exit
search serach
Терапевтический стационар

Терапевтичний стаціонар

Терапевтичний стаціонар в Києві (клініка МЕДІКОМ) це багатопрофільне відділення, що надає медичну допомогу пацієнтам з різними захворюваннями, які потребують постійного медичного контролю, догляду та проведення складних діагностичних обстежень. Ми дотримуємося суворих правил і канонів доказової медицини, використовуючи в лікуванні міжнародні медичні стандарти та технології. При цьому сильна сторона МЕДІКОМ – індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розбір кожного випадку в тісному зв'язку з колегами – застосування мультидисциплінарного підходу в лікуванні.

Залежно від діагнозу, ситуації, тяжкості захворювання, а також тактики та методів лікування медична допомога може полягати як в денному, так і в цілодобовому стаціонарі при постійному контролі та спостереженні медичного персоналу 24/7.

В терапевтичному стаціонарі клініки МЕДІКОМ не проводиться госпіталізація та лікування хворих з COVID-19 й пневмонією, що викликана коронавірусом SARS-CoV.

Діагностика

Терапевтичне відділення центру має усі необхідні умови для проведення швидких і якісних діагностичних досліджень, надання ефективної допомоги пацієнтам з важкою соматичною патологією.

У відділенні стаціонару знаходяться палати інтенсивної терапії, реанімації та власна лабораторія. Цілодобово проводяться аналізи та функціональні дослідження:

Широка технічна база, доступ до діагностичних ресурсів і цілодобова присутність медичного персоналу дозволяє нам працювати з пацієнтами зі складним клінічним діагнозом, вирішуючи проблеми в максимально можливі стислі терміни.

Хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар в клініці МЕДІКОМ надає широкий спектр послуг з оперативного лікування захворювань різної складності з подальшим спостереженням за станом здоров'я пацієнтів. У нас надається хірургічна допомога у поєднанні з консультуванням фахівців різних вузьких профілів. Лікарі усіх відділень клініки тісно взаємодіють один з одним, забезпечуючи багатопрофільний, мультидисциплінарний підхід в лікуванні. У хірургічному стаціонарі клініки МЕДІКОМ можливе надання як планової, так і ургентної (екстреної) медичної оперативної допомоги 24/7.

До складу хірургічного відділення входять:

 • Операційний блок, який обладнаний сучасними лапароскопічними й ендоскопічними стійками (Karl Storz, Stryker, Erbe, Richard Wolf), сучасними наборами для виконання порожнинних, судинних, мікрохірургічних операцій, наркозно-дихальною апаратурою (Leon, Drager) останнього покоління.
 • Реанімаційний блок і палати інтенсивної терапії оснащені моніторами динамічного спостереження, апаратом штучної вентиляції легенів, централізованою подачею кисню. Пацієнт цілодобово знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.
 • Одномісні палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування та лікування пацієнтів в реабілітаційному та післяопераційному періодах.

Переваги операцій в клініці МЕДІКОМ:

 • Госпіталізація в стаціонар проводиться в будь-який час доби.
 • Новітнє обладнання, що дозволяє найбільш точно та якісно провести оперативне втручання.
 • Великий штат висококваліфікованих хірургів з багаторічним стажем роботи.
 • Можливість одномоментного проведення операцій, що стосуються різних захворювань або навіть що відносяться до захворювань різних систем. Поєднані операції виконуються переважно лапароскопічно. Так, гістеректомію (видалення матки)можливо провести у поєднанні з абдомінопластикою; жовчнокам'яну хворобу одночасно з патологією матки, придатків, або грижами передньої черевної стінки різної локалізації і так далі. Детальнішу інформацію про поєднані операції, сумісності двох оперативних втручань в одне можна отримати тільки після консультації профільних лікарів.
 • Застосування сучасної анестезії та малоінвазивних методик лікування, які сприяють значному зниженню травматичного ефекту операції і скорочення періоду відновлення.
 • Дієтичне харчування і цілодобовий догляд медперсоналу за пацієнтом.

