Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
Стационар

Терапевтичний стаціонар

Терапевтичний стаціонар в Києві (клініка МЕДИКОМ) це багатопрофільне відділення, що надає медичну допомогу пацієнтам з різними захворюваннями, які потребують постійного медичного контролю, догляду та проведення складних діагностичних обстежень. Ми дотримуємося суворих правил і канонів доказової медицини, використовуючи в лікуванні міжнародні медичні стандарти та технології. При цьому сильна сторона МЕДИКОМ – індивідуальний підхід до кожного пацієнта, розбір кожного випадку в тісному зв'язку з колегами – застосування мультидисциплінарного підходу в лікуванні.

Залежно від діагнозу, ситуації, тяжкості захворювання, а також тактики та методів лікування медична допомога може полягати як в денному, так і в цілодобовому стаціонарі при постійному контролі та спостереженні медичного персоналу 24/7.

Cтаціонарне лікування проводиться за напрямками:

Діагностика

Терапевтичне відділення центру має усі необхідні умови для проведення швидких і якісних діагностичних досліджень, надання ефективної допомоги пацієнтам з важкою соматичною патологією.

У відділенні стаціонару знаходяться палати інтенсивної терапії, реанімації та власна лабораторія. Цілодобово проводяться аналізи та функціональні дослідження:

 • УЗД;
 • МРТ;
 • КТ;
 • ЕКГ;
 • відеоколоноскопія;
 • відеогастроскопія
 • рентгенологічні дослідження буль-якої області;
 • ЕХО-кардіографія.

Широка технічна база, доступ до діагностичних ресурсів і цілодобова присутність медичного персоналу дозволяє нам працювати з пацієнтами зі складним клінічним діагнозом, вирішуючи проблеми в максимально можливі стислі терміни.

Хірургічний стаціонар

Хірургічний стаціонар в клініці МЕДИКОМ надає широкий спектр послуг з оперативного лікування захворювань різної складності з подальшим спостереженням за станом здоров'я пацієнтів. У нас надається хірургічна допомога у поєднанні з консультуванням фахівців різних вузьких профілів. Лікарі усіх відділень клініки тісно взаємодіють один з одним, забезпечуючи багатопрофільний, мультидисциплінарний підхід в лікуванні. У хірургічному стаціонарі клініки МЕДИКОМ можливе надання як планової, так і ургентної (екстреної) медичної оперативної допомоги 24/7.

До складу хірургічного відділення входять:

 • Операційний блок, який обладнаний сучасними лапароскопічними й ендоскопічними стійками (Karl Storz, Stryker, Erbe, Richard Wolf), сучасними наборами для виконання порожнинних, судинних, мікрохірургічних операцій, наркозно-дихальною апаратурою (Leon, Drager) останнього покоління.
 • Реанімаційний блок і палати інтенсивної терапії оснащені моніторами динамічного спостереження, апаратом штучної вентиляції легенів, централізованою подачею кисню. Пацієнт цілодобово знаходиться під наглядом кваліфікованого медичного персоналу.
 • Одномісні палати оснащені усім необхідним для комфортного перебування та лікування пацієнтів в реабілітаційному та післяпераційному періодах.

Переваги операцій в клініці МЕДІКОМ:

 • Госпіталізація в стаціонар проводиться в будь-який час доби.
 • Новітнє обладнання, що дозволяє найбільш точно та якісно провести оперативне втручання.
 • Великий штат висококваліфікованих хірургів з багаторічним стажем роботи.
 • Можливість одномоментного проведення операцій, що стосуються різних захворювань або навіть що відносяться до захворювань різних систем. Поєднані операції виконуються переважно лапароскопічно. Так, гистеректомію (видалення матки) можливо провести у поєднанні з абдомінопластикою; жовчокам'яну хворобу одночасно з патологією матки, придатків, або грижами передньої черевної стінки різної локалізації і так далі. Детальнішу інформацію про поєднані операції, сумісності двох оперативних втручань в одне можна отримати тільки після консультації профільних лікарів.
 • Застосування сучасної анестезії та малоінвазивних методик лікування, які сприяють значному зниженню травматичного ефекту операції і скорочення періоду відновлення.
 • Дієтичне харчування і цілодобовий догляд медперсоналу за пацієнтом.

