exit
search serach
Федотова Світлана Геннадіївна
comment 13

Федотова Світлана Геннадіївна

Лікар дитячий офтальмолог вищої категорії, лікар офтальмолог

записатися на прийом

Досягнення

 • Автор наукової роботи «Застосування гіпотензивних засобів у лікуванні прогресуючої міопії».
 • Автор наукової роботи «Рання діагностика ретинопатії недоношених у дітей групи ризику».
 

Освіта

 • 1997-2003 рр. - Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність «Лікувальна справа».
 • 2013 р. - курси «Діагностика ретинопатії недоношених», Одеса, НДІ ГБ і ТТ ім. В.П.Філатова.
 • 2013 р. - Міжнародна науково-практична конференція «Ретинопатія недоношених», Москва.
 • 2014 р. - Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання дитячої офтальмології», Москва.
 • Курси підвищення кваліфікації, монотематичні курси з дитячої офтальмології – раз в 5 років.
 • 2015 р. - тренінг Асоціації дитячих офтальмологів України «Сучасні методи лікування косоокості», Львів.
 • 2015 р. - тренінг «Порушення акомодації. Сучасні погляди в клінічних прикладах», НМАПО ім. Шупика, Львів.
 • 2015 р. - учасник Міжнародної науково-практичної конференції Асоціації дитячих офтальмологів України - «Медична і медико-педагогічна реабілітація дітей з аномаліями рефракції і захворюваннями очно-рухового апарату», Львів.
 • 2015 р. - 3-d World Congress of pediatric ophthalmology and strabismus, Барселона, Іспанія.
 • 2015 р. - тренінг «Порушення акомодації. Сучасні погляди в клінічних прикладах», НМАПО ім. Шупика, Львів.
 • 2015 р. - 3-d World Congress of pediatric ophthalmology and strabismus, Барселона, Іспанія.
 • 2016 р. - учасник науково-практичної конференції Асоціації дитячих офтальмологів України - «Своє дитинство потрібно бачити», Київ.
 • 2016 р., 2017 р. - учасник Міжнародної науково-практичної конференції офтальмологів «Філатовські читання - 2016/2017», Одеса.
 • 2017 р. - учасник IV Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», Київ.
 • 2018 р. - курс по діагностиці та технології обробки в офтальмології, Shandong Provincial Qianfoshan Hospital, P.R. China.
 • 2018 р. - учасник Міжнародної науково-практичної конференції «Рефракційний пленер», НМАПО ім. Шупика, Київ.
 • 2018 р. - учасник науково-практичного семінару Ophthalmic Light, Київ.
 • 2018 р. - учасник науково-практичної конференції «Дайджест інновацій в офтальмології», Київ.
 • 2018 р. - учасник XIV З'їзду офтальмологів України, Одеса.
 • 2020 р. - учасник науково-практичної конференції Асоціації дитячих офтальмологів України - «Своє дитинство потрібно бачити».
 • 2020 р. - майстер-клас «Дивись на глаукому ширше».
 • 2020 р. - науково-практичний симпозіум «Діабетична ретинопатія при ЦД 2-го типу».
 • 2020 р. - науково-практична конференція «Сучасні проблеми офтальмології».
 • 2020 р. - науково-практична конференція «Диференційна діагностика патології ока».
 • 2020 р. - післядипломний курс професійного вдосконалення «Неврологія і офтальмологія сьогодні».
 

Учасник професійних спілок

 •  Асоціація офтальмологів України.
 • Асоціація дитячих офтальмологів України, WSPOS (World Society of Paediatric Ophthalmology and Strabismus).
 

Унікальна компетенція лікаря

 

Стратегія лікування

Зорова система – частина єдиного організму, і її нормальне функціонування є як наслідком, так і відбиттям загального стану здоров'я.