Багато захворювань, що були виявлені на етапі амбулаторного обстеження, вимагають перебування пацієнта в стаціонарному відділенні. У медичному центрі МЕДІКОМ працює багатопрофільний стаціонар, який розміщує пацієнтів з різними видами патологій. Всі палати стаціонару відповідають специфіці захворювань пацієнта. Медичний персонал клініки забезпечує своєчасну і кваліфіковану допомогу, швидке фізичне відновлення.

Палати стаціонару:

Зручність і комфорт пацієнтів — наших клієнтів, — важлива складова на шляху до одужання.

МЕДІКОМ пропонує різні варіанти одномісних палат в стаціонарі:

 • Палата інтенсивної терапії.
 • Палата реанімації.
 • Палата “Люкс”.
 • Палата 1 категорії.
 • Палата 2 категорії.

Медичний стаціонар пропонує тільки одномісні палати, в деяких є можливість розміщення додаткового койко-місця. Комфортабельні палати оснащені сучасними системами кондиціонування і виклику медичного персоналу, централізованим поданням кисню. Для комфортного перебування є уся необхідна побутова техніка: холодильник, телевізор, телефон, сейф, система Wi - Fi. Багато лікувальних процедур, що не вимагають спеціального стаціонарного устаткування, проводяться безпосередньо в палаті.

Палата інтенсивної терапії.
Оснащена устаткуванням для дистанційного цілодобового спостереження за усіма життєвоважливими функціями пацієнта (телеметрія).

Палата реанімації.
Обладнана усією необхідною апаратурою для надання екстреної медичної допомоги і лікування пацієнтів з середнім і важким ступенем захворювання: кардіомонітор, дефібрилятор, апарат ШВЛ, централізоване подання кисню. Пацієнт цілодобово знаходиться під наглядом медичного персоналу реанімаційної служби.

Палати 1 категорії та 2 категорії.
Однокімнатні, обладнані необхідною побутовою технікою. Різниця палат в розташуванні санітарного вузла. Палати 2 категорії мають санітарний вузол, призначений для двох пацієнтів. Як правило, в таких палатах лежать пацієнти, яким забезпечується санітарний догляд безпосередньо в палаті, або для пацієнтів з короткочасним післяопераційним перебуванням (12 годин).

 

Скільки коштує палата в стаціонарі МЕДІКОМ?

На вартість одномісної палати в медичному центрі впливає кілька чинників:

 • категорія палати;
 • строки перебування в клініці;
 • наявність додаткового місця для родичів.

Детальнішу інформацію про вартість, наявність і комфортність палат ви можете дізнатися у оператора колл-центру, а також безпосередньо у адміністратора стаціонару. Персонал МЕДІКОМ зробить все для того, щоб ваше перебування в клініці було максимально комфортним і спокійним, а одужання настало якнайшвидше.

Стаціонарне лікування спрямоване на максимально швидке і ефективне вирішення медичного питання будь-то в плановому або ургентному (невідкладному, екстреному) порядку. Професіоналізм і висока кваліфікація наших фахівців, використання інноваційних технологій і медичної апаратури експертного класу, чуйне та дбайливе відношення до здоров'я та життя пацієнта — усе це надає хірургічний і терапевтичний стаціонари в Києві клініки МЕДІКОМ на Оболоні. Залишилися питання? Детальніше про стаціонар, ціни, перелік діагностичних і лікувальних процедур, особливості перебування в денному стаціонарі, записи на прийом до терапевта, хірурга або іншого фахівця вам розповість оператор колл-центру.

Лікарі

Лікарі стаціонару клініки МЕДІКОМ (м. Київ) розробляють індивідуальні програми з діагностики здоров'я та лікування захворювань своїх пацієнтів, дають рекомендації щодо профілактики рецидивів і поради щодо ведення здорового способу життя (дієта, руховий режим, сон), складають план спостереження лікарів-фахівців.