Багато захворювань, що були виявлені на етапі амбулаторного обстеження, вимагають перебування пацієнта в стаціонарному відділенні. У медичному центрі МЕДІКОМ працює багатопрофільний стаціонар, який розміщує пацієнтів з різними видами патологій. Всі палати стаціонару відповідають специфіці захворювань пацієнта. Медичний персонал клініки забезпечує своєчасну і кваліфіковану допомогу, швидке фізичне відновлення.

Палати стаціонару:

Зручність і комфорт пацієнтів — наших клієнтів, — важлива складова на шляху до одужання.

МЕДИКОМ пропонує різні варіанти одномісних палат в стаціонарі:

 • Палата інтенсивної терапії.
 • Палата реанімації.
 • Палата “Люкс”.
 • Палата 1 категорії.
 • Палата 2 категорії.

Медичний стаціонар пропонує тільки одномісні палати, в деяких є можливість розміщення додаткового койко-місця. Комфортабельні палати оснащені сучасними системами кондиціонування і виклику медичного персоналу, централізованим поданням кисню. Для комфортного перебування є уся необхідна побутова техніка: холодильник, телевізор, телефон, сейф, система Wi - Fi. Багато лікувальних процедур, що не вимагають спеціального стаціонарного устаткування, проводяться безпосередньо в палаті.

Палата інтенсивної терапії.
Оснащена устаткуванням для дистанційного цілодобового спостереження за усіма життєвоважливими функціями пацієнта (телеметрія).

Палата реанімації.
Обладнана усією необхідною апаратурою для надання екстреної медичної допомоги і лікування пацієнтів з середнім і важким ступенем захворювання: кардіомонітор, дефібрилятор, апарат ШВЛ, централізоване подання кисню. Пацієнт цілодобово знаходиться під наглядом медичного персоналу реанімаційної служби.

Палати 1 категорії та 2 категорії.
Однокімнатні, обладнані необхідною побутовою технікою. Різниця палат в розташуванні санітарного вузла. Палати 2 категорії мають санітарний вузол, призначений для двох пацієнтів. Як правило, в таких палатах лежать пацієнти, яким забезпечується санітарний догляд безпосередньо в палаті, або для пацієнтів з короткочасним післяопераційним перебуванням (12 годин).

Скільки коштує палата в стаціонарі МЕДІКОМ?

На вартість одномісної палати в медичному центрі впливає кілька чинників:

 • категорія палати;
 • строки перебування в клініці;
 • наявність додаткового місця для родичів.

Детальнішу інформацію про вартість, наявність і комфортність палат ви можете дізнатися у оператора колл-центру, а також безпосередньо у адміністратора стаціонару. Персонал МЕДІКОМ зробить все для того, щоб ваше перебування в клініці було максимально комфортним і спокійним, а одужання настало якнайшвидше.

Стаціонарне лікування спрямоване на максимально швидке і ефективне вирішення медичного питання будь-то в плановому або ургентному (невідкладному, екстреному) порядку. Професіоналізм і висока кваліфікація наших фахівців, використання інноваційних технологій і медичної апаратури експертного класу, чуйне та дбайливе відношення до здоров'я та життя пацієнта — усе це надає хірургічний і терапевтичний стаціонари в Києві клініки МЕДІКОМ на Оболоні. Залишилися питання? Детальніше про стаціонар, ціни, перелік діагностичних і лікувальних процедур, особливості перебування в денному стаціонарі, записи на прийом до терапевта, хірурга або іншого фахівця вам розповість оператор колл-центру.

Лікарі

Лікарі стаціонару клініки МЕДІКОМ (м.Київ) розробляють індивідуальні програми з діагностики здоров'я та лікування захворювань своїх пацієнтів, дають рекомендації щодо профілактики рецидивів і поради щодо ведення здорового способу життя (дієта, руховий режим, сон), складають план спостереження лікарів-фахівців.