 

Процедури, що виконує лікар:

 • Біомікроскопія.
 • Скіаскопія.
 • Пряма і зворотна офтальмоскопія.
 • Дослідження гідродинаміки ока.
 • Визначення порушення кольоровідчуття.
 • Зондування слізно-носового каналу у дітей до одного року.
 

Захворювання, які лікує лікар:

 

Володіння іноземними мовами

Англійська.

Вiдгуки

23.06.2021 12:17
Григорій

Був на прийомі у лікаря Федотової С.Г минулого тижня. Був приємно вражений. По-перше: високий професіоналізм. Чіткий діагноз, чіткі рекомендації з лікування. По-друге: не помітив, як це буває зазвичай у багатьох лікарів, бажання якнайшвидше позбутися тебе, поставити який-небудь діагноз і швиденько взяти наступного пацієнта з конвеєру. Уважно вислухала, уважно оглянула, встановила проблеми і проаналізувала їх можливі причини. По-третє: не помітив бажання за цей короткий час нагнати на тебе страху страшними діагнозами і привчити до думки, що ти до неї в подальшому мусиш ходити регулярно, як на роботу. Тільки реальні проблеми і дотримання принципу розумної достатності в лікуванні. Щиро вдячний!

27.03.2021 12:34
Игорь Познахоренко

Нужно было срочно удалить халязион. Доктор сделала операцию сразу после осмотра. Спокойно, быстро, точно. Минимум боли. Спасибо большое, Светлана Геннадиевна!

11.01.2021 12:03
Ольга

Я обратилась в клинику Медиком к Светлане Федотовой в октябре, пишу отзыв сейчас потому, что сейчас вижу, что повторный визит по этому вопросу не понадобится. На приеме врач поставила правильный диагноз моему ребенку, я вышла из кабинета с планом лечения и понимала свой алгоритм действий, лечение в итоге оказалось эффективным. Скажу честно, я выбирала врача по отзывам и могу сказать, что они правдивы, я очень довольна, что обратилась именно к этому офтальмологу. Спасибо врачу за профессионализм!

22.08.2020 22:48
Алеся Сивоконь

Только приятные впечатления от общения с врачом. Высококлассный специалист, отлично ладит с детьми. В назначении ничего лишнего, все по существу. Одним словом- профи.

18.04.2020 15:46
Оксана

Хочу написати цей відгук для таких розгублених матусь , як я була, до тих пір, доки не попала на прийом з донею до Світлана Геннадіівни. У моєї дитини був вроджений дакреоцистит на обох очах, при цьому ще й на одному був сльозовий мішечок набраний гноєм і закупорений. Ми з Кіровоградської області. Після нашої обласної лікарні результат був нульовий, тільки дитину налякали. Коли я знайшла сайт клініки Медіком, мене немов Бог повів до цього лікаря))) Світлана Геннадіївна за декілька годин зробила те, що в обласній лікарні не зробили за тиждень !! Ввійшла в наше положення, що ми приїжджі з далеку і прийняла нас два рази на протязі чотирьох годин . Результат було видно вже надвечір . Тож низький уклін вам , Лікарю!!! Люди, маєте змогу і кошти, не марнуйте час в наших лікарнях!! Їдьте відразу до таких спеціалістів , як Світлана Геннадіївна . Не експериментуйте на своїх дітях! А вам Лікарю хай Бог дає здоровя !!!!

07.12.2019 23:28
Чернець Лілія

Федотова - це найкраще рішення для вирішення проблем з очима у вашої дитини!!! Лікар вищої категорії, медиком - все на вищому рівні!! Тільки За, тільки рекомендую!!!

07.11.2019 15:54
Виктория Л

Пришли с ребенком и холязионом у него на глазу. Доктор успокоила, сказала не трогать и все пройдет за 2-6 мес. Ни в коем случае не резать. Проблема сугубо косметическая. Если не пройдет за 6 мес, поговорим по ситуации. Прошло все само за 2 месяца. Мы просто несказанно рады, что не повелись на операцию и мази, которыми мучают детей практически везде, а сразу попали к хорошему специалисту! Медиком в который раз уже радует хорошим специалистом, пока доверие к клинике не пропало

03.05.2017 15:28
sashulya

Доброго дня! Вже другий раз пишу вам відгук про чудового лікаря Світлану Генадіївну, але ви його не публікуєте!

