Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Кравцова

 
Ганна Костянтинівна
Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії
«Хвороба — це наслідок. Головне — профілактика: знайти причину і запобігти наслідкам»

Профайл лікаря

Медицинский стаж: 12 років, у Медіком - із 2012 року.

Комплексний підхід до лікування дітей, які часто хворіють; захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, гострі, хронічні та рецидивуючі; алергічні захворювання та стани; дитячі інфекційні захворювання; вірусні інфекції; захворювання ШКТ; гельмінтози. Лікування дітей від 0 до 18 років. Вакцинація, індивідуальний підхід до неї.

Стратегія лікування:

Дитячий організм — саморегулювальна система. Іноді його варто просто перестати лікувати, і він одужує. Індивідуальний підхід до кожної дитини та її мами.

Наукові праці:

Представлена до захисту робота претендента на кандидатську дисертацію на тему «Стан загальної резистентності організму та корекція його порушень у дітей з рецидивуючими бронхітами». Науковий керівник: д.м.н. проф. В. Ф. Лапшин. ДУ ІПАГ АМН України.

Конференції та тренінги:

Учасниця I щорічного гастроентерологічного тижня; щорічної конференції «Актуальні питання алергології для практикуючих лікарів»; науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання метаболічних порушень у дітей та підлітків»; доповідачка сателітного симпозіуму «Сучасні аспекти застосування пробіотиків у педіатрії»; учасниця V наукового симпозіуму з міжнародною участю «Діагностика і лікування первинних імунодефіцитів у дітей»; постійна учасниця щорічного Конгресу педіатрів в Україні.

Напрями роботи лікаря

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі