exit
search serach
Демаш Юлия Георгиевна
comment 16

Демаш Юлія Георгіївна

Лікар-педіатр вищої категорії, дитячий імунолог

записатися на прийом

Досвід роботи

У минулому – працювала в поліклініці, займалася діагностикою дитячих захворювань.

 

Освіта

 • 1986-1991 рр. - Дніпропетровський медичний інститут.
 • 1991-1992 рр. - Донецький національний медичний університет.
 • 2014 р. - передатестаційний цикл (ПАЦ).
 • Перший конгрес педіатрів країн СНД «Дитина та суспільство. Проблеми здоров'я, розвитку й харчування».
 • V Міжнародний медичний форум III Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України».
 • Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна наука і практика про взаємозв'язок харчування в ранньому віці й здоров'я дитини в майбутньому».
 • Міжнародний науковий симпозіум ВГО Асоціації педіатрів-гастроентерологів і нутриціологів України «Актуальні питання дитячої гастроентерології та нутриціології».
 • Конференція «Внутрішньоклітинні інфекції та стан здоров'я дітей у XXI столітті».
 • Навчальний цикл «Сучасні аспекти фармакотерапії з використанням комплексних гомеопатичних і фітопрепаратів».
 • Науково-практична конференція з дитячої дерматовенерології та дерматокосметології.
 • VII Всеукраїнська конференція «Питання імунології у педіатрії».
 • Семінар «Профілактика пневмококової інфекції. Сучасні стратегії захисту».
 • Науково-практична конференція «Актуальні проблеми клінічної кардіології».
 • Науково-практична конференція «Фармакотерапія інфекційних захворювань».
 • Міжрегіональна науково-практична конференція Асоціації педіатрів України «Діагностика та лікування інфекційно-опосередкованих соматичних захворювань у дітей».
 

Учасник професійних спілок

Асоціація педіатрів України.

 

Стратегія лікування фахівця 

Спираючись на результати лабораторної та функціональної діагностики, уточнюючи діагноз допоміжними методами, можна призначити лікування, що влучає точно в ціль. Для призначення лікування лікар використовує, і психологічний підхід, і гомеопатію, і фізичну реабілітацію – те, що найкраще підходить конкретному пацієнтові.

 

Унікальна спеціалізація лікаря 

Великий практичний досвід, як наслідок багаторічного інтенсивного прийому пацієнтів, пошуки індивідуального підходу до кожного.

 

Процедури, що виконує лікар:

 • Консультативний прийом, огляд, призначення лікування.
 • Налагодження грудного вигодовування, харчування дітей грудного віку.
 • Корекція фонових станів дітей раннього віку, що впливають на ріст, розвиток, імунітет (анемія, рахіт).
 • Диференціація захворювань, пов'язаних зі станом хронічної втоми в дітей.
 • Діагностика гельмінтозів у дітей з урахуванням сучасних можливостей.
 • Діагностика інфекційної патології (вітряна віспа, скарлатина, інфекційний мононуклеоз та ін.).
 • Ведення дітей, які часто й довго хворіють.
 • Вакцинопрофілактика.
 

Захворювання, які лікує лікар:

 • Гіпогалактія (брак молока) у жінок, що годують груддю.
 • Алергічні захворювання, пов'язані зі шлунково-кишковою патологією.
 • Фонові стани дітей раннього віку, що впливають на ріст, розвиток, імунітет (анемія, рахіт).
 • Захворювання, пов'язані зі станом хронічної втоми в дітей.
 • Гельмінтози.
 • Лікування інфекційної патології (вітряна віспа, скарлатина, інфекційний мононуклеоз та ін.).
 • Лікування гострих респіраторних захворювань у дітей (фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, неускладнена пневмонія) з використанням симптоматичної терапії, гомеопатії, за необхідності – антибіотикотерапії, небулайзерної терапії.

Вiдгуки

28.05.2021 08:43
Алена

Очень благодарны Юлии Георгиевне за профессиональную консультацию. Были с сыном у многих врачей, но никто не назвал причину частых болезней. Юлия Георгиевна назначила правильные анализы и схему лечения. Спасибо большое!

26.05.2021 15:15
Олена Слободяник

Чудовий спеціаліст! Оперативно вирішила питання схеми лікування, проконсультувала по інших питаннях, які турбували мене. Підібрала лікування з урахуванням наявності ліків у аптеках. Тепер будемо постійними клієнтами!

03.05.2021 18:57
Богдан

Спасибо больше высокопрофессиональному педиатру Юлии Георгиевне Демаш за лечение моего сына. Давно не встречал таких душевных докторов, да и люди такие большая редкость в наше время ... Прошу администрацию клиники отметить работу этой женщины. Спасибо за вашу работу!

12.04.2021 10:13
Поліна

Дорога Юліє Германівна! Дуже вдячна за допомогу, Вашу душевність і доброту. Зазвичай діти бояться лікарів, але моя донька Вас просто обожнює. Вже кілька днів поспіль питає, коли знову підемо до тьоті Юлі. Будьте щасливі і здорові! Миру Вам і процвітання назавжди.

02.04.2021 20:27
Елена Константиновна

В клинику записалась на прием к педиатру-иммунологу. Нас направили к Демаш Ю.Г. От приема остались только положительные впечатления. Сразу видно, профессиональный врач, все толково и конкретно объяснила, сразу назначила сдать анализы. Очень понравилось, как в клинике организована лаборатория. Все в пределах одного здания, никаких очередей, девочки-лаборантки замечательные. Сейчас проходим лечение. Состояние у дочери значительно улучшилось. Отношение к пациенту выше всяких похвал, спасибо вам!