Світлана Генадіївна не просто кваліфікований лікар, вона чудова людина, гарний психолог (знаходить правильний підхід у лікуванні). Це Лікар з великої літери. Дуже вдячна їй за ліквання та моральну підтримку, раджу всім!

12.02.2016 15:28
Ольга

Попали в Медиком со своим 2 х месячным ребёнком , совершенно случайно ,до этого были в одной из известных клиник, после лечения которой ситуация с глазиком моего малыша обострилась, спасибо огромное Светлане Геннадиевне за правильно поставленный диагноз и назначенное лечение, в тот же день, глазик моего малютки, который сильно гноился пошёл на поправку, через 3 дня от болезни и следа не осталось. С малышом нашла контакт и мне как родителю все объяснила. Спасибо вам!!! Рекомендую данного доктора.

28.07.2015 15:28
Дарина

Здравствуйте! Я хочу поблагодарить Светлану Федотову! Я буду вас благодарить всю свою жизнь! Мы родились с непроходимостью слезного канала. Постоянно слезка стояла. Глазик закисал . Начали с массажа,как оказалось не правильного. Потом нам показали как нужно. Массировали 4 месяца. Круглосуточно промывали и капали глаз начиная с самых простых капель и переходя на более сильные. Я хотела ждать до года,когда канальчик вырастет и появится шанс,что слезка сможет проходить сама. В 6 месяцев глаз стал еще хуже. Обильнее закисать... И она уже понимала,что мы снова будем капать. Не хотела,сопротивлялась.Опускались руки. Сдавали нервы. Я,Слава Богу,решила проконсультироваться с врачом,которому по отзывам доверяла больше всего! Мне объяснили,что если хоть чуточку слезка уходит-ждем. В нашем случае стоит. Не нужно затягивать. Мы решились на бужирование. Только Богу известно как мы не хотели подвергать нашу кроху этой пытке. В последнюю ночь мы не спали вообще. Мы приехали с Полтавы и прошли через эту процедуру. Канальчик оказался очень узким и извилистым. Размассировать его было не возможно...Конечно,для ребенка это стресс. Сейчас понимаю,что нужно было сделать раньше. Но время не повернуть вспять. Сразу вечером глаз стал улучшаться. Через 3 дня мы поняли,что тот ад,который был уже не вернется. Глазка сухенькая и чистенькая. Прошло уже более 3 недель. И я с уверенностью и счастьем пишу нашу историю в помощь другим мамочкам. Спасибо центру "Медиком" за здоровье нашей крохи! Будем советовать всем!

06.02.2015 15:28
Ирина

Хочу еще раз поблагодарить Светлану Геннадиевну за то, что вылечила моего 2х месячного ребенка! Мы попали к доктору с ужасным конъюнктивитом после бужирования глаза в клинике Добробут неквалифицированным специалистом. Даже страшно представить к чему это все могло привести, если бы мы не обратилась к Светлане Геннадиевне. Она правильно поставила диагноз и малышка стала выздоравливать.
Светлана Геннадиевна ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!

07.11.2014 15:28
Светлана

Большое спасибо С.Г. за назначенное лечение нашему малышу. Результат был виден уже на следующий день после зондирования и применения назначенных капелек. Будем всегда обращаться только к Вам. (мама Максима)

21.09.2014 15:28
Татьяна

Очень грамотный и толковый врач. равильно поставила диагноз и моя дочь сразу же пошла на поправку. В обычной поликлинике. к сожалению, нам морочили голову. Большое спасибо Светлане Геннадиевне.

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down