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 18
Арендарь Олена Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 30
Баран Володимир Євгенович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 0
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Герасименко Сергій Іванович
Завідувач ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 27
Гришило Антон Павлович
Лікар-пульмонолог, алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 7
Єсип Іван Вікторович
Лікар-анестезіолог
comment 4
Єфімова Олена Олександрівна
Лікар-анестезіолог другої категорії
comment 0
Запорожець Тетяна Юріївна
Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук
comment 36
Калашникова Жанна Василівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії
comment 12
Колесник Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії
comment 9
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 25
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії
comment 16
Крейдич Олександра Сергіївна
Лікар-анестезіолог вищої категорії
comment 1
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 33
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 21
Невечеря Ліна Григорівна
Лікар-анестезіолог першої категорії
comment 0
Овчинніков Сергій Анатолійович
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії
comment 7
Овчиннікова Наталія Миколаївна
Завідуюча консультативно-діагностичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт вищої категорії
comment 26
Піскун Ольга Валеріївна
Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 29
Присяжнюк Андрій Олегович
Завідуючий відділенням анестезіології, лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії
comment 53
Рудковська Наталія Миколаївна
Завідуюча терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 11
Саввін Костянтин Едуардович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 23
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог першої категорії
comment 41
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 12
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 30
Толчинський Вадим Вікторович
Лікар-отоларинголог, фоніатр вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 4
Томін Олександр Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 15
Усаковський Микола Георгійович
Завідувач ортопедичного відділення, лікар ортопед-травматолог вищої категорії
comment 11
Устьянцева Софія Борисівна
Лікар-невролог вищої категорії, лікар-сомнолог
comment 13
Храпач Василь Васильович
Професор, доктор медичних наук, пластичний хірург
comment 7
Чернов Олександр Павлович
Кардіолог вищої категорії
comment 5
Шихалієв Фарид Боюкага огли
Лікар-уролог
comment 0
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 28

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
966. * Консультація вузького спеціаліста в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні

839 грн

Більше Згорнути down
1107. Пособіе хірурга або травматолога при проведенні променевої артрографії або фістулографії

509 грн

Більше Згорнути down
1634. Консультація лікаря інтенсивної терапії (еферентолог)

619 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
145. Рентгенографія будь-якої анатомічної області в стаціонарі (включено вартість плівок)

499 грн

Більше Згорнути down
148. Рентген в стаціонарі: шлунку, стравоходу, дванадцятипалої кишки (без вартості контрасту)

899 грн

Більше Згорнути down
1328. Інтраопераційна рентгеноскопія в стаціонарі

1269 грн

Більше Згорнути down
2024. Ургентна відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) в стаціонарі

969 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (виробництва: Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонда 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонда після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Більше Згорнути down
3508. * Проведення ургентної КТ з 18-00 до 8-00 в стаціонарі (в нічний час, а так само у вихідні та святкові дні), (без вартості дослідження та контрасту)

669 грн

Більше Згорнути down
3518. * КТ головного мозку з контрастуванням з ангіографією (в стаціонарі) (включена вартість диска і контрасту)

3999 грн

Більше Згорнути down
3687. * Програма «Тонкоголкова аспіраційна біопсія молочної залози (ТАБ) з цитологічним дослідженням"

2099 грн

Більше Згорнути down
3922. * КТ - коронарографія з контрастним посиленням (в стаціонарі), (включена вартість диска та контрасту)

3990 грн

Більше Згорнути down
3924. * КТ аортография з контрастним посиленням (в стаціонарі) (включена вартість диска та контрасту)

3990 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3941. * Коронавірус 2019 nCov, метод ПЛР, якісне визначення (перед оперативним втручанням)

970 грн

Опис

Строк виконання - до 3 робочих днів, біоматеріал: мазок з носу та зева в епендорф із транспортним середовищем для ПЛР. Консультація терапевта не потрібна. Входить до пакету обов'язкових передопераційних досліджень.
Більше Згорнути down
Операції
1224. * Лапароскопічна слив гастректомія (рукавна зменшує резекція шлунка)*