Єсип Іван Вікторович
Лікар-анестезіолог
comment 1
Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 16
Арендарь Олена Анатоліївна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 16
Введенська Тетяна Іванівна
Лікар-анестезіолог вищої категорії, еферентолог
comment 10
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург I категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 10
Герасименко Сергій Іванович
Завідувач ЛОР-відділенням, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 21
Гришило Антон Павлович
Лікар-пульмонолог, алерголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1
Директор Руслан Юрійович
Лікар медицини невідкладних станів, лікар-хірург I категорії, проктолог, лікар УЗД
comment 1
Запорожець Тетяна Юріївна
Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук
comment 28
Калашникова Жанна Василівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії
comment 10
Колесник Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії
comment 3
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 20
Кот В'ячеслав Федорович
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог вищої категорії
comment 9
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 24
Миронюк Борис Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 17
Овчинніков Сергій Анатолійович
Лікар ультразвукової діагностики першої категорії
comment 2
Овчиннікова Наталія Миколаївна
Завідуюча консультативно-діагностичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт вищої категорії
comment 24
Оліфіренко Роман Васильович
Лікар-анестезіолог вищої категорії
comment 0
Пащенко Сергій Олександрович
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1
Присяжнюк Андрій Олегович
Завідуючий відділенням анестезіології, лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії
comment 41
Протас Сергій Олександрович
Лікар-оториноларинголог, дитячий отоларинголог, лор-хірург
comment 5
Піскун Ольга Валеріївна
Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 12
Рудковська Наталія Миколаївна
Завідуюча терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог
comment 2
Саввін Костянтин Едуардович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 11
Сагінадзе Ніно Баталбіївна
Лікар акушер-гінеколог, онкогінеколог першої категорії
comment 20
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 24
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог першої категорії
comment 10
Толчинський Вадим Вікторович
Лікар-отоларинголог, фоніатр вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 4
Томін Олександр Миколайович
Лікар-отоларинголог вищої категорії
comment 10
Усаковський Микола Георгійович
Завідувач ортопедичного відділення, лікар ортопед-травматолог першої категорії
comment 6
Устьянцева Софія Борисівна
Лікар-невролог вищої категорії, лікар-сомнолог
comment 11
Халілова Наталія Геннадіївна
Пластичний хірург, лікар-дерматокосметолог, кандидат медичних наук
comment 0
Хоменко Маргарита Геннадіївна
Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, лор-хірург
comment 0
Храпач Василь Васильович
Професор, доктор медичних наук, пластичний хірург
comment 7
Циганков Максим Анатолійович
Лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
comment 0
Чернов Олександр Павлович
Кардіолог вищої категорії
comment 0
Шепета Олег Ігоревич
Лікар ортопед-травматолог другої категорії, дитячий ортопед-травматолог
comment 3
Яковлєв Олександр Олексійович
Лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 12

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
459. * Вартість перебування в палаті 1 категорії (1 ліжко-день)

3590 грн.

Більше Згорнути down
460. * Вартість перебування в палаті 2 категорії (1 ліжко-день)

3290 грн.

Більше Згорнути down
464. * Вартість перебування в палаті денного стаціонару (1 година)

415 грн.

Більше Згорнути down
461. * Вартість перебування в палаті-люкс (1 ліжко-день)

4090 грн.

Більше Згорнути down
462. * Вартість перебування в реанімаційній палаті (1 ліжко-день)

4450 грн.

Більше Згорнути down
3380. *Сукупне перебування з пацієнтом в палаті (1 ліжко-день), (без вартості харчування)

390 грн.

Більше Згорнути down
466. * Накладення латексного кільця*

2699 грн.

Більше Згорнути down
470. * Вартість операції 4 категорії*

7975 грн.

Більше Згорнути down
552. * Розтин абсцесів зовнішніх статевих органів*

3922 грн.

Більше Згорнути down
553. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 1-5*

422 грн.

Більше Згорнути down
554. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 6-10*

669 грн.

Більше Згорнути down
556. * Лазерна коагуляція кондилом промежини*

1141 грн.

Більше Згорнути down
557. * Марсупіалізація бартолінієвих залоз*

4064 грн.

