видів чутливості, пригніченням рефлекторної активності, блокадою нейровегетативних та нейроендокринних реакцій.

Консультація анестезіолога

У клініки МЕДІКОМ понад усе ставлять безпеку пацієнта. Тому, напередодні операції він відвідує консультацію лікаря-анестезіолога, який визначає найбільш прийнятний вид анестезії, розповідає деталі анестезіологічної допомоги, відповідає на питання пацієнта і вислуховує його побажанням. Зі свого боку, пацієнт повинен максимально докладно надати медичну інформацію, необхідну для підбору анестезії, і строго виконувати рекомендації лікаря. Оскільки, заходи щодо захисту організму від хірургічної травми починаються до операції, тривають під час неї і в ранньому післяопераційному періоді.

Консультація анестезіолога не закінчується в період підготовки до операції. Всі пацієнти після оперативного втручання деякий час спостерігаються в Recovery room (палата відновлення). А також, в післяопераційний період пацієнт співпрацює з анестезіологом, щоб спільними зусиллями підібрати найбільш прийнятну програму знеболювання.

Анестезіологічна служба клініки МЕДІКОМ (м. Київ), виходячи із завдань відділення анестезіології, проводить:

  • Моніторинг системи кровообігу (інвазивний і неінвазивний моніторинг артеріального тиску, електрокардіографія, ехокардіографія, серцевий викид).
  • Моніторинг функції зовнішнього дихання (пульсоксиметрія, капнографії, моніторинг анестезіологічних газів).
  • Моніторинг глибини анестезії (BIS індекс).
  • Біохімічний і лабораторний моніторинг.
  • Електроміографію.

Обладнання та витратні матеріали

Наркозна, дихальна, відстежуюча апаратура від провідних європейських виробників відділення анестезіології нашої клініки проходить обов'язкову щорічну перевірку. Операційні клініки обладнані сучасними німецькими апаратами для забезпечення анестезії. А блок інтенсивної терапії має нову дихальну апаратуру з підтримкою інтелектуальних режимів вентиляції, кардіомонітором, які дозволяють проводити заходи інтенсивної терапії в повному обсязі.

Пацієнти клініки до і після операції знаходяться в одномісних палатах під постійним наглядом лікаря та середнього медичного персоналу. 80% палат обладнані доступом кисню, 100% - кнопкою екстреного виклику персоналу (ALARM), 50% - мають приліжковий моніторинг з передачею параметрів на центральну станцію спостереження, що дозволяє в режимі реального часу стежити за станом пацієнта.

Всі витратні матеріали, які використовуються при анестезіологічному забезпеченні, мають високу якість і призначені тільки для одноразового застосування. Анестезіологи клініки, при використанні будь-якого виду наркозу (анестезії), застосовують тільки оригінальні препарати з високим рівнем керованості і безпеки.

Персонал

У клініці МЕДІКОМ пацієнтами будуть займатися практикуючі лікарі-анестезіологи, сестри-анестезистки і молодші медсестри з досвідом роботи. Весь колектив постійно проходить тренінги відповідно до своєї спеціалізації, відвідує наукові товариства і конференції. Анестезіологічна служба клініки не ексклюзивна, але рівна, що дозволяє проводити близько 1500 анестезій в рік. Мікроклімат, що створюється персоналом, дозволяє пацієнтам почувати себе «як вдома», що створює найбільш сприятливі умови для ранньої реабілітації та одужання і безпосередньо корелює з сучасними протоколами (ERAS). Анестезіологічна служба МЕДИКОМ працює цілодобово.

Сучасна анестезіологія (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) повністю заснована на оцінці фізичного статусу пацієнта (шкала ASA), передбачуваному обсязі хірургічного втручання, точному знанні фармакокінетики і фармакодинаміки препаратів, що вводяться з урахуванням індивідуальних особливостей організму, розумінні психології хворого.

Лікарі

Анестезіологи нашого медичного центру пропонують пройти цей шлях разом з пацієнтом і беруть на себе відповідальність за його швидке одужання.

Єсип Іван Вікторович
Лікар-анестезіолог
comment 1
Оліфіренко Роман Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
comment 0
Присяжнюк Андрій Олегович
Завідуючий відділенням анестезіології, лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії
comment 41

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3434. * Анестезіологічний моніторинг

689 грн.

Більше Згорнути down
477. * Анестезія в амбулаторних умовах понад 30 хвилин

1739 грн.