19200 грн

Більше Згорнути down
466. * Накладення латексного кільця*

2979 грн

Більше Згорнути down
470. * Вартість операції 4 категорії*

8419 грн

Більше Згорнути down
552. * Розтин абсцесів зовнішніх статевих органів*

4139 грн

Більше Згорнути down
553. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 1-5*

539 грн

Більше Згорнути down
554. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 6-10*

789 грн

Більше Згорнути down
556. * Лазерна коагуляція кондилом промежини*

1279 грн

Більше Згорнути down
557. * Марсупіалізація бартолінієвих залоз*

4289 грн

Більше Згорнути down
562. * Видалення кондилом та ліпом звнішних статевих органів підвищенної складності*

3829 грн

Більше Згорнути down
568. * Бужування (розширення) цервікального каналу*

1685 грн

Більше Згорнути down
574. * Медичний аборт під загальним наркозом*

7900 грн

Більше Згорнути down
577. * Поліпектомія*

1899 грн

Більше Згорнути down
580. * Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання під місцевим знеболенням*

4645 грн

Більше Згорнути down
581. * Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання під загальним знеболенням*

6700 грн

Більше Згорнути down
613. * Видалення спиці*

709 грн

Більше Згорнути down
1699. * Лапароскопічна ТЕП герніопластіка*

17129 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

19679 грн

Опис

Новітній метод видалення жовчного міхура, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1701. * SILS - апендектомія*

15859 грн

Опис

Новітній метод видалення апендикса, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1914. * Лапароскопічна ТАП герніопластіка*

19689 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

23799 грн

Більше Згорнути down
1968. * Лазерна вазотомія нижніх носових раковин (1 процедура)*

3389 грн

Більше Згорнути down
1969. * Лазерний розтин синехій порожнини носа (1 процедура)*

1749 грн

Більше Згорнути down
1970. * Лазерна коагуляція судин слизової носа при носових кровотечах (1 процедура / 1 сторона)*

1019 грн

Більше Згорнути down
1971. * Лазерне видалення доброякісних утворень глотки (папілом, фібром, кіст мигдалин, лімфатичних гранул, бічних валиків глотки (1 процедура)*

1019 грн

Більше Згорнути down
1972. * Лазерна лакунотомія піднебінних мигдаликів (1 процедура)*

1019 грн

Більше Згорнути down
1973. * Лазерна тонзилотомія піднебінних мигдаликів (2-3 процедури)*

1019 грн

Більше Згорнути down
1974. * Лазерне видалення доброякісних утворень шкіри зовнішнього вуха, носа, голови, шиї*

1279 грн

Більше Згорнути down
2011. Ендоскопічна поліпектомія (без вартості витратних матеріалів)

6949 грн

Більше Згорнути down
3059. * Ендоназальна гайморотомія з пластикою співустя*

7269 грн

Більше Згорнути down
3060. * Ендоскопічна шейверна поліпотомія носа*

6279 грн

Більше Згорнути down
3061. * Ендоскопічна ендоназальна гайморотомія з видаленням кісти*

7879 грн

Більше Згорнути down
3083. * Видалення стента сечоводу*

2009 грн

Більше Згорнути down
3125. * Ревізія сечовивідних шляхів, стентування сечоводу*

6199 грн

Більше Згорнути down
3130. * Лапароскопічна ТАП герніопластика (двустороння)*

23919 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
3131. * Лапароскопічна ТЕП герніопластика (двустороння)*

23479 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
3135. * Пластика нижніх носових раковин з латеролізаціей, двостороння вазотомія нижніх носових раковин*

4069 грн

Більше Згорнути down
3484. * Нефростомія під контролем УЗД (без вартості набору для нефростоміі)*

4149 грн

Більше Згорнути down
3485. * Заміна нефростоми (без вартості набору для нефростоміі)*

1159 грн

Більше Згорнути down
3486. * Черезшкірна пункція кісти нирки під контролем УЗД діагностична*

3459 грн

Більше Згорнути down
3487. * Черезшкірна пункція кісти нирки під контролем УЗД лікувальна*