Більше Згорнути down
562. * Видалення кондилом та ліпом звнішних статевих органів підвищенної складності*

3613 грн.

Більше Згорнути down
568. * Бужування (розширення) цервікального каналу*

1442 грн.

Більше Згорнути down
574. * Медичний аборт під загальним наркозом*

7700 грн.

Більше Згорнути down
577. * Поліпектомія*

1650 грн.

Більше Згорнути down
580. * Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання під місцевим знеболенням*

4445 грн.

Більше Згорнути down
581. * Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання під загальним знеболенням*

6500 грн.

Більше Згорнути down
613. * Видалення спиці*

669 грн.

Більше Згорнути down
1914. * Лапароскопічна ТАП герніопластіка*

19109 грн.

Більше Згорнути down
1968. * Лазерна вазотомія нижніх носових раковин (1 процедура)*

3189 грн.

Більше Згорнути down
1969. * Лазерний розтин синехій порожнини носа (1 процедура)*

1595 грн.

Більше Згорнути down
1970. * Лазерна коагуляція судин слизової носа при носових кровотечах (1 процедура / 1 сторона)*

893 грн.

Більше Згорнути down
1971. * Лазерне видалення доброякісних утворень глотки (папілом, фібром, кіст мигдалин, лімфатичних гранул, бічних валиків глотки (1 процедура)*

893 грн.

Більше Згорнути down
1972. * Лазерна лакунотомія піднебінних мигдаликів (1 процедура)*

893 грн.

Більше Згорнути down
1973. * Лазерна тонзилотомія піднебінних мигдаликів (2-3 процедури)*

893 грн.

Більше Згорнути down
1974. * Лазерне видалення доброякісних утворень шкіри зовнішнього вуха, носа, голови, шиї*

1138 грн.

Більше Згорнути down
2011. Ендоскопічна поліпектомія (без вартості витратних матеріалів)

6949 грн.

Більше Згорнути down
3059. * Ендоназальна гайморотомія з пластикою співустя*

6959 грн.

Більше Згорнути down
3060. * Ендоскопічна шейверна політомія носа*

5992 грн.

Більше Згорнути down
3061. * Ендоскопічна ендоназальна гайморотомія з видаленням кісти*

7547 грн.

Більше Згорнути down
3083. * Видалення стента сечоводу*

1851 грн.

Більше Згорнути down
3125. * Ревізія сечовивідних шляхів, стентування сечоводу*

4943 грн.

Більше Згорнути down
3135. * Пластика нижніх носових раковин з латеролізаціей, двостороння вазотомія нижніх носових раковин*

3851 грн.

Більше Згорнути down
3484. * Нефростомія під контролем УЗД (без вартості набору для нефростоміі)*

3932 грн.

Більше Згорнути down
3485. * Заміна нефростоми (без вартості набору для нефростоміі)*

1024 грн.

Більше Згорнути down
3486. * Черезшкірна пункція кісти нирки під контролем УЗД діагностична*

3258 грн.

Більше Згорнути down
3487. * Черезшкірна пункція кісти нирки під контролем УЗД лікувальна*

3932 грн.

Більше Згорнути down
3631. * Стентування сечоводу (без вартості стенту)*

2809 грн.

Більше Згорнути down
3630. * Місцева інфільтраційна анестезія*

1209 грн.

Більше Згорнути down
3650. * Гінекологічна операція I категорії*

19260 грн.

Більше Згорнути down
3651. * Гінекологічна операція Іа категорії*

15515 грн.

Більше Згорнути down
3652. * Гінекологічна операція Іб категорії*

13375 грн.

Більше Згорнути down
3653. * Гінекологічна операція II категорії*

10700 грн.

Більше Згорнути down
3654. * Гінекологічна операція IIa категорії*

9630 грн.

Більше Згорнути down
3655. * Гінекологічна операція IIб категорії*

8560 грн.

Більше Згорнути down
3656. * Гінекологічна операція III категорії*

8560 грн.

Більше Згорнути down
3657. * Гінекологічна операція IIIa категорії*

6741 грн.

Більше Згорнути down
3658. * Гінекологічна операція ІІІб категорії*

5564 грн.