17.02.2021 11:08
Юлія В

Хочу залишити відгук для тих людей, які, як і я, намагаються знайти хорошого педіатра (я вже знайшла!). Так вийшло, що у моєї дитини з самого народження є проблеми зі здоров'ям. І ось уже кілька років ми буквально "поневіряємось" від одного лікаря до іншого. Ніколи раніше не шукала лікарів по інтернету, але друзі переконали, що так дійсно можна знайти хорошого фахівця. Свій вибір зупинила на цій клініці, записалася на прийом до Юлії Георгіївні Демаш. Уже місяць, як проходимо лікування у неї. У наявності поліпшення зі здоров'ям у малюка. Мені дуже подобається її підхід до дитини, ставлення, доброта і професіоналізм! Дякую Вам за за вашу працю!

01.02.2021 14:22
Юрій

Щира подяка чудовому педіатру Демаш Юлії Георгіївні за високий професіоналізм, чуйне ставлення і допомогу, яку вона надала в лікуванні моєї дитини. Велике спасибі Вам! Удачі в роботі і житті. Юрій Миколайович.

27.01.2020 13:38
Елена

От всего сердца выражаю огромную благодарность Юлии Георгиевне!!!! Мы с ребенком(3 года) попали к доктору с сильными хрипами в области грудной клетки,Юлия Георгиевна сделала все возможное и невозможное,что бы облегчить состояние ребенка.Когда наступил пик болезни,доктор постоянно была с нами на связи,коректировала лечение,постоянно следила за состоянием ребенка вплодь до поздней ночи!Именно благодаря Юлии Георгиевне мой ребенок не попал в больницу! Юлия Георгиевна настоящий профессионал своего дела,настоящий доктор,и,что очень важно,отличный человек!!! Спасибо Вам огромное от всей нашей семьи за то,что Вы есть,за то,что по настоящему любите свою работу и своих пациентов! Всего Вам самого наилучшего!!!!

22.11.2019 14:40
Екатерина

Если хотите испортить себе нервы - Вам к этому доктору. В профессии доктора очень важно уметь слышать и слушать, здесь же полная противоположность. Говоришь доктору факты, а она говорит «такого не может быть» и говорит своё и так весь визит. Получается что пациенту все показалось? Приезжаешь за помощью, а получаешь стресс за свои деньги. Очень огорчена!

27.02.2018 15:28
Алена Сорокина

Приехали в Медиком в субботу с высокой температурой (39,6) с ребенком 1,5 лет в 16:30, без записи, просто позвонили и попросили принять, т.к. сами сбить ничем t не могли более 2 часов. Юлия Георгиевна в течении 2 часов няньчилась с нами, успевая при этом вести прием по записи. Сразу сделали анализы крови, ингаляцию, укол для снижения температуры. И только когда температура снизилась до 37,7 мы уехали домой. Потом в течении всей недели Юля Георгиевна контролировала состояние ребенка в телефонном режиме, корректируя при необходимости лечение. Юлия Георгиевна, спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм и материнский подход к чужим детям. Крепкого Вам здоровья и долгих лет!

25.10.2017 15:28
Наталья

Хочу выразить огромную благодарнасть Юлии Георгиевне за её труд,профессианализм.У меня ребенок впервые за два месяца тихо и спокойно спит,без кашля и хрипов.От всей нашей семьи вам огромное спасибо,здоровья вам и вашей семье.

10.05.2016 15:28
Юлия

Мы случайно попали к Юлии Георгиевне, просто позвонили записаться к врачу и нас записали к ней на прием. Очень приятный, внимательный и высокой культуры общения врач! В течении часа были сделаны все анализы и обследования, поставлен диагноз и назначено лечение. Назначенное лечение оказалось очень продуктивным, потому что через три дня (а у нас был острый абструктивный бронхит) у ребенка пошло значительно улучшение здоровья. Найти квалифицированного врача, особенно детского, в наше время очень не просто! Спасибо "Медикому" - за квалифицированных специалистов!

27.10.2015 15:28
Ольга

Были на приеме первый раз с ребенком 4 -х месяцев, остались очень довольны профессионализмом и отношением!!! Огромное спасибо, будем вашими постоянными клиентами.

25.10.2015 15:28
Наташа

Впечатления от врача очень положительные. Я редко о ком-то или чем-либо оставляю отзывы, а здесь прямо захотелось написать. Меня приятно удивила её корректность и обходительность. Не обо всех докторах в Медикоме можно так сказать. Мне кажется, важно, когда человек внушает доверие.

27.07.2015 15:28
Ирина

Юлия Георгиевна - замечательный врач! Она очень внимательная, добрая и профессионал с большой буквы. Всегда на связи, звонит сама, интересуется здоровьем ребёнка, всегда посоветует, если какие-то проблемы. Нам с сыночком она очень помогла, вылечила "животики", когда уже казалось, что с ума можно было сойти, мне наладила лактацию и спасла от лактостаза. Очень рада, что нашла хорошего врача для своего сына, ведь это очень важно для родителей, когда знаешь сразу к кому обратиться. Спасибо Вам, Юлия Георгиевна!

21.06.2015 15:28
Кристина

Очень понравился врач!Внимательно изучила историю болезни ребенка,назначила правильное лечение,которое помогло уже на 3-й день,постоянно звонила и интересовалась состоянием ребенка,остались очень довольны,теперь только к вам.Спасибо

Показати ще 3

arrow

Всього 16 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down