4149 грн

Більше Згорнути down
3631. * Стентування сечоводу (без вартості стенту)*

2999 грн

Більше Згорнути down
3630. * Місцева інфільтраційна анестезія*

1249 грн

Більше Згорнути down
3650. * Гінекологічна операція I категорії*

21196 грн

Більше Згорнути down
3651. * Гінекологічна операція Іа категорії*

17189 грн

Більше Згорнути down
3652. * Гінекологічна операція Іб категорії*

14899 грн

Більше Згорнути down
3653. * Гінекологічна операція II категорії*

12037 грн

Більше Згорнути down
3654. * Гінекологічна операція IIa категорії*

10893 грн

Більше Згорнути down
3655. * Гінекологічна операція IIб категорії*

9747 грн

Більше Згорнути down
3656. * Гінекологічна операція III категорії*

9747 грн

Більше Згорнути down
3657. * Гінекологічна операція IIIa категорії*

7801 грн

Більше Згорнути down
3658. * Гінекологічна операція ІІІб категорії*

6541 грн

Більше Згорнути down
3659. * Гінекологічна операція IV категорії*

7228 грн

Більше Згорнути down
3660. * Гінекологічна операція IVa категорії*

6313 грн

Більше Згорнути down
3661. * Гінекологічна операція IVб категорії*

5740 грн

Більше Згорнути down
3662. * Гінекологічна операція IVв категорії*

3221 грн

Більше Згорнути down
3670. * Отопластика 1 категорії одностороння

11125 грн

Більше Згорнути down
3671. * Отопластика 2 категорії одностороння

13750 грн

Більше Згорнути down
3695. * Лапароскопічна герніопластика интраабдоминальной сіткою (IPOM), без вартості сітки*

19689 грн

Опис

Лапароскопічний метод - мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Новітня технологія - установка внутрішньочеревного імплантанта IPOM.

Більше Згорнути down
3926. * Вазотомія коблаційна*

3799 грн

Більше Згорнути down
3927. * Тонзилектомія коблаційна*

7099 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
567. Біопсія шийки матки

1399 грн

Більше Згорнути down
585. * Блакада місця перелому*

499 грн

Більше Згорнути down
586. * Внутрішньошкірне введення препарату в акупунктурні точки*

429 грн

Більше Згорнути down
587. * Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів*

579 грн

Більше Згорнути down
590. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок*

1249 грн

Більше Згорнути down
591. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок з фіксацією спицями*

1489 грн

Більше Згорнути down
602. * Параартикулярне введення лікарських препаратів*

499 грн

Більше Згорнути down
603. * Паравертебральна блокада*

539 грн

Більше Згорнути down
604. * Перев'язка ран при відкритих переломах з дефектом м'яких тканин*

629 грн

Більше Згорнути down
605. * Провідникова блокада*

469 грн

Більше Згорнути down
606. * Пункція гематоми*

429 грн

Більше Згорнути down
607. * Пункція суглобу*

539 грн

Більше Згорнути down
608. * Скелетне витягування *

1029 грн

Більше Згорнути down
614. * Епідуральна блокада*

1139 грн

Більше Згорнути down
658. Пункція верхньощелепної пазухи з дренуванням

999 грн

Більше Згорнути down
659. Пункція лобової пазухи з дренуванням

1769 грн

Більше Згорнути down
812. Люмбальна пункція

839 грн

Більше Згорнути down
3187. Постановка і видалення внутрішньовенного катетера (венфлон)

289 грн

Більше Згорнути down
Послуги
459. * Вартість перебування в палаті 1 категорії (1 ліжко - день)*

3950 грн

Більше Згорнути down
460. * Вартість перебування в палаті 2 категорії (1 ліжко - день)*

3650 грн

Більше Згорнути down
464. * Вартість перебування в палаті денного стаціонару (1 година)*

429 грн

Більше Згорнути down
461. * Вартість перебування в палаті - люкс (1 ліжко - день)*

4450 грн

Більше Згорнути down
462. * Вартість перебування в реанімаційній палаті (1 ліжко - день)*

4710 грн

Більше Згорнути down
3380. * Спільне перебування з пацієнтом в палаті (1 ліжко-день), (без вартості харчування)

405 грн

Більше Згорнути down
3981. * Вартість перебування в двомісній палаті 1 особа (1 ліжко - день)

2060 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

02.09.2020 13:40
Грибовы

Здорово, что высокие стандарты медицинского обслуживания и ЧЕЛОВЕЧНОСТЬ - совпали...