Більше Згорнути down
3659. * Гінекологічна операція IV категорії*

6206 грн.

Більше Згорнути down
3660. * Гінекологічна операція IVa категорії*

5350 грн.

Більше Згорнути down
3661. * Гінекологічна операція IVб категорії*

4815 грн.

Більше Згорнути down
3662. * Гінекологічна операція IVв категорії*

2461 грн.

Більше Згорнути down
Діагностика
145. Рентгенографія будь-якої анатомічної області в стаціонарі (включено вартість плівок)

479 грн.

Більше Згорнути down
148. Рентген в стаціонарі: шлунку, стравоходу, дванадцятипалої кишки (без вартості контрасту)

899 грн.

Більше Згорнути down
1328. Інтраопераційна рентгеноскопія в стаціонарі

1229 грн.

Більше Згорнути down
1883. * Магніторезонансна томографія шийного відділу хребта (в стаціонарі)

924 грн.

Більше Згорнути down
1884. * Магніторезонансна томографія грудного відділу хребта (в стаціонарі)

929 грн.

Більше Згорнути down
1885. * Магніторезонансна томографія попереково-крижового відділу хребта (в стаціонарі)

924 грн.

Більше Згорнути down
1886. * Магніторезонансна томографія крижів і куприка (в стаціонарі)

959 грн.

Більше Згорнути down
1887. * Магніторезонансна томографія головного мозку (в стаціонарі)

999 грн.

Більше Згорнути down
1888. * Магніторезонансна томографія головного мозку з контрастуванням (в стаціонарі)

2519 грн.

Більше Згорнути down
1889. * Магніторезонансна томографія плечового суглобу (в стаціонарі)

1323 грн.

Більше Згорнути down
1890. * Магніторезонансна томографія обох кульшових суглобів (в стаціонарі)

1089 грн.

Більше Згорнути down
1891. * Магніторезонансна томографія колінного суглобу (в стаціонарі)

1089 грн.

Більше Згорнути down
1892. * Магніторезонансна томографія жовчовивідних протоків (холангіопанкреатографія) (в стаціонарі)

2600 грн.

Більше Згорнути down
1894. * Запис МРТ обстеження на диск (за одне обстеження)

49 грн.

Більше Згорнути down
2100. * Магніторезонансна томографія з контрастуванням (в стаціонарі)

1605 грн.

Більше Згорнути down
1901. * Магніторезонансна томографія черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова) (в стаціонарі)

1439 грн.

Більше Згорнути down
1902. * Магніторезонансна томографія черевної порожнини (печінка, селезінка, підшлункова) з контрастом (в стаціонарі)

3149 грн.

Більше Згорнути down
1903. * Магніторезонансна томографія органів малого тазу жіночого (матка, яєчники) (в стаціонарі)

1442 грн.

Більше Згорнути down
1904. * Магніторезонансна томографія органів малого тазу жіночого (матка, яєчники) з контрастом (в стаціонарі)

4500 грн.

Більше Згорнути down
1937. * Магнітно-резонансна томографія головного мозку + МРАГ артерій головного мозку

2000 грн.

Більше Згорнути down
1938. * Магнітно-резонансна томографія головного мозку + МРАГ вен головного мозку

2000 грн.

Більше Згорнути down
1959. * Магнітно-резонансна томографія пірамідки скроневої кістки, середнє і внутрішнє вухо

1323 грн.

Більше Згорнути down
2848. * Магнітно-резонансна томографія клубово-крижових зчленувань (в стаціонарі)

974 грн.

Більше Згорнути down
2024. Ургентна відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) в стаціонарі

969 грн.

Більше Згорнути down
3021. * МР-ангеографія артерій і вен головного мозку

1029 грн.

Більше Згорнути down
3432. * Магніторезонансна томографія однієї анатомічної ділянки (без контрастування)

1575 грн.

Більше Згорнути down
3433. * Магніторезонансна томографія однієї анатомічної ділянки (з контрастуванням)

3255 грн.

Більше Згорнути down
3508. * Проведення ургентної КТ з 18-00 до 8-00 в стаціонарі (в нічний час, а так само у вихідні та святкові дні), (без вартості дослідження та контрасту)

669 грн.