Більше Згорнути down
478. * Анестезія в амбулаторних умовах до 30 хвилин

1850 грн.

Більше Згорнути down
480. * Внутрішньовенний наркоз понад 30 хвилин (ларингеальна маска)

1809 грн.

Більше Згорнути down
481. * Внутрішньовенний наркоз до 30 хвилин (ларингеальна маска)

1539 грн.

Більше Згорнути down
484. * Інгаляційно-інтравенозна анестезія 1-2 години

3439 грн.

Більше Згорнути down
485. * Інгаляційно-інтравенозна анестезія понад 2 години

4359 грн.

Більше Згорнути down
486. * Інгаляційно-інтравенозна анестезія до 1 години

2869 грн.

Більше Згорнути down
1617. * Провідникова анестезія

2069 грн.

Більше Згорнути down
3241. * Поєднана анестезія (загальна + регіонарна)

2199 грн.

Більше Згорнути down
483. * Спінальна анестезія

2069 грн.

Більше Згорнути down
487. * Спінально-епідуральна анестезія

2289 грн.

Більше Згорнути down
482. * Епідуральна пролонгована анестезія

2289 грн.

Більше Згорнути down
479. Анестезія при гастро- чи колоноскопії

1739 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

07.05.2019 11:35
Ольга

Дуже вдячна Олефіренко Роману Васильовичу за те що анестезія була проведена якісно! Робили в стаціонарі цієї клініки мені операцію по видаленню жовчного, усе успішно, навіть не дивлячись на те, що я алергік. Це в багатьому заслуга Романа Васильовича!

14.03.2019 15:28
Ирина

Делали кесарево, соответственно - эпидуралка. Предварительно мне назначили встречу с врачом-анестезиологом. Это был Есип И. В.. Он провел тщательное обследование, различные анализы, изучил мою медкарту и все что касается течения беременности. На встрече присутствовал и мой гинеколог, который вел беременность, чтобы ничего не упустить. Иван Викторович проинформировал меня об этой анестезии, рассказал, что будет после. Не могу не отметить, что в клинике Медиком современные методы и современное новое оборудование. Я очень благодарна тем врачам, которые вели мою беременность, уделяли мне внимание при малейших изменениях. У меня все в порядке. Малыша своего новорожденного я тоже наблюдаю у педиатров этой клиники на Героев Сталинграда, а вот на встречу к анестезиологу пришлось ехать на ул. Кондратюка, 8. Но это ничего, главное специалист хороший

25.02.2019 19:46
Игорь

Присяжнюк Андрій Олегович найкращий лікар анестезіолог. Його анестезія якісна та безпечна. Так вийшло, що робив з ним кілька операцій, після них добре відходив від наркозу, лікар завжди був поряд

08.12.2018 12:15
Елена

Рожала под спинальным наркозом. Подготовили тщательно. Врач-анестезиолог Олифиренко Роман Васильевич проконсультировал о наркозе. Объяснил почему нельзя спать после наркоза и напомнил что будет головная боль после спинальной анестезии. Вот бы все были такими ответственными, понятливыми и объясняли доходчиво. Консультация перед операцией действительно была консультацией, а не так, чтобы поставить галочку в мед.карте, что она была

13.09.2018 21:10
Олег

Иван Викторович Есип делал спинальный наркоз при люмбальной пункции. Спасибо ему за компетентность и осторожность. К таким врачам не страшно приходить на любую процедуру. Да и вообще в клинике Медиком квалифицированный персонал, придерживается протоколов

26.05.2018 13:52
Давид

Спасибо заведующему Андрею Олеговичу Присяжнюку за его золотые руки. Анестезия для меня была чем-то страшным, пока я не попал к нему! Так уж случилось, что оттягивать с операцией было некуда, запустил свое здоровье, пришлось делать экстренное вмешательство, но не смотря на это, в сжатые сроки врач-анестезиолог провел обследование, опросил меня, подобрал препарат - вел себя как профи!!

21.04.2018 17:16
Олеся

Присяжнюк А.О. компетентный анестезиолог, один из лучших в клинике МЕДИКОМ. Делал мне эпидуральный наркоз, перед которым заставил все анализы сдать и пройти тщательное обследование, потому что у меня есть аллергия в анамнезе на некоторые лекарства. Потом подобрал мне препарат. Все прошло отлично, доктор наблюдал за мной, пока не отошла от эпидуралки совсем.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down