Відкрити Згорнути down
Отзыв Грибовы
08.01.2020 18:31
Татьяна

Огромная благодарность всему персоналу "Медиком" за профессионализм и внимание! Спасибо за жизнь! Отдельная благодарность Овчинниковой Наталье Николаевне за то, что вытянула меня!

Відкрити Згорнути down
Татьяна
08.01.2020 18:29
Верич

Огромное спасибо моему лечащему врачу Саввину Константину Эдуардовичу за то спокойствие, терпение и объяснения, которые были так нужны мне во время пребывания в стационаре и за лечение конечно, большое спасибо....

Відкрити Згорнути down
Верич
08.01.2020 18:27
Кравченко

Велике і щире дякую співробітникам "Медікому"!!!

Відкрити Згорнути down
Кравченко
08.01.2020 18:25
Васильева

Спасибо персоналу. Спасибо за лечение. Благодарна всем врачам за их профессионализм и внимание...

Відкрити Згорнути down
Васильева
08.01.2020 18:23
Анонимно

Огромное Спасибо!!! Клинике "Медиком" за возможность быстро, качественно и уютно провести, такую не приятную операцию...

Відкрити Згорнути down
Аноним
08.01.2020 18:19
И С К

Спасибо за хорошее отношение. У вас замечательный персонал!..

Відкрити Згорнути down
04.12.19
08.01.2020 18:17
Гавритенкова

Велика подяка медичному персоналу "Медіком" за професіоналізм, чуйність, порядність та небайдужість до пацієнта...

Відкрити Згорнути down
Гавритенкова
06.05.2019 16:43
Даниил

Недавно понадобилась лазеротерапия в борьбе с почечными камнями. Отлично провели процедуру в стационаре клиники Медиком. Благодарен хирургу Колеснику Александру Владимировичу! Уже некоторое время прошло, анализы в норме, чувствую себя хорошо.

11.04.2019 19:18
Валерий

До зрелого возраста не знал, что такое стационар, пока не понадобилось лечь под наблюдение гастроэнтеролога. Стационар в Киеве по этому направлению нашел в клинике МЕДИКОМ. Уже давно отдаю предпочтение частным больницам, и в этот раз остался верен своему принципу. Хочу выразить благодарность доктору Сиваш Нелли Васильевне. Она мне здорово помогла! Осмотрела, направила сдать анализы и назначила лечение, которое действительно помогло!

17.02.2019 12:34
Любовь Сергеевна

Хочу сказать, что в клинике “Медиком” отличная травматология с современным оборудованием и новейшими методами лечения. Пришлось недавно мне попасть туда в стационар на Кондратюка, 8 и я осталась очень довольна. Большое спасибо врачам Усаковскому Николаю Георгиевичу и Шепете Олегу Игоревичу. Они вместе боролись за полноценную жизнь моей конечности после перелома. Делали лабораторные исследования тканей, очень серьезно отнеслись к моему случаю. Но уверена, что они так относятся к каждому пациенту. Очень благодарна за ответственность, заботу, лечение и все манипуляции, которые были проведены. Сейчас чувствую себя отлично, почти не хромаю. Так что с уверенностью советую эту клинику, в частности отдел травматологии. Если вам когда-нибудь понадобятся услуги травматолога, смело обращайтесь сюда.