Більше Згорнути down
3518. * КТ головного мозку з контрастуванням з ангіографією (в стаціонарі) (включена вартість диска і контрасту)

3249 грн.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
567. Біопсія шийки матки

1327 грн.

Більше Згорнути down
585. * Блакада місця перелому*

439 грн.

Більше Згорнути down
586. * Внутрішньошкірне введення препарату в акупунктурні точки*

369 грн.

Більше Згорнути down
587. * Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів*

509 грн.

Більше Згорнути down
590. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок*

1189 грн.

Більше Згорнути down
591. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок з фіксацією спицями*

1419 грн.

Більше Згорнути down
602. * Параартикулярне введення лікарських препаратів*

469 грн.

Більше Згорнути down
603. * Паравертебральна блокада*

509 грн.

Більше Згорнути down
604. * Перев\'язка ран при відкритих переломах з дефектом м\'яких тканин*

579 грн.

Більше Згорнути down
605. * Провідникова блокада*

439 грн.

Більше Згорнути down
606. * Пункція гематоми*

369 грн.

Більше Згорнути down
607. * Пункція суглобу*

469 грн.

Більше Згорнути down
608. * Скелетне витягування *

979 грн.

Більше Згорнути down
614. * Епідуральна блокада*

1079 грн.

Більше Згорнути down
658. Пункція верхньощелепної пазухи з дренуванням

949 грн.

Більше Згорнути down
659. Пункція лобової пазухи з дренуванням

1679 грн.

Більше Згорнути down
812. Люмбальна пункція

709 грн.

Більше Згорнути down
3187. Постановка і видалення внутрішньовенного катетера (венфлон)

269 грн.

Більше Згорнути down
Консультації
966. * Консультація вузького спеціаліста в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні

799 грн.

Більше Згорнути down
1107. Консультація хірурга або травматолога при проведенні променевої артрографії або фістулографії

509 грн.

Більше Згорнути down
1634. Консультація лікаря інтенсивної терапії (еферентолог)

549 грн.

Більше Згорнути down
3022. Консультація гінеколога за результатами операції/ за результатами лабораторних досліджень

389 грн.

Більше Згорнути down

Відгуки

06.05.2019 16:43
Даниил

Недавно понадобилась лазеротерапия в борьбе с почечными камнями. Отлично провели процедуру в стационаре клиники Медиком. Благодарен хирургу Колеснику Александру Владимировичу! Уже некоторое время прошло, анализы в норме, чувствую себя хорошо.

11.04.2019 19:18
Валерий

До зрелого возраста не знал, что такое стационар, пока не понадобилось лечь под наблюдение гастроэнтеролога. Стационар в Киеве по этому направлению нашел в клинике МЕДИКОМ. Уже давно отдаю предпочтение частным больницам, и в этот раз остался верен своему принципу. Хочу выразить благодарность доктору Сиваш Нелли Васильевне. Она мне здорово помогла! Осмотрела, направила сдать анализы и назначила лечение, которое действительно помогло!

17.02.2019 12:34
Любовь Сергеевна

Хочу сказать, что в клинике “Медиком” отличная травматология с современным оборудованием и новейшими методами лечения. Пришлось недавно мне попасть туда в стационар на Кондратюка, 8 и я осталась очень довольна. Большое спасибо врачам Усаковскому Николаю Георгиевичу и Шепете Олегу Игоревичу. Они вместе боролись за полноценную жизнь моей конечности после перелома. Делали лабораторные исследования тканей, очень серьезно отнеслись к моему случаю. Но уверена, что они так относятся к каждому пациенту. Очень благодарна за ответственность, заботу, лечение и все манипуляции, которые были проведены. Сейчас чувствую себя отлично, почти не хромаю. Так что с уверенностью советую эту клинику, в частности отдел травматологии. Если вам когда-нибудь понадобятся услуги травматолога, смело обращайтесь сюда.

30.01.2019 22:10
Вита

Больница явно не мое любимое место, и к врачам я обращаюсь, когда уже сильно болит. Пришло время, когда мне начало казаться, что проблемы есть везде. Нет, ничего не болело, просто захотелось пройти полное медицинское обследование, что я и сделала в этой клинике. Здесь хороший приветливый персонал, квалифицированные доктора, современное оборудование. Как оказалось потом, я себя накручиваю по поводу своего здоровья. Несколько мелких проблем нашли, но не более. Обследование проходила в стационаре. Отдельная благодарность доктору Авершину Валерию Ивановичу!

22.11.2018 18:59
Алексей

Если вам нужна комплексная диагностика организма, посетите “Медиком”. Здесь новейшие методы обследования, все современно. Правда придется несколько дней провести в стационаре, но это не беда. Там уютно и чисто. Новые палаты со всеми удобствами, можно вполне ощущать себя как дома. Обращался к разным врачам, особо запомнились терапевт и гастроэнтеролог Нелли Васильевна и пульмонолог Антон Павлович.

03.10.2018 14:12
Нина

В стационаре клиники Медиком я пребывала с проблемами желудочно-кишечного тракта. Очень понравилось, как здесь принимают и обслуживают. Отдельное спасибо доктору-гастроэнтерологу Сиваш Нелли Васильевне за хорошее лечение. Благодаря ей сделала полное обследование организма и теперь спокойна. Лечение желудка результативное. Конечно пришлось сдавать не один анализ, делать фгдс. Но в общем я всем довольна. Уже записалась на повторный осмотр, чтобы убедиться в том, что все в порядке. Кстати, на повторном осмотре также настаивала Нелли Васильевна. Сказала, что за организмом нужно следить, дала дельные советы по питанию. Прописала витамины. Стационар находится на улице Кондратюка, 8. Посетите эту клинику, если тоже страдаете проблемами с желудком. Здесь вам точно помогут!

09.08.2018 17:16
Милана

Посещать дневной стационар в Киеве можно в этой клинике. Если у вас нет надобности оставаться в больнице на ночь, вы вполне можете пребывать здесь только днем. Отличный уход и обслуживание, уютные палаты, приветливые доктора. Особо хотела поблагодарить Пискун О.В., Герасименко С.И., Овчинникова С.А.. Мне нравится, как здесь все устроено, что еще сказать...

13.06.2018 21:05
Алина

Огромное спасибо Введенской Татьяне Ивановне! Лучший анестезиолог, которого только можно представить!

25.04.2018 19:23
Игорь

Это круглосуточная клиника и это ее большой плюс. Здесь готовы тебя принять в любое время суток в любом состоянии. В наличии отличный стационар, лечение в котором ломает все стереотипы. Есть лечение в дневном стационаре и платные палаты в больнице. Все чистенько, уютненько и внимательно!

10.02.2018 11:36
Богдана

Отправила маму в ревматологическое отделение этой клиники. Она очень довольна осталась после лечения. Лежала в стационаре, говорит, хороший персонал, вежливый, и внимательные врачи. Спасибо всем, кто участвовал в ее лечении, сейчас ей намного лучше!

29.06.2019 10:49
Елена

Очень довольна своей операцией по удалению желчного и пребыванием в медикоме на Кондратюка. Приятно удивило что у нас может быть настолько высокий уровень обслуживания в медицине. В больницу берёшь только паспорт/код, все остальное выдаётся (тапочки, халат, шампунь, кондиционер, крем,зуб щётка/паста, полотенца т.д). Заключается договор. Все палаты индивидуальные, в каждой палате Тv, WiFi, мини холодильник, кондиционер, санузел, регулируемая кровать, даже постельное белье брендированное, чайник/чай. Вкусно кормят. Это про удобство. Сами мед услуги- даже придраться не к чему, внимательный , заботливый персонал, отдельное спасибо хирургу Александру Владимировичу и анестезиологу Олегу Андреевичу - супер профессионалы! В тот же день я уже ходила, на следующей день можно уже и в душ и выписываться. Каждый час после операции кто то заходил осматривал/спрашивал все ли ок. Ничего лишнего не навязывают, быстрее стараются выписать домой. В гос клиниках в благодарность даёшь столько же сколько здесь в кассу. 5 баллов из 5.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down