30.01.2019 22:10
Вита

Больница явно не мое любимое место, и к врачам я обращаюсь, когда уже сильно болит. Пришло время, когда мне начало казаться, что проблемы есть везде. Нет, ничего не болело, просто захотелось пройти полное медицинское обследование, что я и сделала в этой клинике. Здесь хороший приветливый персонал, квалифицированные доктора, современное оборудование. Как оказалось потом, я себя накручиваю по поводу своего здоровья. Несколько мелких проблем нашли, но не более. Обследование проходила в стационаре. Отдельная благодарность доктору Авершину Валерию Ивановичу!

22.11.2018 18:59
Алексей

Если вам нужна комплексная диагностика организма, посетите “Медиком”. Здесь новейшие методы обследования, все современно. Правда придется несколько дней провести в стационаре, но это не беда. Там уютно и чисто. Новые палаты со всеми удобствами, можно вполне ощущать себя как дома. Обращался к разным врачам, особо запомнились терапевт и гастроэнтеролог Нелли Васильевна и пульмонолог Антон Павлович.

03.10.2018 14:12
Нина

В стационаре клиники Медиком я пребывала с проблемами желудочно-кишечного тракта. Очень понравилось, как здесь принимают и обслуживают. Отдельное спасибо доктору-гастроэнтерологу Сиваш Нелли Васильевне за хорошее лечение. Благодаря ей сделала полное обследование организма и теперь спокойна. Лечение желудка результативное. Конечно пришлось сдавать не один анализ, делать фгдс. Но в общем я всем довольна. Уже записалась на повторный осмотр, чтобы убедиться в том, что все в порядке. Кстати, на повторном осмотре также настаивала Нелли Васильевна. Сказала, что за организмом нужно следить, дала дельные советы по питанию. Прописала витамины. Стационар находится на улице Кондратюка, 8. Посетите эту клинику, если тоже страдаете проблемами с желудком. Здесь вам точно помогут!

09.08.2018 17:16
Милана

Посещать дневной стационар в Киеве можно в этой клинике. Если у вас нет надобности оставаться в больнице на ночь, вы вполне можете пребывать здесь только днем. Отличный уход и обслуживание, уютные палаты, приветливые доктора. Особо хотела поблагодарить Пискун О.В., Герасименко С.И., Овчинникова С.А.. Мне нравится, как здесь все устроено, что еще сказать...

13.06.2018 21:05
Алина

Огромное спасибо Введенской Татьяне Ивановне! Лучший анестезиолог, которого только можно представить!

25.04.2018 19:23
Игорь

Это круглосуточная клиника и это ее большой плюс. Здесь готовы тебя принять в любое время суток в любом состоянии. В наличии отличный стационар, лечение в котором ломает все стереотипы. Есть лечение в дневном стационаре и платные палаты в больнице. Все чистенько, уютненько и внимательно!

10.02.2018 11:36
Богдана

Отправила маму в ревматологическое отделение этой клиники. Она очень довольна осталась после лечения. Лежала в стационаре, говорит, хороший персонал, вежливый, и внимательные врачи. Спасибо всем, кто участвовал в ее лечении, сейчас ей намного лучше!

29.06.2019 10:49
Елена

Очень довольна своей операцией по удалению желчного и пребыванием в медикоме на Кондратюка. Приятно удивило что у нас может быть настолько высокий уровень обслуживания в медицине. В больницу берёшь только паспорт/код, все остальное выдаётся (тапочки, халат, шампунь, кондиционер, крем,зуб щётка/паста, полотенца т.д). Заключается договор. Все палаты индивидуальные, в каждой палате Тv, WiFi, мини холодильник, кондиционер, санузел, регулируемая кровать, даже постельное белье брендированное, чайник/чай. Вкусно кормят. Это про удобство. Сами мед услуги- даже придраться не к чему, внимательный , заботливый персонал, отдельное спасибо хирургу Александру Владимировичу и анестезиологу Олегу Андреевичу - супер профессионалы! В тот же день я уже ходила, на следующей день можно уже и в душ и выписываться. Каждый час после операции кто то заходил осматривал/спрашивал все ли ок. Ничего лишнего не навязывают, быстрее стараются выписать домой. В гос клиниках в благодарность даёшь столько же сколько здесь в кассу. 5 баллов из 5.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down